Skocz do zawartości

[Bartosz] Pirozakupy 2017


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, że za rok jadę do Pana Bartosza pokazać jak mu się strzela xD Tak więc myślę, że we dwóch pobijemy totalny rekord haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokazać stuff w komplecie :) Tradycyjnie same wyrzutnie bez zbędnych dla mnie piro-śmieci.

Ponad 30 kostek od przeróżnych importerów. Oczywiście jak co roku Triplex, Kometa, Piromax i Tropic, ale tym razem również Jorge, Surex, Panta, Kasak i jakieś maleństwo z Europyro. Jeszcze chyba nigdy nie miałem tak wielu firm w jednym stuffie.

Uwielbiam eksperymentować z nowymi i niepopularnymi kostkami, więc sporo u mnie różnych różności :)

 

2cehhsj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sąsiedzi będą mieli długo co oglądać :D. Zestaw ciekawy, sam lubię co roku mieć coś trochę innego, jednak ja lubię mieć trochę rakiet i innych pirotechnicznych wynalazków :D . Ale jak to mówią, gusta zmieniają się z wiekiem i doświadczeniem ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sąsiedzi będą mieli długo co oglądać :D. Zestaw ciekawy, sam lubię co roku mieć coś trochę innego, jednak ja lubię mieć trochę rakiet i innych pirotechnicznych wynalazków :D . Ale jak to mówią, gusta zmieniają się z wiekiem i doświadczeniem ;) .

 

Dobrze napisane. Sam pamiętam swoje początki z piro i wtedy taki typowy zestaw fajerwerków, czyli kilka rakiet, rzymski ogień i jakieś drobiazgi, były dla mnie wielką frajdą. Aż mnie wzięło na wspomnienia i odnalazłem swój pierwszy stuff tutaj na forum z 2006 r. :)

 

- wyrzutnia "Exploder 4" TB43

- wyrzutnia "Amazing Spectacle" TB46

- wyrzutnia "Little Star" TB47

- wyrzutnia 9-strzałowa

- wyrzutnia "Zone 51" TB18

- fontanna + wyrzutnia "Phoenix" TB32

- moździerz "Festival Balls" TFB1u

- zestaw rakiet "Norwegian Night" TA4

- zestaw rakiet "Tornado" TA29

- rakieta "Special Edition 2000" z zestawu "European Night" TA6

- rakieta "Big Day"

- rakieta "Saturu" z serii "UFO"

- rakieta "Super Nova"

- rakieta "Turbo Booster" TR4

- rakiety "Gemini" z zestawu "Twin Flowers" TR17

- "Circoblitz" TR-1

- rzymskie ognie N2025 ASS.

- stroboskopy TC-12

Czyli jaki widać, nawet u mnie przeważały kiedyś rakiety, rzymiaki i inne duperele ;) Teraz po prostu mnie to nie rajcuje. Lubię konkretny efekt i szoł na niebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość niesamowicie okazale się prezentuje.Stuff w mojej ocenie na 3 miejscu na forum :).Tylko nie zapomnij nagrać tych nowości :) .Czekam z niecierpliwością na filmy :D .Udanego Sylwestra i dobrej pogody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto jakby było w moim dawnym pokoju strzelane!

 

Sam arsenał superancki! Inny, nietypowy, a ja zawsze lubię nietuzinkowe rozwiązania i odmienność. Oczywiście odpalasz pojedynczo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość niesamowicie okazale się prezentuje.Stuff w mojej ocenie na 3 miejscu na forum :).Tylko nie zapomnij nagrać tych nowości :) .Czekam z niecierpliwością na filmy :D .Udanego Sylwestra i dobrej pogody :)

 

Dzięki Damian :) Oczywiście postaram się wszystko nagrać. Może nie będą to filmy najwyższej jakości, ale zawsze coś tam na nich widać ;)

 

Foto jakby było w moim dawnym pokoju strzelane!

 

Sam arsenał superancki! Inny, nietypowy, a ja zawsze lubię nietuzinkowe rozwiązania i odmienność. Oczywiście odpalasz pojedynczo?

 

Od lat wierny pojedynczemu odpalaniu :D Jedynie te najmniejsze gówienka połączę lontem i zrobię małą sieczkę, bo nie chce mi się takich drobiazgów odpalać pojedynczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok, przyjadę tam. Zrobię takie dymy, że będzie musiał zrobić pokaz. :D

Zrobię wszystko, żeby tylko otrzymać Twój wyjątkowy stempel :D

 

 

Nie mogłem przepuścić takiej promki w Biedronce, więc wleciały trzy kosteczki :)

10xhl01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmy poszczególnych wyrzutni. Super sprawa dla mnie, bo planuje w tym roku nabyć kilka produktów dla frajdy, a zawsze z chęcią wybierałem coś nowego i złotego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmy poszczególnych wyrzutni. Super sprawa dla mnie, bo planuje w tym roku nabyć kilka produktów dla frajdy, a zawsze z chęcią wybierałem coś nowego i złotego xD

 

Nie ma za co! Oglądaj i korzystaj do woli ;) W końcu m.in. po to też odpalam pojedynczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli dojdzie do spotkania forumowiczów,nawet nie wyobrażam,że ktoś taki jak ty miałby się na nim nie zjawić Gościu prezentujący finezje od wielu wielu lat.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...