Skocz do zawartości

[Daxler12] Stuff 2017/18 !


Daxler12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów tak samo jak w zeszłym roku postanowiłem zacząć od zakupu petard na tegorocznego sylwestra. W grudniu zrobię jakieś zamówienie ale to już bez petard.

 

Tutaj podaje screeny do podglądu :

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/32234511ccf75ce3

https://www.fotosik.pl/zdjecie/e4d3de78b38a21b1

https://www.fotosik.pl/zdjecie/186695beb7eb814d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobre petardy masz u mnie plusa, a teraz czekam na jakieś konkrety :>

Dziena za dobre słowa reszta dojdzie w grudniu będą to jakieś kostki i pewnie coś jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz PS5 ?

Ogólnie super petardy jestem ciekawy tych małych cobra 1 .

PS5 zostały mi jeszcze z zeszłego roku.Też jestem ciekaw tych Cobra 1 2G na etykiecie petardy jest napisane że posiadają 4.5G mieszanki i poziom hałasu 133dB dodam też że cała petarda jest znakomicie wykonana korpus twardy jak cholera. Mam nadzieję że pokażą jakąś klasę za tą cenę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trochę słabsze od Extra lautów :P Ale mogłeś kupować cobry 1 14,5g z palnikiem bo 2g to taka nudna jest xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wziąłem kilka paczek Gorilla Bomb mam nadzieję że był to dobry wybór.Ciekaw jestem też tych Viper 2P od klaska ale wszystko się okaże po teście bo jak na razie nic nie odpalałem. Jak to mówią na wszystko przyjdzie czas :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj przyszła paczuszka z PiroArt poniżej zdjęcia całości,jak na razie to wszystko może dojdzie coś z marketów ale to się okaże :xmas_happy: :

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/7cde6c8acbee4d39

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/5507fcff7bc4a700

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/b40a565d715ad47c

 

Jako gratis otrzymałem petardy Danger oraz Super Cracker :xmas_happy: :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Daxler12 porównywałeś te twoje inne petardy typu ps5 z Matabrujasem ?? Która według ciebie jest najmocniejszą petardą- to mnie bardzo interesuje.

Jeszcze nie było okazji ale na pewno dam znać jak będę odpalał, która moim zdaniem będzie najmocniejsza :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pospiesz się bo już prawie Sylwester a chce aby mi paczka doszła jeszcze przed świętami. Mam jeszcze do wydania 150zł. i za to chce kupić najmocniejsze petardy- nie mogę zwlekać bo mi wykupią te dobre petardy. idź jutro na pole i testuj swoje najmocniejsze petardy. Nie ma na co czekać bo petard w sklepach już coraz mniej.

Dla mnie to za wcześnie na strzelanie poza tym mieszkam na osiedlu i nie mam jak wyjść na pole :xmas_smile: A obok domów nie będę strzelał bo zaraz policja do mnie zawita :xmas_happy: Polecam Ci kupić petardy z FUNKE cena jest wysoka ale wiesz za co płacisz na pewno się nie zawiedziesz. A petardy PS5 lub TB5 już i tak nie kupisz bo nie widziałem żeby jakiś sklep miał je w ofercie, mi one zostały z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie wiesz jak strzela Matabrujas bo z niego nie strzelałeś a doradzasz aby funke kupić- tak robią właśnie wszyscy z forum- nie strzelali a doradzają. Ja strzelałem z k0208 tropica, z achtungów z hestii, z txp859 super cracker, z crazy robots, z gorilla bomb, z dum bum, z fp3, z matabrujas. i powiem że najsilniejsza z tych petard to matabrujas.

Strzelałem z FP5,TB5 i PS5 od Funke i też biła Crazy Robots,Dum Bum itp.. A matabrujas niedługo przetestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie wiesz jak strzela Matabrujas bo z niego nie strzelałeś a doradzasz aby funke kupić- tak robią właśnie wszyscy z forum- nie strzelali a doradzają. Ja strzelałem z k0208 tropica, z achtungów z hestii, z txp859 super cracker, z crazy robots, z gorilla bomb, z dum bum, z fp3, z matabrujas. i powiem że najsilniejsza z tych petard to matabrujas.

Skoro masz jeszcze 150 zł do wydania to kup sobie FUNKE dla porównania.

