Skocz do zawartości
  • 0

Stuff do 150-200 zł


Peter829

Pytanie

Witajcie!

 

Mam trochę problemów z doborem stuffu i ze znalezieniem odpowiednich wyrzutni z efektem podobnym do Kasjopeji

 

Prosił bym o podawanie linków do waszych propozycji z tylko jednego sklepu, tak abym mógł bez problemu zamówić nie płacąc za wysyłkę po kilka razy.

 

 

Jak na razie prezentuje się to tak:

 

Wyrzutnie:

JW06 Kasjopeja

TXB300 SALSA ( Pewny nie jestem czy akurat tą wezmę, może jest coś fajniejszego szybkiego ale tańszego? Tak aby jeszcze z 1 wyrzutnie dokupić. )

 

Wulkan:

FC1303 Colour ( Nie jestem do końca pewny, ale szukam coś z wysokim i dosyć długim efektem. )

 

Rzymskie ognie:

Tu nie mam pomysłu jakie kupić.

 

Petardy:
Nie planuję w tym roku kupować, mam jeszcze jc05 i fp3 z zeszłego roku oraz stawiam bardziej na efekt do popatrzenia.

 

Rakiety:

Jeszcze nie wiem czy będę kupował, prawdopodobnie coś z marketu wpadnie.

 

Do tego co kupię pewnie dojdą też jakieś gratisy itp ze sklepów, więc raczej tragedii nie będzie. :D

Wiem że kwota jaką planuję wydać jest mała ale mam nadzieję że uda się coś fajnego z tego uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wejdź sobie na Fajerwerki market i popatrz co jest. Jak chcesz coś o podobnym efekcie do Kasjopeji to bierz Marsa z tej samej serii. Wiesz jak jest, najlepiej się stuff samemu składa, jeśli cena jest niewielka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Potwierdzam słowa pana na górze :)

Jeśli podoba ci się Kasjopeja możesz wziąć też Wenus z tej samej serii, mi się bardzo podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wejdź sobie na Fajerwerki market i popatrz co jest. Jak chcesz coś o podobnym efekcie do Kasjopeji to bierz Marsa z tej samej serii. Wiesz jak jest, najlepiej się stuff samemu składa, jeśli cena jest niewielka ;)

 

Potwierdzam słowa pana na górze :)

Jeśli podoba ci się Kasjopeja możesz wziąć też Wenus z tej samej serii, mi się bardzo podoba ;)

 

 

Właśnie szukałem po sklepach ale nic nie mogłem znaleść ciekawego :D

Dlatego tu pytam bo może ktoś będzie wiedział jakie jeszcze wyrzutnie mają podobny efekt do salsy i kasjopeji.

Wenus troszkę słabo mi się widzi bo jest tylko jeden kolor a nie mieszane jak np w kasjopeji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

polecam z mniejszych wyrzutni TXB045 Sensation,JW05 Pluton,JW26 Katmandu,JW4060 Styx miałem je wszystkie i są to dobre kostki

 

 

Sensation wydaje się być ok

Pluton raczej nie za fajna

Katmandu też tak w miarę

Styx mam wrażenie że tam może ze 2 kolory efektów są i nic ciekawego

 

Może ktoś jeszcze coś poleci z efektem zbliżonym do kasjopeji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam .Ja w takim budzecie wzialbym :

txb064 + jw4060 + jw06 kasjopeje i mamy 180 zloty reszta pierdolek wedlug wlasnego uznania.

 

Drugim pomyslem txb 095 lub txb 083 + jw90 + jw4060 i mamy tez okolo 180 zloty

 

Chyba ze stawiasz w pierwszej lini zabawe to jw4060 + kostki z serii jw06 itp + kostki typu txb211 Aries itp mozesz jeszcze zobaczyc jw20

 

Ewentualnie efekt to txb022 + txb095 i mamy okolo 200 i ladny efekt bez kostek do tzw. zabawy :)

 

Wulkan calkiem okej chociaz tez zalezy do jakiej kwoty szukasz.

