Skocz do zawartości

[mpiwowski] Stuff 2017/2018


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Wahałem się między XB3004 a PPB49885. Ta pierwsza, choć krótka, to w podwójnym wydaniu zrobi sporo zamieszania. Czemu minus za układ I? Nie wiem jaką masz wizję finału, ale pewnie będzie coś kątowego, więc może właśnie żeby się wyróżniało, warto tuż przed dać coś pionowego? ;)

 

Myślałem, że jedna kątówka na cały pokaz to trochę mało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zagłosowałem na klasyka . Ja na nagrodę bym przyjął torbę z biedronki aby Kowalscy widzieli że mnie stać / :xmas_w00t: :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał 2 razy XB3004 Final Cake, głos oczywiście oddany. A kiedy będą foty, bo już nie mogę się doczekać ... Chyba twój temat jest tu najdłużej trzymający nas w napięciu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem zaskoczony wynikami, że aż 10 głosów jest na XB3004 Final Cake x2 :P Może tylko tą znacie najlepiej hehe. Mam też finał do przebudowania. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał 2 razy XB3004 Final Cake, głos oczywiście oddany. A kiedy będą foty, bo już nie mogę się doczekać ... Chyba twój temat jest tu najdłużej trzymający nas w napięciu :P.

 

Jak super partia z ShitPostu dostarczy paczkę :P Stawiam, że będzie na piątek najwcześniej.

 

Też dla mnie zaskoczenie, mam wrażenie ze nikt nie oglądał efektów wszystkich wyrzutni xD

 

Chyba już wiem dlaczego, bo Panty ludzie nie znają. To od razu mówię, że Panta ma lepsze efekty niż Triplex. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zagłosowałem na XB3004 Final Cake x2, choć wtedy prowadziła jeszcze inna wyrzutnia(PPB49784), ale pozostałe mniej do mnie przemówiły niż taki zestaw. Jednakże, osobiście zastanowiłbym się jeszcze nad:

https://www.piroart.eu/PPB61006-Centaurus/951/

https://www.piroart.eu/PPB36917-Mars/962/x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsa już mam, Centaursa też mam na liście, ale ma Crackling który też już mam w sporej ilości. Bardziej niebieskiego mi brakuje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie zastanawiam nad tą Panta.

Tylko czy rzeczywiście efekt tak dobry jak na filmach czy będzie podobnie jak z dragonami ;)

 

Masz moją gwarancje, że jest dobry :) One są lepsze niż Triplex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór według ankiety był słuszny, doszedłem do tych samych wniosków. :)

 

Teraz mam jeszcze 2 inne typy wyrzutni, ale tutaj wyboru dokonam już sam. Wstawię dzisiaj screen z tym co domówiłem. Paczka powinna być na wtorek-środę, już na serio :D

 

Zamykam ankietę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre kostki wybrałeś, zapowiada się ciekawe widowisko :P Pokaz odpalasz na loncie czy systemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam Twój temat. Chwalisz Pante a chyba w końcu ani jednej nie zakupiłeś.

 

Zwracam honor - One Rowa wziąłeś :P

To chyba słabo przeglądasz temat o ile w ogóle, bo nie tylko One rowa. Jeszcze więcej Panty miałem wziąć w tym zamówieniu, ale Tropic jednak przebija Pantę, dlatego ostatni FAN jest właśnie z tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mówisz o rakietach ze nie ma...a petardy gdzie są :P No chyba że schowałeś za wyrzutniami...żeby wstydu nie było. A tak na poważnie, to w końcu jest fotka i stuff :) A co do niego to co dużo mówić, stuff prze konkretny, sam efekt, same perełki bardzo dobrze wyselekcjonowane, nie zabrakło również parę nowości. Stuff idealny, tylko życzyć udanego pokazu i czekam na film, Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle montujesz pokaz, pewne jest, że będzie coś nowego i zarazem bardzo dobrego. Kolejny użytkownik który nie boi się testować czegoś nowego :)

 

Kiedy strzelasz??? Może wreszcie podjade obejrzeć.

W sylwka koło 23 pewnie.

 

A co do petard, nie brałem. Znudziło mi się już strzelanie petardami. :P Chyba dorosłem do poziomu Bartosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, elegancko! Takie stuffy to ja lubię - czyli konkretnie i bez zbędnego rozdrabniania się. Z takich wyrzutni nie może wyjść kiepski pokaz i na pewno będzie na co popatrzeć. Miałem okazję strzelić kilka z nich, więc daję Ci słowo, że się nie zawiedziesz swoim wyborem. A z resztą, Ty byś byle czego nie wziął, więc jestem spokojny :)

 

 

W sylwka koło 23 pewnie.

A co do petard, nie brałem. Znudziło mi się już strzelanie petardami. :P Chyba dorosłem do poziomu Bartosza.

 

Świetna decyzja! ;)

Może kiedyś ja dorosnę do Twojego i strzelę pokaz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...