Skocz do zawartości

[Bandit123] Stuff 2017/2018


Bandit123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Przyszła pora i na mnie :) chciałbym wam zaprezentować 2 część mojego stuffu na zbliżającego się sylwestra.

Jeżeli chodzi o część 1 to jej zdjęcie pojawi się najprawdopodobniej przed samym sylwestrem.

Muszę znaleźć trochę czasu i chęci aby pościągać ją z szaf :P Komentujcie, oceniajcie. Pozdrawiam

https://zapodaj.net/7a6f71b430eed.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafne wybory, same perełki. Spektrum, Sorbet, Song, Viserion, Tourbillion najlepsze w swoich kategoriach no i co najważniejsze TXB022 TXB023 TXB194 mają po ponad 700 g mieszanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem SUPER.Wiele znanych i cenionych wyrzutni robiących miazgę na niebie.Większość kostek które posiadasz osobiście miałem.Największe wrażenie zrobiła na mnie txb475 i jej cudowny cracling który zakrył całe niebo :)Szykuje się u ciebie kolejna kapitalna zabawa w Sylwestra. Mówisz,że musisz znaleźć czas,żeby wszystko pościągać z szaf...już sobie wyobrażam co to za ilość zacnych kostek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem SUPER.Wiele znanych i cenionych wyrzutni robiących miazgę na niebie.Większość kostek które posiadasz osobiście miałem.Największe wrażenie zrobiła na mnie txb475 i jej cudowny cracling który zakrył całe niebo :)Szykuje się u ciebie kolejna kapitalna zabawa w Sylwestra. Mówisz,że musisz znaleźć czas,żeby wszystko pościągać z szaf...już sobie wyobrażam co to za ilość zacnych kostek :D

Muszę Ciebie zmartwić. W pierwszej części nie będzie już tak konkretnie jak w drugiej. Będzie tego dość sporo, ale wielkość i kalibry nie będą powalać.

Mogę zdradzić na tą chwilę, że w skład 1 części wchodzą 24 wyrzutnie i 17 zestawów rakiet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Ciebie zmartwić. W pierwszej części nie będzie już tak konkretnie jak w drugiej. Będzie tego dość sporo, ale wielkość i kalibry nie będą powalać.

Mogę zdradzić na tą chwilę, że w skład 1 części wchodzą 24 wyrzutnie i 17 zestawów rakiet ;)

17 zestawów rakiet?Wow,ale będziesz miał strzelania :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Fireball to chyba najlepsza opcja z kostek 50mm od Piromaxa...Sam się nad nią zastanawiam hmm... A co do reszty to spektrum/sorbet i klasyk song <3 Szalona Kasia też wydaję się ciekawa, nagraj koniecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zgodnie z zapowiedzią dodaję zdjęcia 1 pierwszej części mojego stuffu.

https://zapodaj.net/b9f147af8c5f0.jpg.html

https://zapodaj.net/1e2e19dbb2670.jpg.html

W skład wchodzi 17 zestawów rakiet ( 3 już poszły z dymem :D ). Zestaw Planet, Omega I Mistrzowie Ognia, które się powtarzały, już zużyłem.

Oraz 24 wyrzutnie ( 6 poszło z dymem :D ) Wyrzutnia Fire 2, Lima, Xplosion Red, Planet, Pirox, Mistrzowie Ognia, te pozycje również się powtarzały i także zostały zużyte.

Możecie zauważyć, że doszły 2 wyrzutnie MAG. Te dwie pozycje dokupiłem 2 dni temu w Biedronce.

Oceniajcie, komentujcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam (nie chce mi się szukać) w tamtym roku miałeś lepszy stuff.W tym roku jest słabiej,ale też pięknie.Fajne wyrzutnie z mega konkretem.W twoim zestawie Sylwestrowym jest dużo rakiet i to bardzo dobrych.Sam mam mad nighty,apollo,i morfeusze.Mad nihty testowałem,są niezwykłe,zwłaszcza te najmniejsze,nie pomyśl,że próbuje Ci wmówić bzdurę pisząc,że mniejsze są lepsze,bo tak jest z resztą sam się przekonasz.Dziś sprawdzałem także rakiety morfeusz i tu niestety jest ogromny zawód.Rozbryzg co najwyżej jak w jr8 do tego strasznie krótko utrzymujący się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam (nie chce mi się szukać) w tamtym roku miałeś lepszy stuff.W tym roku jest słabiej,ale też pięknie.Fajne wyrzutnie z mega konkretem.W twoim zestawie Sylwestrowym jest dużo rakiet i to bardzo dobrych.Sam mam mad nighty,apollo,i morfeusze.Mad nihty testowałem,są niezwykłe,zwłaszcza te najmniejsze,nie pomyśl,że próbuje Ci wmówić bzdurę pisząc,że mniejsze są lepsze,bo tak jest z resztą sam się przekonasz.Dziś sprawdzałem także rakiety morfeusz i tu niestety jest ogromny zawód.Rozbryzg co najwyżej jak w jr8 do tego strasznie krótko utrzymujący się ;)

W zeszłym o ile dobrze pamiętam nie wrzucałem posta z stuffem na forum. Chodzi Ci pewnie o ten sprzed dwóch lat.

Fakt tamten zestawik był lepszy, ale jeżeli chodzi o budżet to była trochę inna liga, bo około 4 tysięcy jak dobrze pamiętam.

W tym roku wyszło około 1600 zł, tak więc nawet nie połowa tego.

Jeżeli chodzi o duże rakiety z Jorge to szału się nie spodziewam, ale jak na BF rozdawali je prawie za darmo to szkoda było nie zamówić na próbę.

Morfeusze kosztowały coś około 15 zł ;)

Do Mad Nightów przekonała mnie cena i opinia krążąca na ich temat na forum. Jutro zobaczymy co tam potrafią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym o ile dobrze pamiętam nie wrzucałem posta z stuffem na forum. Chodzi Ci pewnie o ten sprzed dwóch lat.

Fakt tamten zestawik był lepszy, ale jeżeli chodzi o budżet to była trochę inna liga, bo około 4 tysięcy jak dobrze pamiętam.

W tym roku wyszło około 1600 zł, tak więc nawet nie połowa tego.

Jeżeli chodzi o duże rakiety z Jorge to szału się nie spodziewam, ale jak na BF rozdawali je prawie za darmo to szkoda było nie zamówić na próbę.

Morfeusze kosztowały coś około 15 zł ;)

Do Mad Nightów przekonała mnie cena i opinia krążąca na ich temat na forum. Jutro zobaczymy co tam potrafią :)

Czas tak szybko płynie...Faktycznie to 2 lata temu miałeś miażdżący zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...