 

Rzymskie ognie to jakie nie wezmiesz wiele nie beda sie roznic bo to raczej do zabawy sluzy niz do efektu :)

 

Rakiety jakies perfecty badz jr'y ale mowisz ze z marketu najprawdopodobniej dojda to nie bede polecac :)

 

Nie zrozumialem do konca czy na same kostki masz do 200 zloty czy na wszystko razem z pierdolkami?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Witam .Ja w takim budzecie wzialbym :

txb064 + jw4060 + jw06 kasjopeje i mamy 180 zloty reszta pierdolek wedlug wlasnego uznania.

 

Drugim pomyslem txb 095 lub txb 083 + jw90 + jw4060 i mamy tez okolo 180 zloty

 

Chyba ze stawiasz w pierwszej lini zabawe to jw4060 + kostki z serii jw06 itp + kostki typu txb211 Aries itp mozesz jeszcze zobaczyc jw20

 

Ewentualnie efekt to txb022 + txb095 i mamy okolo 200 i ladny efekt bez kostek do tzw. zabawy :)

 

Wulkan calkiem okej chociaz tez zalezy do jakiej kwoty szukasz.

 

Rzymskie ognie to jakie nie wezmiesz wiele nie beda sie roznic bo to raczej do zabawy sluzy niz do efektu :)

 

Rakiety jakies perfecty badz jr'y ale mowisz ze z marketu najprawdopodobniej dojda to nie bede polecac :)

 

Nie zrozumialem do konca czy na same kostki masz do 200 zloty czy na wszystko razem z pierdolkami?

 

 

 

 

Dzięki :D

Z tych wszystkich to chyba najlepszym zestawieniem było by kasjopeja + txb064 - chyba że jest jakaś wyrzutnia ze "złotymi" rozpryskami a nie tak jak w tej takie białe chyba wiesz o co mi chodzi :D ( złoty rozprysk + np czerwony efekt na końcu)

 

Co do kwoty to właśnie jeszcze do końca nie wiem czy do 200 same wyrzutnie czy razem z pierdołami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

txb074 Viserion ma brokatowe korony z kolorowymi gwiazdkami

 

Sprawdzałem i ona na filmikach też ma takie jakby "białe" ale może to tylko tak na filmie wygląda tego nie wiem :D

chodzi mi o takie coś co widać w 0.26 mniej więcej :D jw06 właśnie coś takiego ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie viserion, mega efekty w całkiem dobrej cenie. Ja ogólnie nie za bardzo mogę polecić kostek Jorge z CE bo to co jest teraz a było to niebo a ziemia... Postawiłbym na triplexa lub nowości piromaxa oraz gaoo bo są wśród nich perełki pomimo różnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie viserion, mega efekty w całkiem dobrej cenie. Ja ogólnie nie za bardzo mogę polecić kostek Jorge z CE bo to co jest teraz a było to niebo a ziemia... Postawiłbym na triplexa lub nowości piromaxa oraz gaoo bo są wśród nich perełki pomimo różnych opinii.

 

Właśnie słyszałem że podobno i kasjopeji dostało się po efektach przez CE ale nie wiem na ile w tym prawdy a filmów jak na razie 0

Viresion w sumie też dość spoko wygląda ale zastanawiam się nadal czy jest wyrzutnia z takimi złotymi efektami jakaś fajna :D

 

 

możesz jeszcze zobaczyć tą pxb2108 x-type

 

 

Oo :D właśnie coś takiego jeśli chodzi o złoty efekt szukam zamiast tego jakby białego :D jest może coś szybszego z takim efektem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może jeszcze coś polecicie? zastanawiam się nad Hydrą ale nie wiem czy to co jest na filmie

można dostać w necie z takim samym efektem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli kupisz hydre z 2016r to bedzie taki efekt :)

