Skocz do zawartości

[KaMMiL] Stuff 17/18


KaMMiL

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie chciałbym pokazać wam moje dotychczasowe zakupy na najbliższe święto piromaniaków, czyli sylwestra :D Na razie jestem po jednym zamówieniu na PiroPolska. Nie jestem sprecyzowany co jeszcze dojdzie, ani kiedy. Na pewno chcę odwiedzić hurtownie śmieszka oraz zakupić w okolicznej hurtowni sporo artykułów od Maxsema:) Produkty które posiadam z dniem 7.10.2017:

Wyrzutnie:
- BS020 Upper King Brocade [PyroMoravia]
- NS116050 Pumpkins [PyroMoravia]
x2
- NS116020 Fireworks [PyroMoravia] x2
-
TXB084 Equalizer [Triplex]
- PXB2123 Alfa [Piromax]
- TXB466 Fire Story [Triplex]

Zdjęcie:
9613890_65c178c36d835.jpg



Mam jeszcze sporo pozostałości z tamtego roku, ale nie wiem co dokładnie tam jest i w jakiej ilości, dlatego na razie wstrzymałem się z ich spisem oraz zdjęciem.

Do następnej aktualizacji! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja! Doszło trochę kostek, one row:) ;

9737963_DSC_0816.JPG

Całość na dzień dzisiejszy wygląda tak:

9737964_DSC_0822.JPG

W pierwszym poście zaktualizowałem co posiadam na dzień dzisiejszy, do przyszłego! :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Aktualizacja:)

10028415_DSC_0827.JPG

Doszły dwa konkrety. Mam nadzieję, że na Crumpie się nie zawiodę :D

Całość na dzień dzisiejszy wygląda tak:

10028471_DSC_0828.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednym słowem cudowny stuff.Wymarzone kostki.Bardzo przemyślane zakupy.Nowe pozycje połączone ze starymi wyjadaczami...Da się zauważyć,że odrzuciłeś w tym roku jorga.Zestaw robi wrażenie.Pięknie na zdjęciu wygląda CRUMP,ciekawe jak spisze się na żywo :) .Txb 593 miałem i powiem tak:kostka o bardzo ładnym efekcie z nie spotykanym w żadnej innej wyrzutni charakterystycznym hukiem i prędkością przy wzlocie.Brocade crown też bardzo dobra pozycja.Już sam efekt wznoszących się wirów na początku jest piękny a korony długo utrzymujące się i duże.Widzę też szelki,które już niebawem będą tylko wspomnieniem.Brawo za zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stuff bardzo fajny, widzę tu porządne wyrzutnie od małych po kątowe w tym parę perełek chociażby w postaci TXB593. Do tego one row, szeleczki, mocne petardy i jakieś pierdołki do zabawy. Fajnie to wszystko się komponuje :) Jakie masz efekty 2" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final Cake 6 też zamówiłem z BF.Pumpkins i Fireworks z Piromoravia bardzo fajne kostki mialem ich juz chyba po 6 szt i zawsze fajny efekt ale uważaj na nie bo lubią się przewracać.Wszystko elegancko puentuje Crump oraz one row na które jeszcze się nie zdecydowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja zawartość się powiększa i jednocześnie także zachwyt nad nią.Kolejne piorunujące wyrzutnie.Oj będzie się działo u ciebie w Sylwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ciekawy stuff. Rozumiem że PXB3904 (crump) na finał a po nim one row? Sporo jest też innych ciekawych kostek. Pokaż zapowiada się ciekawy.

W moim stuffie też jest Crump którego dałem na final ale właśnie zastanawiam się czy by na zakończenie też nie kupić one row-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy stuff. Rozumiem że PXB3904 (crump) na finał a po nim one row? Sporo jest też innych ciekawych kostek. Pokaż zapowiada się ciekawy.

W moim stuffie też jest Crump którego dałem na final ale właśnie zastanawiam się czy by na zakończenie też nie kupić one row-a.

Jeśli tylko się nie złamę i nie kupię nic konkretniejszego od crumpa to poleci on na finał, a za nim one row z szelkami. Raczej taki standardowy finał :D A co do wachlarza to bierz, naprawdę w pokazie stawia kropkę nad "i" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Artykuły zostały kupione do zabawy przed sylwestrowej jak i przed godziną 00 :) Sorry, że w dwóch fotach, ale paczki przyszły oddzielnie- wczoraj i dzisiaj. Całość wjedzie po świętach i odwiedzinach w marketach. A przy okazji-Wesołych Świąt! :xmas_w00t:

10355676_25624618_922592511242445_316025
10355707_a7216cf7fe823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...



Filmik z pokazu, trochę finał się zlał ale ciężko mi było coś więcej z tego wycisnąć bez systemu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNIE !!!!! lepszy od mpiego :xmas_laugh:

Nie wywołuj wilka z lasu :D :D Ale dziękuję, takie komentarze naprawdę motywują co następnych działań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...