Skocz do zawartości

[Bartosz] Pirozakupy 2017


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas odkurzyć leżące w piwnicy od wielu miesięcy kostki i pokazać je światu.

Swoje pierwsze tegoroczne zakupy zrobiłem na styczniowych wyprzedażach w fajerwerkimarket, taniefajerwerki i piroart.

W moim stuffie nie zobaczycie rakiet, rzymskich ogni czy petard. Mi frajdę sprawia odpalanie wyrzutni z pięknymi efektami na niebie oraz dawanie przyjemności tym, którzy je podziwiają. Wkrótce kolejne zakupy, a wśród nich oczywiście nowości, kolejne kostki i jeszcze więcej kostek :)

 

dfwp00.jpg

 

16a2xcy.jpg

 

2qxrceo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku zapowiada się FENOMENALNIE.Już jest mega grubo a będzie jeszcze grubiej skoro planujesz kolejne zakupy.Już dawno zwróciłem uwagę,że nie jesteś zwolennikiem kupowania czegoś samego rok po roku jak to większość robi.Ja tam też nie lubie kupować tego samego 2 razy.Nawet jeśli jest taka kostka w danym roku która zrobi piorunujące wrażenie to i tak nie kupuje jej ponownie.Jest tyle piro...i tak życia zabraknie by wszystko wypróbować.Widzę,ze myślisz podobnie jak ja i kupujesz co roku INNE wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz jak co roku konkretnie, a zarazem w imponującej ilości. Po raz kolejny widać że nie boisz się nowości i lubisz przecierać szlaki kolejnym forumowiczom zaopatrywującym się w nowe pirotechniczne pozycje. W Twoim stuffie cieszą również baterie Komety, które w ostatnim czasie bywają spotykane coraz rzadziej. Gratuluję dobrych zakupów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejne zamówienie z fajerwerkimarket. Kilka nowości, kilka starszych produktów i jeden powrót. Kostkę Impression miałem 8 lat temu. Wyglądała wtedy świetnie, zobaczymy jak teraz. Oczywiście nie mogło w moim stuffie zabraknąć Tropica. Czuję do tej firmy sentyment, bo kiedyś Tropic królował w moim stuffie i od niego wszystko się zaczęło. Na razie dwie wyrzutnie tego importera, ale nie wykluczam więcej. Następne wzmocnienie mojego stuffu kolejnymi kostkami na początku grudnia.

 

1442n1w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wielki Bartoszu!Kolejne bardzo efektowne wyrzutnie,Po raz kolejny możesz pochwalić się potężnym i pięknym stuffem.Jesteś mistrzem układania kostek przy robieniu zdjęć :).Jeszcze jedno...akurat ja mając za sobą zakupy tylu kostek nigdy w swoim stuffie nie gościłem wyrzutni 1,2 z tropika.Zawsze moje oczy przy zakupach kierowane są na jorga,triplexa i piromaxa.Naprawdę ten importer jest taki dobry skoro co roku w swoim zestawie masz tyle wyrzutni tego producenta? Co sprawiła,że odrzuciłeś jorga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wielki Bartoszu!Kolejne bardzo efektowne wyrzutnie,Po raz kolejny możesz pochwalić się potężnym i pięknym stuffem.Jesteś mistrzem układania kostek przy robieniu zdjęć :).Jeszcze jedno...akurat ja mając za sobą zakupy tylu kostek nigdy w swoim stuffie nie gościłem wyrzutni 1,2 z tropika.Zawsze moje oczy przy zakupach kierowane są na jorga,triplexa i piromaxa.Naprawdę ten importer jest taki dobry skoro co roku w swoim zestawie masz tyle wyrzutni tego producenta? Co sprawiła,że odrzuciłeś jorga?

Dziękuję za miłe słowa. "Mistrz układania kostek" - tego jeszcze nie słyszałem :) Lubię porządek i estetykę :P

Miałem już bardzo wiele kostek Tropica i mogę stwierdzić, że jakościowo stoi na wysokim poziomie. Oczywiście trzeba też wiedzieć, co wziąć. Kiedyś był bardziej liczny w moim stuffie, ale niestety teraz uważam, że jest dość drogi, więc przerzuciłem się na innych importerów. Czemu nie Jorge? Jest zbyt mainstreamowy ;) Lubię coś nowego, innego, nieprzetestowanego, mniej dostępnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa. "Mistrz układania kostek" - tego jeszcze nie słyszałem :) Lubię porządek i estetykę :P

Miałem już bardzo wiele kostek Tropica i mogę stwierdzić, że jakościowo stoi na wysokim poziomie. Oczywiście trzeba też wiedzieć, co wziąć. Kiedyś był bardziej liczny w moim stuffie, ale niestety teraz uważam, że jest dość drogi, więc przerzuciłem się na innych importerów. Czemu nie Jorge? Jest zbyt mainstreamowy ;) Lubię coś nowego, innego, nieprzetestowanego, mniej dostępnego.

