Skocz do zawartości

[Mroczny] Stuff 2017/2018


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to tak średnio zadowolony jestem ze stuffu :< Za rok do poprawy więcej kostek to na 100% :>

Teraz to mi dowaliłeś . :xmas_sad: A tak poza tym ile BSC mają NEC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz co Ci powiem? Idź Pan w ch.. :P Teraz wiem kto mi wykupił mocniej świecące żarówki z bomby :P

Nie będę się rozdrabniać, stuff mega kozak i myślę że zdecydowana większość z forumowiczów chciałaby mieć taki arsenał ;)

Masz obowiązek ponagrywać wszystko ładnie i widzę w styczniu na kanale Vuurwerk compilatie 2017/2018 niczym z holenderskiego podwórka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdro o te Jokery,Screamy

Ladnie dorwaleś Fenixowe Fp3 ciekaw czy to dalej ta sama jakość. Mało kto widze to ogania, stara ekipa pewnie pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zawiodłem się na emiterach gorilla bomb bo ich kupiłem aż 20 paczek za 200zł. a one strzelają jak FP3 od Jorge. boskie szczęście że kupiłem do testu emitery crazy robot i matabrujas. Wczoraj rzuciłem z okna tam gdzie zawsze w sylwestra rzucam no i pierwsza poszła gorilla, druga emiter crazy robots a trzeci super cracker. Gorilla najsłabiej wypadła bo lepszy był super cracker a najpotężniej najmocniej walnął emiter crazy robot- takiego potężnego walnięcia jeszcze nie słyszałem a na domiar tego na filmiku machonego wyraźnie widać że emiter crazy robots jest 2 razy lepszy od starych crazy robotsów, emiter crazy robots to nie jest ten sam crazy robots co kiedyś- emiter jest zdecydowanie mocniejszy. Miałem dylemat między matabrujasami a emiterami crazy robots- jednak crazy to lepiej wykonana i gruba petarda o twardym korpusie- dlatego wczoraj zamówiłem 15 paczek emiterów crazy robots po 12zł. za 1 paczkę.

No świetnie świetnie tylko błagam nie spamuj tak o tych emiterach xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo machony zrobił w balona wielu że głosił wzdłuż i wszerz że emiter gorila bomb jest taka mocna a to jest totalna porażka- ta gorilla jest słabsza od txp859 super cracker. Ta gorilla to totalna kicha- żałuje tych wydanych pieniedzy na tą gorille, ale sie wkurzyłem i zamówiłem sobie dziś 15 paczek emiterów crazy robots ze strony https://fajerwerkiopole.pl/glowna/270-xp1011-crazy-robots.html

i jestem zadowolony że będę miał bardzo mocne petardy a te gorille wystrzelam jeszcze przed sylwestrem

No zawiodłem się na emiterach gorilla bomb bo ich kupiłem aż 20 paczek za 200zł. a one strzelają jak FP3 od Jorge. boskie szczęście że kupiłem do testu emitery crazy robot i matabrujas.

Potwierdzam. Wracam ze strzelania Gorilla Bombs zarówno starymi, jak i nowymi. I co mogę powiedzieć: słabe nie są, mocne nie są. Nie ma w nich flary. Między Gorillami a TXP859 Super Cracker nie odczułem może jakiejś kolosalnej różnicy.

 

Podobnie Matabrujas. Matabrujas uznałbym nawet za porównywalne do Gorilla Bombs, pomimo tego, że opinie forumowiczów wskazują na większą moc Matabrujas.

 

Signalos 2.0 i Scream'y 5s w tym roku panowie zmiatają konkurencję. Crazy Robots nie oceniam, bo nie mam w stuffie. Scream'y 5s z gwizdem od Funke to jednak droga zabawa. Kosztują 50 PLN za 10 szt. Włożyłem jednego do opuszczonej hali, gwizd się spotęgował i był masakrycznie głośny, a huk rozniósł się jakby wykraczał poza NWP. Na otwartej przestrzeni Screamy też są turbo głośne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze zlozony stuff niczego nie brakuje.Ogromna ilosc petard (zazdroszcze takiej ilosci ale widac ze lubisz sie pobawic i to same konkretne a nie wybierane byle jak) nie zabraklo kostek z roznym ukladem i kalibrem i rakiety do zabawy.W skrocie mowiac stuff taki jak byc powinien oczywiscie moim zdaniem bo sa gusty i gusciki :) A mozna wiedziec co to jest to niebieskie na kartonie po prawej stronie obok rakiet? I czy fajny efekt ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze zlozony stuff niczego nie brakuje.Ogromna ilosc petard (zazdroszcze takiej ilosci ale widac ze lubisz sie pobawic i to same konkretne a nie wybierane byle jak) nie zabraklo kostek z roznym ukladem i kalibrem i rakiety do zabawy.W skrocie mowiac stuff taki jak byc powinien oczywiscie moim zdaniem bo sa gusty i gusciki :) A mozna wiedziec co to jest to niebieskie na kartonie po prawej stronie obok rakiet? I czy fajny efekt ma?

Te niebieskie to petardy Color flower DT1115 czy coś takiego... Jest o nich temat na forum, typowy no name, flara ładna ale huk taki sobie i cena za wysoka. Jak tylko się ogarnę to dodam jakiś filmik z efektem, będzie też na teście petard który prawdopodobnie dodam przed sylwestrem :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...