To teraz jakby tu się dowiedzieć od sklepu czy to z tego roku :D bo wiesz mogą w uja robić byle by na mnie hajsu natrzepać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak na razie prezentuje się to tak:

 

Wyrzutnie:

JW06 Kasjopeja

PXB2108 - X-TYPE

TXB074 Viserion

 

Wulkan:

FC1303 Colour ( Nie jestem do końca pewny, ale szukam coś z wysokim i dosyć długim efektem. )

 

Rzymskie ognie:

T6244 - RZYMSKIE OGNIE 55 ( jeszcze nie jestem pewny )

 

Chyba żle nie będzie? może jeszcze coś dojdzie z wyrzutni itp ale pewny nie jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TXB645 Color Wave

TXB245 Mojito

TXB074 Viserion

YHW009 Song

 

Wszystkie kostki sprawdzone i godne polecenia. Color Wave moim zdaniem lepiej wypadnie od Kasjopej. Uwierz mi,nie baw się w żadne rzymskie ognie. Lepiej zainwestować w owe wyrzutnie. Za wszystko wyszło 210 zł. Myślę, że warto !!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TXB645 Color Wave

TXB245 Mojito

TXB074 Viserion

YHW009 Song

 

Wszystkie kostki sprawdzone i godne polecenia. Color Wave moim zdaniem lepiej wypadnie od Kasjopej. Uwierz mi,nie baw się w żadne rzymskie ognie. Lepiej zainwestować w owe wyrzutnie. Za wszystko wyszło 210 zł. Myślę, że warto !!

Pozdrawiam.

Dzięki :D

Viserion jest w planach ale na fajerwerkimarket.pl aktualnie jej nie mają pytałem na maila to odpisali że jak będzie importer miał to i u nich się pojawi.

 

TXB645 Color Wave - Mam wrażenie że ma dużo mniejszą wielkość efektu od Kasjopeji tylko nie wiem jak wygląda kasjopeja w tym roku.

TXB245 Mojito - Nawet fajna tylko szkoda że oprócz tych "kreskowych" rozrzutów ma też te takie "kropki" nie wiem jak to się nazywa dokładnie :D

YHW009 Song - Szczerze to słabo mi się widzi no i ta cena niestety spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki :D

Viserion jest w planach ale na fajerwerkimarket.pl aktualnie jej nie mają pytałem na maila to odpisali że jak będzie importer miał to i u nich się pojawi.

 

TXB645 Color Wave - Mam wrażenie że ma dużo mniejszą wielkość efektu od Kasjopeji tylko nie wiem jak wygląda kasjopeja w tym roku.

TXB245 Mojito - Nawet fajna tylko szkoda że oprócz tych "kreskowych" rozrzutów ma też te takie "kropki" nie wiem jak to się nazywa dokładnie :D

YHW009 Song - Szczerze to słabo mi się widzi no i ta cena niestety spora.

Te kostki wybrałem z Piroart.eu. Jakiego efektu być oczekiwał od Kasjopei? Może jakiś zamiennik dobierzemy. Co do Songa, powiem szczerze, że jeśli bardzo się nie pogorszyła ( bo coś było na forum o tym pisane) to polecam szczerze. Potężna czasza efektu i huk jak w salucie zrobi wrażenie serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te kostki wybrałem z Piroart.eu. Jakiego efektu być oczekiwał od Kasjopei? Może jakiś zamiennik dobierzemy. Co do Songa, powiem szczerze, że jeśli bardzo się nie pogorszyła ( bo coś było na forum o tym pisane) to polecam szczerze. Potężna czasza efektu i huk jak w salucie zrobi wrażenie serio.

Taki sam co i w zeszłym roku :D

 

A zamiennik puki co ma iść na Viserion nie na Kasjopeje i będzie to jako plan B gdyby się nie udało jej dostać w fajerwerkimarket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzutnie Song miałem w zeszłym roku i to co zrobiła na niebie to było coś pięknego :) Jeżeli w tym roku będzie miała ten sam efekt to mega polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...