Skocz do zawartości

[Mroczny] Stuff 2017/2018


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lol jednak mały update :> Trochę huku i zabawy... W grudniu na YT będzie całość [Także rzeczy których na forum nie będzie] :D

x5h2dTw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś to ty ukradł mi ostatnią wyrzutnie King 2 z piropolska :D .Tak propo to miałem ją kupić,tylko nie zdążyłem.Wyrzutnia zapewne robi wielkie schow na niebie,Jej różnorodność i jakość zapewne spowoduje okrzyki wśród ludzi podziwiających ją.Wspaniale prezentuje się na filmikach.Będziesz nią zachwycony,zresztą dragonami pewnie też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie! Zaopatrzyłeś się w wiele produktów, których chyba każdy na forum Ci pozazdrości. King 2 i smoki z pewnością zrobią nieprawdopodobne show, a całości dopełnią rewelacyjne petardy i emitery. Gratuluję dobrych zakupów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie! Zaopatrzyłeś się w wiele produktów, których chyba każdy na forum Ci pozazdrości. King 2 i smoki z pewnością zrobią nieprawdopodobne show, a całości dopełnią rewelacyjne petardy i emitery. Gratuluję dobrych zakupów :)

Dzięki za miłe słowa :) Btw...To jeszcze nie koniec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł najgłośniejszego stuffu na forum masz już zaklepany :D Widziałem co nieco u Ciebie na yt i powiem szczerze, że zbierałem zęby z podłogi xD Współczuję sąsiadom w promieniu kilku kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł najgłośniejszego stuffu na forum masz już zaklepany :D Widziałem co nieco u Ciebie na yt i powiem szczerze, że zbierałem zęby z podłogi xD Współczuję sąsiadom w promieniu kilku kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania :D

Dziękuję :D miło mi, że wpadłeś na mój kanał xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz petardy które ja chciałem mieć ale doszły już zanim złozyłem zamówienie tak tak chodzi mi.o Scream`y 5S :) Petardy pierwsza klasa wątpie by ktoś miał mocniejsze w okolicy rakiety Zinki to też białe kruki Stuff prawdziwego maniaka Huku ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jesteś specem od wybuchów co potwierdza wybór petard jak i ciekawe filmiki w Twoim wykonaniu. Co do wyrzutni do Kinga pozazdrościć^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna mała dostawa gruzu:

Tym razem kilka małych kostek + petardy [Matabrujasy do karabinku ^^]

Oczywiście nie mogło zabraknąć Funke...

hfEnudJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny stuff, ogromna ilość zarąbistych petard, takich które rzadko widnieją w stuffach. Masz tez piękne rakiety hukowe oraz coś do pobawienia się. Nie brakuje konkretnych kosteczek i masz kątówki oraz rakiet. Wszystko jest i w wielkich ilościach na dodatek. Stuff pierwsza klasa, tylko ja bym trochę więcej kostek wziął zamiast tego gruzu jak to @hl1030 mówi ;P. Chociaż ten twój gruz jest zacny, Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rakiety bardzo dużego kalibru.Nie przypominam sobie bym widział u kogoś w stuffie rakiety demon.Jest bardzo ciekaw się się spiszą.Naprawdę fajny stuff,Uatrakcyjnisz widowisko kątówkami,które chyba nigdy nie zawodzą.Większość z tego forum chciało by mieć taki stuff. :) Planujesz jeszcze zakupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no coraz bardziej szalejesz widzę :P. Moździerz hukowy bardzo mocny to tego rzadko spotykany rakiety... Stuff coraz większy i konkretniejszy. Co to jest to żółte coś w kartonikach i te ufo na kartoniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w planach fireball XXL albo first class 50mm ale to się zobaczy :> A stuffu jest więcej ale to na yt będzie filmik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no coraz bardziej szalejesz widzę :P. Moździerz hukowy bardzo mocny to tego rzadko spotykany rakiety... Stuff coraz większy i konkretniejszy. Co to jest to żółte coś w kartonikach i te ufo na kartoniku ?

Te żółte to jakieś wulkany gratis dostałem a w tych kartonikach z ufo są kulki cracklingowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...