Skocz do zawartości

[autostop95] Fanatyk Piro Stuff 2017/18


autostop95

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten moment masz najlepszy stuff na tegorocznego Sylwestra ze wszystkich użytkowników forum :)

Brakuje mi tu jedynie konkretnego V-Shape, w ogóle kątowej wyrzutni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment masz najlepszy stuff na tegorocznego Sylwestra ze wszystkich użytkowników forum :)

Brakuje mi tu jedynie konkretnego V-Shape, w ogóle kątowej wyrzutni

Może coś dokupię, ale to już spontaniczny zakup będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotkę całości bo niektórym się nie chce oglądać. Ale tak powiem że za dużo tego masz- będziesz strzelał chyba z kilka dni, ze 3000zł. na to wydałeś- dla mnie to o wiele za dużo.

Jakąś fotkę wrzucę :) Co do ilości, tyle chciałem, tyle mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem ilości całkowicie wymiatasz.Tak jak tajfun,który potrafi zmieść z okolicy całą wioskę tak samo ty wymiatasz na forum pod względem wielkości stuffu różnych kategorii piro.U ciebie znajdziemy wszystko,to tak jak by przyjść do sklepu :D.Czy najlepszy stuff na forum,tu bym spekulował.Zdecydowanie za dużo petard,moim zdaniem nie potrzebnie kupowane po kilka opakowań.Wszystko inne jak najbardziej pasuje,super wyrzutnie rakiety itp.Ja troszkę inaczej bym zarządził tą kasą przeznaczoną na piro :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oszukiwać,masz najlepszy stuff jaki na razie widziałem.Moja ocena to:11/10.Jednym

słowem zarombisty stuff.

Dzięki ;) Ale myślę, że będą stuffy konkretniejsze od mojego na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StuFF ilościowy ale i jakościowy, podoba mi się i gratuluję, tylko strzelać aż do wieczora 1-go stycznia aż zostanie taka pustka ;]

Od rana 30.12 do wieczora 01.01 będzie strzelane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem ilości całkowicie wymiatasz.Tak jak tajfun,który potrafi zmieść z okolicy całą wioskę tak samo ty wymiatasz na forum pod względem wielkości stuffu różnych kategorii piro.U ciebie znajdziemy wszystko,to tak jak by przyjść do sklepu :D.Czy najlepszy stuff na forum,tu bym spekulował.Zdecydowanie za dużo petard,moim zdaniem nie potrzebnie kupowane po kilka opakowań.Wszystko inne jak najbardziej pasuje,super wyrzutnie rakiety itp.Ja troszkę inaczej bym zarządził tą kasą przeznaczoną na piro :):)

Też wydaje mi się, że są lepsze stuffy, ale jak to się mówi-o gustach się nie dyskutuje ;) To chciałem mieć, więc to kupiłem ;) Jakoś bardziej lubię huk, ale z roku na rok efektowych rzeczy jest więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy, najgorszy.... i tak wszystko pójdzie z dymem. :xmas_laugh:

I oto właśnie chodzi by poszło z dymem :) W końcu to fajerwerki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dużo tego...na tym zdjęciu widać dopiero tą ilość. Masz zapas palników lub innego ustrojstwa do odpalania ? Bo trochę tych lontów masz do podpalenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...