Skocz do zawartości

JW07 Mars


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nic się nie zmieniło i podtrzymuję zdanie ze zeszłego roku. Za 16 zł mamy naprawdę genialną kostkę z dużymi efektami, którym urok dodaje ten crackling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak to wszyscy chwalą i cenią tą kostkę że jest Tania i z dużą ilością strzałów i z tym się zgodzę ale efekt dla mnie no ...nie podoba mi się
Ale i tak ją kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

hmm Nie widać tego dokładnie na filmie ALE... Po 1 - Zminiona Kolejnosć (wg. mnie na gorsze) po 2 - Niebieska peonia została zmieniona na biała co także (jak dla mnie) jest gorsze po 3 - W "Starych" Marsach Pod koniec wyrzutni były piękne 3-4 kończące wystrzały a tu tego nie ma więc pro nie pisać że NIE MA zmiany bo jest i to dość spora :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty tu widzisz białą peonie to .... Po prostu efekt na filmiku zależy od możliwości aparatu, efekt kostki nie będzie taki sam na każdym filmiku jeżeli chodzi Ci o odcień niebieskiego np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie mam czasu się teraz kłócic o to jaki ma kolor peonia wyraziłem swoje zdanie, podałem informacje bo mam do tego prawo wg. mnie ma inny kolor i nie zmienie zdania jak Ci się coś nie podoba możesz sobie kupić tą wyrzutnie i wypróbować. A teraż żegnam i miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie każda wymiana zdań to kłótnia przyjacielu :xmas_tongue:/> A po drugie oto film z 2010 roku, o dziwo również z białą peonią

:xmas_biggrin:/> ( a tak nawiasem mówiąc to piwonia a nie peonia )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po raz kolejny przekonuje się jak ta wyrzutnia świetnie prezentuje się na filmach.Cieszę się,że ją zakupiłem w tym roku na Sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta kostka jest po prostu piękna. Dobrze, że w tym roku wziąłem dwie lecz to i tak za mało :xmas_laugh: Oby w przyszłym roku nic nie zmieniali. Mimo niedużego kalibru efekty ma nie małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzona kostka, strzela imponująco, tylko do pewnego momentu jak pod koniec nie wiadomo dlaczego rozerwała się przed ostatnimi dwoma strzałami. sleep.gif Pewnie wada fabryczna. :s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wyrzutnia,efekty były duże choć nienajlepsza z seri Bin Bang.Uważam mimo wszystko,że jest trochę słabsza od Plutona,Kasjopei i Wenusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...