Skocz do zawartości

JC024 Szok 1


Verq

Rekomendowane odpowiedzi

1762.jpg
Symbol: JC024
Nazwa: Szok 1
Opis: petarda lontowa / pudełko pakowane po 36 sztuk
Film: - brak -
Cena hurtowa: 0,50zł za sztukę / pudełko ????

Przechodząc koło kiosku zobaczyłem że ruszyła " wystawa z petardami " Zainteresowała mnie jedna wyglądająca jak ... młotek ?? Kupiłem trzy . Poczekałem do wieczora dla lepszego efektu . 10 minut temu odpaliłem i ... dużo iskier dużo dymu i szok !! Naprawdę duży huk jak na tak małą petardkę ! Jestem naprawdę mile zaskoczony . Jak dokopie się do kabla od aparatu cyfrowego , to zrobię filmik . Co sądzicie o tej petardzie ? Ktoś kupował pudełko ? Za ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shock , jak i shark są petardami "niepozornymi".
Niby małe , ale jak pierdykną , to aż w uszach piszczy.
Wada ich jest , że jak wpadną w śnieg (taki głębszy) , to słabiej niż pikolak wybuchają.
W tamtym roku chciałem kupić shocka , ale zdecydowałem się na big tigera i myślę , że zrobiłem błąd.
W tym roku , jeśli shocki i decybele będą na sztuki , kupie kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest, jak się odpali takiego Szoka na równym podłożu, wtedy zaczyna się bujać i iskrzyć lontem w różne strony. Huk bardzo dobry, Piratki są nieco głośniejsze, ale nie wiem jak ze stosunkiem cenowym. Co do podanej przez Ciebie ceny (50gr), to wyjątkowo się zgadzam, bo zawsze widzę Szoki za taką kwotę.

Dla zainteresowanych:
Cena hurtowa za pudełko 36szt. - 7,75zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest, jak się odpali takiego Szoka na równym podłożu, wtedy zaczyna się bujać i iskrzyć lontem w różne strony.


Właśnie tak było u mnie :mrgreen: Postawiłem na równej drodze .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. ceny hurtowej to szoki powinny byc za 20gr , ja za to je widziałem za 40groszy.
Tak jestem zachęcony , że je kupie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ich nie miałem, ale po tym co piszecie jak zobaczę je gdzieś za targu ( w moim mieście chyba tylko tam można znaleźć pojedyncze produkty ) to postaram się je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zajdę do tego kiosku , i kupie po 2 wszystkiego co nie jest opisane na forum i zdam wam sprawozdania :wink: I wezmę jeszcze ze trzy Szoki :mrgreen: . Jutro też poszukam kabla , i może będą filmiki .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

hmmm zastanawiałem sie nad tą petardą ale jej nie miałem może jak pokarzesz filmiki jaką ma moc (rozsadza) :D to sie na to zdecyduje :) a czy to nie jest takie coś jak korsarka ? SP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem filmik , ale z 3 szoków ten akurat był lekki niewypał . Było bardzo mało iskier , nie to co wcześniej . Nie wiem co się stało . Ale za to ładnie się potem rozwala :D Oto link :
http://pl.youtube.com/watch?v=HB1O5DnuVQo
Słychać na koniec zawód w moim głosie . Jutro kupie jeszcze kilka i zrobię filmiki .

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petarda może i dobra, huk ma niezły, ale za taką cenę to już bardziej by sie opłacało kupić chyba piratki ze śmieszka, albo srebrne piratki, cena prawie ta sama a huk jest ogromny (srebrnej piratki)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

klopsik92 :roll: jak byś czytał temat to byś wiedział ;)

Dla zainteresowanych:
Cena hurtowa za pudełko 36szt. - 7,75zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Szoki to chyba jedyne petardy, które potaniały w tym roku. Cenna hurtowa brutto 5,80zł

To co na zdjęciu to pudełko sprzed dwóch lat. Niedawno jednak kupiłem sobie w detalu 4szt tej petardy po 0,50zł.

Zdjęcie Szoków
szokgi5.th.jpg

Zdjęcie orientacyjne
szok2ei7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys w PL była jedna firma która produkowała tylko petardki szok. Nie były to produkty jorge, niestety firma juz nie istnieje, nie przestrzeganie przepisów BHP i wyleciała w powietrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem na tego sylwka 3 sztuki tych petard na bazarku (50gr sztuka). Odpaliłem jedną pod tunelem i huk był ciekawy ;). Najdziwniejszą sprawą w tych petardach jest to, że odpaliłem jedną na murku i była ona skierowana w kierunku prostopadłym do mojego kolegi. Po wybuchu plastikowa zatyczka uderzyła w prawe ramie mojego kumpla xD. potem znaleźliśmy ją 1 metr od nas xD. Troche dziwna sprawa, ale dobrze, że w oko nie dostał czy coś ;). Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sylwka pod wieczór nie miałem co robić poszedłem za chate i znalazłem przymarznięty słoik w środku pełno lodu najpierw włożyłem piccolaka nic poszedłem do chaty po szoka podpalam i spierd.... a tu nagle boom słoik w 1000 kawałeczkach :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Te szoki jakies glosne nie sa :) , slabsze od jaj dinozaura , ale jak za ta kase nawet oplacalne ;]

P.S Jaja dizozaura maja wiekszy bass , przez to sa bardziej wyczuwalne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio jak odpalalem to huk byl porownywalny z jajami, nie wiem czy nie silniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych petardach mam surową opinię. Kupiłem w zeszłym roku 4 sztuki na bazarze po 20gr za jednego. Położyłem go na ziemi Lontem w moją stronę, odpalam i czekam na huk. Petarda wystrzeliła spoko tylko jest jedno ALE. Mój kumpel stał do niej prostopadle, czyli był na wprost od jednej z zatyczek. W chwili wybuchu zatyczka wyleciała z dużą prędkością i walnęła go w ramie. Niby nic, ale w kurtce była DZIURA ... Skończyło się na śmiechu, ale wolę nie myśleć co stałoby się jeśli uderzyłaby go np. w oko. Nie wiem czy były one jakieś felerne, czy to czysty przypadek, ale moim zdaniem nie powinny one mieć plastikowych zatyczek. Kolejne 3 sztuki odpalałem kiedy było już ciemno i obserwowałem ekspozję z bezpiecznego miejsca. Zauważyłem, że zatyczki dosłownie jak kula z pistoletu wylatują z petardy podczas wybuchu !! Wieczorem łatwiej je zauważyć, bo na zatyczkach od strony wewnętrznej jest proch, który poprostu się zapala podczas eksplozji. Osobiście wole ich już nie kupować, ale dobrze wiemy jakie buble można kupić na bazarze. ;). Jeśli chodzi o huk - słabe (coś w stylu K0203).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...