Teraz są tylko 3 królowie i są to Triplex, Tropic i Panta. Z tym, że Tropic chyba przebija Triplex. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stuff bardzo piękny i mało oklepany jeśli chodzi o wybór poszczególnych kostek za to wielki plus. Po za tym sam konkret i to w dużej ilości, są piękne kostki, w tym jedna kątowa. Widać tu ze szykuje się konkretny pokaz... A po drugie wielki plus za ułożenie kostek i wykonanie ładnych zdjęć, jak tu ktoś już wspomniał :D Czekam na kolejne zakupy, mam nadzieje że będą jeszcze jakieś kątówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff bardzo piękny i mało oklepany jeśli chodzi o wybór poszczególnych kostek za to wielki plus. Po za tym sam konkret i to w dużej ilości, są piękne kostki, w tym jedna kątowa. Widać tu ze szykuje się konkretny pokaz... A po drugie wielki plus za ułożenie kostek i wykonanie ładnych zdjęć, jak tu ktoś już wspomniał :D Czekam na kolejne zakupy, mam nadzieje że będą jeszcze jakieś kątówki :)

 

A dziękuję :) Pokaz może i byłby konkretny, ale ja preferuję pojedyncze odpalanie ;) Kątówek faktycznie mało, bo na razie tylko jedna, ale obiecuję poprawić ten wynik, bo jeszcze niejedno zamówienie przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najnowsze wzmocnienie mojego arsenału.

Panta i Kasak (Gaoo) pierwszy raz w moim stuffie, więc zobaczymy co to za cuda (bądź nie :P). Exploder 4 i Final Cake 1 też jeszcze nie miałem. Cztery najmniejsze kostki to prezencik od piroart.

Na tym nie kończę, bo kolejne zamówienie już do mnie jedzie ;)

 

o9myi9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, nie rób mi tego. Nie możesz mieć więcej xD

Ładnych parę lat temu, to ja roniłem łzy patrząc na Twoje ogromne stuffy, które dla mnie były wtedy marzeniem, więc daj mi się teraz nacieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnych parę lat temu, to ja roniłem łzy patrząc na Twoje ogromne stuffy, które dla mnie były wtedy marzeniem, więc daj mi się teraz nacieszyć :D

 

Ni cholery !!! KUPUJE WINCYJ !!! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć jest Bartek jest rewolucja.Jak zwykle kostki,które są mało znane dla większości,nieoklepane i nieocenione.Już nie mogę doczekać się twoich filmów z tymi nowościami :) .Ja osobiście układając stuff bardzo często lukam na twoje filmy,bardzo dobrze oddają rzeczywisty efekt,stąd w moim stuffie w tym roku np Bogota czy jw59 :) Stuff miazga jednym słowem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne moje zabaweczki :)

Tym razem zupełna nowość w moim stuffie, czyli wyrzutnie Surexa. Długo przeglądałem ich ofertę i wahałem się, czy w ogóle decydować się na ich produkty. Na wielu filmikach można znaleźć bardzo ciekawe i ładne kostki, ale jest jedno "ale" - większość filmików jest sprzed kilku lat, a jak wiadomo, sporo ostatnio się zmieniło w pirotechnice, a aktualnych filmików na próżno szukać. Zdecydowałem się jednak na dwie kostki i myślę, że zaprezentują się nieźle.

To moje przedostatnie zamówienie. W przyszłym tygodniu ostatnia dostawa wyrzutni.

 

nvyz5c.jpg

 

Tak wyglądają na filmikach, a jak na żywo? Okaże się niedługo :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ty lubisz te nowości, mieć to czego inni jeszcze nie mieli :D.Zacne wyrzutnie,stwierdzam oczywiście po filmikach.Kandydatura na najlepszy stuff 2017 :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ty lubisz te nowości, mieć to czego inni jeszcze nie mieli :D.Zacne wyrzutnie,stwierdzam oczywiście po filmikach.Kandydatura na najlepszy stuff 2017 :xmas_smile:

 

No to żeby nie było, że tylko nowości i tylko to, czego inni nie mieli :P Equalizer to jedna z najczęstszych tegorocznych pozycji w stuffach, więc znalazła się i u mnie, a Reggae miałem już 2 lata temu. Czy coś jeszcze dojdzie? Nie mówię tak, nie mówię nie ;)

 

16m6q80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reegae świetnie wygląda na filmikach.Na pewno będziesz zadowolony.Chciałbym zobaczyć fotę całości,bo na pewno będzie robić wrażenie :) .Muszę zadać jedno pytanie:dlaczego kupując tak dużo konkretów nie decydujesz się na zakup np 2-3 setek 1,2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reegae świetnie wygląda na filmikach.Na pewno będziesz zadowolony.Chciałbym zobaczyć fotę całości,bo na pewno będzie robić wrażenie :) .Muszę zadać jedno pytanie:dlaczego kupując tak dużo konkretów nie decydujesz się na zakup np 2-3 setek 1,2?

 

Za cenę jednej setki wolę mieć 2-3 mniejsze, ale równie porządne kostki.

 

Ilościowo jest mniej więcej podobnie jak rok temu, ale też jestem bardzo ciekawy jak to będzie się prezentować wspólnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...