Skocz do zawartości

JW05 Pluton


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzięki Bogu jeszcze do tej pory Jorge nie zniszczyło pięknego efektu w tej wyrzutni :mrgreen: I oby tego nie zrobili
Jeżeli będzie taki sam cracling jak w rakietach Thunder, Pluton stanie się według mnie najlepszą wyrzutnią do 20-25zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Bardzo fajna mała kosteczka. Bardzo długo strzelała i dzięki niej było kolorowo na niebie. Jeszcze do tego ten cracling robił spore zamieszanie. Zrobiła niezłe wrażenie na oglądających. Polecam w 100% 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Wyrzutnia godna polecenia! Duże rozpryski, ładny crackling, efekty w różnych kolorach. Moim zdaniem jest to najlepsza bateria 25 - strzałowa z serii Big Bang. Wenus też jest bardzo ładna, ale akurat mnie bardziej do gustu przypadł Pluton ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten finał jest naprawdę fajny. Wyrzutnia zrobiła wrażenie nie tylko na mnie ale i publiczności. Jej wyśmienite efekty pokazują, że jest warta swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia spisała się świetnie, pociski wyglądały jakby leciały z większego kalibru, rozpryski były duże i jeszcze ten crackling + fajny finał. 100% polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wspaniała wyrzutnia która kosztuje jedynie niecałe 25zł w sklepach internetowych,ja ją kupiłem w promocji za 16zł.Efekty tej wyrzutni walą prawie tak jakby miała kakiber 1,2.Ma ona potęzny efekt piwoni o różnym kolorze a na dodatek te piękne trzeszczące gwiazdki zrobiły na mnie duże wrazenie.Moim zdaniem jest najlepszą wyrzutnią z seri Bing Bang. Bardzo ja polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , w tym roku musiałem trafić na mizerną sztukę ponieważ wypadła naprawdę słabiutko. Miałem ją w zeszłym roku i była super lecz w tym coś nie wypaliło mimo to wyrzutnia naprawdę godna polecenia :)/> i za te cenę mogę ją śmiało polecić mam nadzieje że na tego sylwestra trafie na dobry egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Wyrzutnia odpalona. Efekty jak na swą cenę bardzo dobre, huk w porządku. Pociski leciały dość nisko, ale nie niebezpiecznie. Trochę przejadł mi się crackling przy praktycznie każdym strzale, ale i tak bardzo fajna i budżetowa kostka. Moja ocena 7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/10 używałem jej wiele lat i zeszła prawie na dno, efekty bardzo małe. Nie ma nic wspólnego z tą z przed 3-5 lat gdzie efekty były spore. Raczej nie zagości ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...