Jump to content
witus

JW07 Mars

Recommended Posts

Wyrzutnia według mnie najlepsza w swojej cenie , do 25 zł lepszej nie znajdziecie .

Bzdura- za 25zł można mieć Wenusa.

Nic się nie zmieniło i podtrzymuję zdanie ze zeszłego roku. Za 16 zł mamy naprawdę genialną kostkę z dużymi efektami, którym urok dodaje ten crackling.

Cóż jak to wszyscy chwalą i cenią tą kostkę że jest Tania i z dużą ilością strzałów i z tym się zgodzę ale efekt dla mnie no ...nie podoba mi się
Ale i tak ją kupię

Co Twoim zdaniem tu zmienili ? Może trochę kolejność pocisków ale efekt nie wygląda na zmniejszony, bądź zmieniony, oczywiście moim skromnym zdaniem :xmas_happy:

hmm Nie widać tego dokładnie na filmie ALE... Po 1 - Zminiona Kolejnosć (wg. mnie na gorsze) po 2 - Niebieska peonia została zmieniona na biała co także (jak dla mnie) jest gorsze po 3 - W "Starych" Marsach Pod koniec wyrzutni były piękne 3-4 kończące wystrzały a tu tego nie ma więc pro nie pisać że NIE MA zmiany bo jest i to dość spora :>

Jak ty tu widzisz białą peonie to .... Po prostu efekt na filmiku zależy od możliwości aparatu, efekt kostki nie będzie taki sam na każdym filmiku jeżeli chodzi Ci o odcień niebieskiego np.

Słuchaj nie mam czasu się teraz kłócic o to jaki ma kolor peonia wyraziłem swoje zdanie, podałem informacje bo mam do tego prawo wg. mnie ma inny kolor i nie zmienie zdania jak Ci się coś nie podoba możesz sobie kupić tą wyrzutnie i wypróbować. A teraż żegnam i miłego dnia życzę.

Po pierwsze nie każda wymiana zdań to kłótnia przyjacielu :xmas_tongue:/> A po drugie oto film z 2010 roku, o dziwo również z białą peonią

:xmas_biggrin:/> ( a tak nawiasem mówiąc to piwonia a nie peonia )

Po raz kolejny przekonuje się jak ta wyrzutnia świetnie prezentuje się na filmach.Cieszę się,że ją zakupiłem w tym roku na Sylwestra.

Ta kostka jest po prostu piękna. Dobrze, że w tym roku wziąłem dwie lecz to i tak za mało :xmas_laugh: Oby w przyszłym roku nic nie zmieniali. Mimo niedużego kalibru efekty ma nie małe.

Sprawdzona kostka, strzela imponująco, tylko do pewnego momentu jak pod koniec nie wiadomo dlaczego rozerwała się przed ostatnimi dwoma strzałami. sleep.gif Pewnie wada fabryczna. :s

Bardzo dobra wyrzutnia,efekty były duże choć nienajlepsza z seri Bin Bang.Uważam mimo wszystko,że jest trochę słabsza od Plutona,Kasjopei i Wenusa