Sprawdzisz sam jak wypada na tle petard jakie odpalałeś proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj podaje wszystkie rodzaje petard jakie posiadam kolejność jest ustawiona według wielkości (wysokości)

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/ba5b6f4c45553795

https://www.fotosik.pl/zdjecie/f49ceb3b1cf8ddb8

 

Podaje nazwy od lewej strony :

-Matabrujas XP1012

-Gorilla Bomb XP1010

-Viper 2P P7V Klasek

-Danger PXP307

-Cobra 1 2G Di Blasio Elio

-Crazy Robots S01002

-Dum Bum P6A Klasek

-FP5 FUNKE

-Titanblitz 5 Crackling FUNKE

-PS5 Shark FUNKE

-TB5 Tuono Blue FUNKE

-Dragon Boom PP038D/B

-Funkeschlag 3 FUNKE

-Scream 3S FUNKE

-FP3 BIG JORGE

-A.C.A.B

-Super Cracker TXP859

-Mini Dum Bum

-FP3 SMALL (JC05)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Blancik nie kupie już kota w worku od funke bo być może jest o wiele słabsza od matabrujasa- wystarczy że się na słabą gorille naciołem i nie kupie już kota w worku.

 

Daxler12 jak sie boisz strzelania na osiedlu to nie rób testu wszystkich petard tylko rzuć jutro tylko 2 petardy- tą najlepszą z funke i matabrujas- i porównaj- gdy siła uderzenia będzie taka sama to kupuję 20 paczek matabrujasów gdyż są tańsze.

Czy Ja wiem czy ten Matabrujas będzie taki dobry dzisiaj jak go przeglądałem to nadusiłem palcem na korpus i trochę on miękki.Ale jak to mówią jak nie przetestujesz to się nie dowiesz,okaże się jak odpalę może jutro może na weekend jeszcze zobaczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz naprawdę dobre petardy . Najbardziej mnie zainteresowały TB5 , PS5 i ACAB . Masz też fajne wyrzutnie lecz brakuje tu rakiet żeby się pobawić przed 12'ą . Jakbyś miał jeszcze szelki 2" to byś był królem rarytasów na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz naprawdę dobre petardy . Najbardziej mnie zainteresowały TB5 , PS5 i ACAB . Masz też fajne wyrzutnie lecz brakuje tu rakiet żeby się pobawić przed 12'ą . Jakbyś miał jeszcze szelki 2" to byś był królem rarytasów na forum .

Dzięki za miłe słowa co do TB5,PS5 to są naprawdę konkretne petardy.ACAB jest dość słaby może dlatego że posiada tylko 1.9G mieszanki. Na pewno dojdzie coś z marketów i może to będą rakiety ale to się jeszcze okaże :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony Super Cracker txp859 ma najtwardszy korpus ze wszystkich petard ale 2 razy słabiej strzela od matabrujas- właśnie to mnie ździwiło że matabrujas ma cienki i miękki korpus ale 2 razy głośniej i potężniej strzela od Super Crackera. To jest zadziwiające. Ja też myślałem że matabrujas to będzie słaba petarda bo ma miękki korpus- ale tak z ciekawości sobie odpalilem i rzuciłem- jak walneło to aż mnie odrzuciło- aż się przestraszyłem- jak byś granat rzucił.

Wytestuje to podam swoją opinię na temat Matabrujasów, być może są takie dobre jak mówisz jeżeli tak to pewnie dużą rolę odgrywa mieszanka jaka w nich się znajduje ;) Ale z odrzuceniem to nie przesadzaj :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa co do TB5,PS5 to są naprawdę konkretne petardy.ACAB jest dość słaby może dlatego że posiada tylko 1.9G mieszanki. Na pewno dojdzie coś z marketów i może to będą rakiety ale to się jeszcze okaże :xmas_smile:

Niby ACAB jest słaby ale jest to rarytas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejna osoba,która kupiła tę samą wyrzutnie i te same rakiety w jednym :D .Dobry zakup :) .

Dzięki ! Właśnie widziałem kilka osób z takim samym zakupem :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie filmik w którym uczestniczyły trzy kostki : PXB3614 Virus 54 SHOTS---JW90 SHOW OF FIREWORKS oraz TXB194 SONG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...