Skocz do zawartości

[mantis] Stuff 2017/2018


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Naszły mnie smaki na odpalanie petard w okopach. Planowałem pójść na dowolną strzelankę ASG, żeby przy okazji wystrzelać piro. Tak jak kibole chodzą na mecze by się bić zamiast kibicować, tak ja chodzę na strzelanki ASG nie po to by strzelać z karabinów, tylko po to by ponaparzać się petardami. Tylko tak śmiecham, karabiny też są ważne.

 

Tymczasem od momentu zakupu petard, nie udało mi się na taką strzelankę ASG wybrać. Nie wiem jak spędzę Sylwestra, czy będę w domu, czy może pierwszy raz w życiu będę poza domem? Pewnie to pierwsze, czyli: "nie wiem jak spędzę Sylwestra". Na wszelki wypadek, pierwsze w ruch idą petardy. Dopiero jak określi się co będzie robione 31 grudnia, pomyśli się nad zakupem fajerwerków o kolorowych efektach.

 

Co my tu mamy? A no zakupy online z FajerwerkiLider.pl. Lewa połowa to część kolegi, prawa połowa moja część zamówienia. Wrzucam w jednym zdjęciu, żeby zdjęcie miało lepszy PR (piar).

Jak do tej pory odpalałem małe Cobry - ARES 2, są to włoskie petardy pakowane po 20 sztuk. Raczej taki petardowy standard, pewnie obudzę się za rok i zapomnę, że takie miałem w stuffie. Cukierki z Super Powera "XXL Dynamit", to z kolei jakaś nowa bajka. Bajka do sprawdzenia, bo nie spodziewałem się takiego armatniego łupnięcia. W przyszłości spróbuję to z czymś porównać, bo cukierek ma potencjał.

 

YcNswN0.jpg

 

Piro: 246,52 PLN

Przesyłka: 15,01 PLN przesyłka

Razem: 261,53 PLN

+ gratis w postaci petard FP3 stanowiący 7% wartości zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mikołaj przyszedł. Dostawa z PiroArt.eu (PiroArt.pl).

 

W tym roku stawiam tylko i wyłącznie na zabawę.

Nie będzie pokazu z wyrzutniami, rakietami itp.

zaAHSEo.jpg
Piro: 180,97 PLN
Przesyłka: 9,99 PLN przesyłka

Gratis: 3x K0202 Super Cracker, 1x Pirat.
Razem: 190,96 PLN

 

to be continued...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie skrojony stuff do swoich potrzeb :) Mantis, a czemu nie poszedłeś w najbardziej "modne" w tym roku emitery dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie poszedłeś w najbardziej "modne" w tym roku emitery dźwięku?

 

to be continued...

(ciąg dalszy nastąpi)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mantis, ciekawi mnie jedna rzecz z twojego stuffu, a mianowicie te petardy na sznurku, to z tego co kojarzę odstraszacz zwierząt i to się kilka godzin :dry: pali, czy odpalisz to na sylwestra, czy też przed żeby co jakiś czas narobiło hałasu :biggrin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mantis, ciekawi mnie jedna rzecz z twojego stuffu, a mianowicie te petardy na sznurku, to z tego co kojarzę odstraszacz zwierząt i to się kilka godzin :dry: pali, czy odpalisz to na sylwestra, czy też przed żeby co jakiś czas narobiło hałasu :biggrin: ?

Tak, to są Hukery od Triplexa. Sprzedają je oddzielnie, albo w opakowaniu 12 sztuk. Kupiłem oddzielnie jedną sztukę. Przywiąże sobie do płotu w Sylwka, odpalę i będzie mi strzelało za oknem i robiło klimat Sylwestra.

 

Tak to wygląda: http://www.triplex.pl/hurtownia/petardy/xp0001-huker/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia i ostatnia część stuffu. PiroPolska.pl. Emitery stare i nowe.

 

 

8OaCxiq.jpg

Piro: 125,00 PLN

Przesyłka: 11,00 PLN przesyłka

Razem: 136,00 PLN

 

 

Rok temu odpalając racę morską, poczułem, że wszedłem do tajnego tunelu do jakiego można wejść w grze komputerowej. Dzięki rzeczom stamtąd wyniesionym - a często są tam klejnoty lub broń pozwalająca pokonać bossa - czujesz się jak odkrywca, który w krótkim czasie zyskał przewagę nad innymi. Myślałem, że w tym roku raca morska będzie w co drugim stuffie, lecz tak nie jest. Czyżby forumowicze nie odkryli mocy tego fajerwerku, albo boją się trzymać piro w ręcę? Rewalacja, na chwilę zamienia noc w dzień i w przeciwieństwie do strobo daje stałe niemigające światło. Dwa lata temu na tyle spodobała mi się raca czerwona, że w tym roku postanowiłem spróbować jej we wszystkich smakach: truskawkowy, kiwi, cytrynowy i kokosowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia i ostatnia część zamówienia. PiroPolska.pl. Emitery stare i nowe.

 

 

8OaCxiq.jpg

Piro: 125,00 PLN

Przesyłka: 11,00 PLN przesyłka

Razem: 136,00 PLN

 

 

Rok temu odpalając racę morską, poczułem, że wszedłem do tajnego tunelu do jakiego można wejść w grze komputerowej. Dzięki rzeczom stamtąd wyniesionym - a często są tam klejnoty lub broń pozwalająca pokonać bossa - czujesz się jak odkrywca, który w krótkim czasie zyskał przewagę nad innymi. Myślałem, że w tym roku raca morska będzie w co drugim stuffie, lecz tak nie jest. Czyżby forumowicze nie odkryli mocy tego fajerwerku, albo boją się trzymać piro w ręcę? Rewalacja, na chwilę zamienia noc w dzień i w przeciwieństwie do strobo daje stałe niemigające światło. Rok temu na tyle spodobała mi się raca czerwona, że w tym roku postanowiłem spróbować jej we wszystkich smakach: truskawkowy, kiwi, cytrynowy i kokosowy.

Jak tak bardzo polubiłeś race to koniecznie wypróbuj rakietnice spadochronowe Cometa, efekt jest cudowny ale też warty swojej wysokiej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałem o racach morskich ani przez moment kiedy układałem stuff na ten rok.Nigdy ich nie miałem.Może za rok się skuszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Dużo zabawy będziesz miał :),sporo huku,brakuje tylko jakiejś konkretnej wyrzutni na godzinę 0 :)

Może jakiś rzymski ogień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka całości

 

ljTtoBM.jpg

 

Stuff typu "sama zabawa". Bez finałowego pokazu.

 

Razem: 400,00 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko brakuje konkretu,jakaś 36tka 1,2 np P-42 by się przydała,albo chociaż 19tka np jw39. :) wtedy stuff byłby bardziej okazały a tak no niestety nie będę owijał w bawełne 0 efektu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mantis możesz spojrzeć na symbole na obydwu wersjach gorilla bomb (na samej petardzie nie na opakowaniu)

Stare Gorillaz:

PETARDA TXP226/YT002 <NWP> THE BEST IN POLAND

NEC 8g

 

Nowe Gorillaz:

EMITER DŹWIĘKU/SOUND EMITTERS CE1008 NEC 5g / 1 sztuk

XP1010 FORILLA KAT.P1

Poziom ciśnienia akustycznego 120db (Al) @ 40m

YEAR OF PRODUCTION 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...