Skocz do zawartości

JW06 Kasjopeja


witus

Rekomendowane odpowiedzi

podglad1550.jpg
Symbol: JW06
Nazwa: Kasjopeja (seria Big Bang)
Ilość strzałów: 16
Opis efektu: RED STARS & CHRYS. WITH RED TAIL • GREEN STARS & CHRYS. WITH GREEN TAIL • BLUE STARS & CHRYS. WITH BLUE TAIL
Film: Kliknij aby pobrać film
Cena hurtowa: 12,80 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo ładna wyrzutnia.
Kaliber to tylko 20mm.
Niestety tu jest tylko 16 strzałów.
8.5/10 z czystym sumieniem.

Dla porównania arctic jest w podobnej cenie , tam mamy 10 strzałów , a tu 16 i z pięknym efektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyrzutnia zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Nie spodziewał się po takim kalibrze takich efektów. No i co najważniejsze ta wyrzutnia jest bardzo tania zaledwie 12zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem zaskoczony tak ładnym efektem z takiego kalibru i jeszcze ta cena 8/10 (daje tyle bo za mało strzałów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie bardzo ładny efekt :grin: taka mała a taka ładna, teraz żałuję, że jej nie kupiłem. Naprawdę warto jak za 13zł.

9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdu ale fajny efekt kurde szkoda że jej nie kupiłem mogłem ją zamówić za 15 czy 16zł na fajerwerkimarket.pl teraz żałuje;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie efekt jest podobny jak przy rakiecie GoldeLife, tylko, że w rakiecie jest on "gęstszy".

Mnie się podoba, i jeszcze taka cena? REWELACJA! 8/10 (za małą ilość strzałów i za krótki czas trwania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
(za małą ilość strzałów i za krótki czas trwania)


a czego sie spodziewasz po wyrzutni za 12,8 zł ?
że będzie mieć ile strzałów ? i po kalibrze 20 mm

Jak to odpalałem to mnie zamurowało coś pięknego
o ile w każdej jest taki efekt to naprawdę
wszystkim polecam
(aha i jak wam sie wyrzutnia podoba
to oceniajcie też film...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość mati_77717

na Kasjopeja "polowałem" w tym roku za 13 zł nigdzie z żadnej firmy niedostanie się takiego artykułu. "Wyrzutnia warta ceny" może ktoś wie gdzie znajdę w woj.lubelskim hurtownie lub sklep z wyrzutniami tej firmy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Kasjopeja poszła w Wigilię. Strzelała jakoś wolno ale to chyba wina dobrych warunków przechowywania. Trochę ją zmienili potwierdzam obserwacje Nostry obecnie nie ma dynamicznego finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na taką cene i wielkość daje 9.5/10 :) Efekty bardzo widowiskowe :)
A propo czy na forum jest coś o Samuraju ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sylwestrem dość "najarałem" się na tą wyrzutnie i chyba zbyt mocno...

Wyrzutnia szczerze mówiąc mnie rozczarowała. Na filmie Felixa wyglądała naprawdę dobrze, ale na żywo wcale nie było takiego pięknego efektu - sama jego wielkość była mniejsza niż w Red Meteorze (SM9882). W dodatku został nieco zmieniony efekt, na końcu mamy crackling i nie ma aż tak dynamicznego finału. To po prostu dobra wyrzutnia, ale moim zdaniem lepiej wypada Mars :wink:

Mój film: http://pl.youtube.com/watch?v=RDYds2HXeak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus Twoją wyrzutnię kleił chyba jakiś pijany Chińczyk mi to w żadnym wypadku nie wygląda na Kasjopeję, miałem już 4 raz tę wyrzutnię i wyglądała inaczej czerwone później zielone a następnie niebieskie piwonie po 4 sztuki a na koniec wszystkie kolory po kolei i żadnego craclingu. Twoja wyrzutnia wygląda raczej na jakąś dziwną krzyżówkę marsa/kasjopeji z plutonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie fpshooter. Ja też miałem efekty takie jak ty opisałeś. Mam filmik z tej baterii więc wkrótce go dam. I dodam jeszcze, że zbytnio mi się to nie spodobało jakieś te efekty takie małe. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie wiem jak było, bo pod koniec JW06 zaczął strzelać mars. Ale miałem chyba wersję zwykłą, bez cracklingu.
Film - http://pl.youtube.com/watch?v=a2AjVDaF6Tc
Co do baterii, to jest ona bardzo fajna. Koszt tego hurtowo to tylko 13,70 ( jak się nie mylę ) i chociaż zapłaciłem za nią 5 zł więcej to i tak się opłacało. Gwiazdki sięgały prawie samej ziemi. Przynajmniej taki odczuwałem efekt. Fajna sprawa ta kasjopeja.
Śmiało mogę ją polecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...