Skocz do zawartości
  • 0

FT4 vs cobra 1 vs P6A/11


Tuba

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak masz możliwość kupuj FT4 ale jest ciężko dostępny bo nie ma CE, cobra 1 dobra ale droga, najlepiej kupić "emitery" jakieś z tripla a jeśli masz więcej kasy to zainwestuj w jakieś petardki od funke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FT4 są na pyromarkecie tylko minimalmy koszt zamówienia to 100 EUR .

Mówimy o normalnych sklepach :P A nie gdzie za wysyłkę płacisz 25 euro [chociaż kiedyś było 10 xd]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak tak a big jumbo jest "najmocniejsze" bo jest "najwieksze".

 

A odnosnie postu jak masz dostep to kupuj smialo FT4 co raczej latwe nie jest a jak chcesz inne dobre petardy to duzy wybor emiterow i funke :) FP5/PS5/TB5/Screamy 5s/Titanblitzy/Crazy roboty/Gorilla bomby albo ciut slabsze jeszcze matabrujasy mysle ze na wyzej wymienionych petardach/emiterach sie nie zawiedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak tak a big jumbo jest "najmocniejsze" bo jest "najwieksze".

 

A odnosnie postu jak masz dostep to kupuj smialo FT4 co raczej latwe nie jest a jak chcesz inne dobre petardy to duzy wybor emiterow i funke :) FP5/PS5/TB5/Screamy 5s/Titanblitzy/Crazy roboty/Gorilla bomby albo ciut slabsze jeszcze matabrujasy mysle ze na wyzej wymienionych petardach/emiterach sie nie zawiedziesz :)

Z PS5 jest ciężko bo to Supermo nie funke i praktycznie nie ma tego w sklepach, co do emiterów: Funke lepsze :P Gorilla NWP jest jak Gorilla z CE a podczas testowania z FP5-SG i innymi FP5 to gorilla wypadała słabiej :P Bass wcale nie jest taki dobry jak mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z PS5 jest ciężko bo to Supermo nie funke i praktycznie nie ma tego w sklepach, co do emiterów: Funke lepsze :P Gorilla NWP jest jak Gorilla z CE a podczas testowania z FP5-SG i innymi FP5 to gorilla wypadała słabiej :P Bass wcale nie jest taki dobry jak mówisz

 

Gdzie ja napisalem ze bass dobry to uzytkownik farasz twierdzi takie rzeczy ktore zreszta az ciezko sie czyta bo moim zdaniem malo wspolnego z rzeczywistoscia maja :) Polecam jeszcze raz przeczytac moja i jego wypowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Gdzie ja napisalem ze bass dobry to uzytkownik farasz twierdzi takie rzeczy ktore zreszta az ciezko sie czyta bo moim zdaniem malo wspolnego z rzeczywistoscia maja :) Polecam jeszcze raz przeczytac moja i jego wypowiedz :)

Pierwsza część z PS5 była do Ciebie, a druga z bassem do Farasza :P tylko już mi się cytować nie chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aaa okej rozumiem wiem ze ps5 nie sa funke ale nie chcialem juz dodawac kolejnej nazwy firmy :) Ale wiadomo o co chodzi jak sie wpisze ps5 :) A odnosnie farasza to szkoda mowic i tak go pewnie nie przekonasz jak ostatnio mi stwierdzil ze fp5 jest slabsza od crazy i gorilli i wgl jak moglem porownac tak mala petarde z tak duzymi petardami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Farasz ale ty chyba nie wiesz o czym mówisz u nas są sprzedawane emitery dźwięku które mają 5g mieszanki a na filmiku który wysłałeś jest stara wersja gorilla o oznaczaniu txp która miała 9 albo 9.5g mieszanki nawet na filmiku jest napisane to co ty porownujesz??Bo coraz to większe głupoty gadasz próbując udowodnić rację której nie masz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odpaliłem dzisiaj crazy robotsa , gorilla bomb i matabrujasa . Matabrujas jest widocznie słabszy od innych emiterów . Gorilla i robot mają według mnie podobny huk i bass tylko że crazy robot jest tańszy i ma flare co czyni go bardziej opłacalnym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są 3 wersje Gorilli :P XP- szit, TXP/YT-to samo co emiter i YT [bez txp] czyli gut gut, Ta waliła najlepiej i miała najwięcej prochu około 9g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są 3 wersje Gorilli :P XP- szit, TXP/YT-to samo co emiter i YT [bez txp] czyli gut gut, Ta waliła najlepiej i miała najwięcej prochu około 9g

Szkoda gadać mroczny i tak jak ktoś ma wkręconą swoją wersję to bd się jej trzymał.Probowalem to wcześnie tłumaczyć że są różne wersje ale ktoś z mniejszą wiedzą i naogladany filmików za wszelką cenę niechce się z tym pogodzić .Zresztą widać jakie rzeczy pisze ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tuba- huk miedzy nimi jest mało wyczuwalny, też kiedyś strzelałem z fp3 small i z fp3 big no i jednego roku nawet mialem prawie same fp3 small i z 10 sztuk fp3 big bo nawet tu na forum napisalem że fp3 small a fp3big to nie widze żadnej różnicy zaraz ci dam link co tam pisalem

2014-2015r stuff>>> Jeszcze 1 paczkę dokupię jutro jc05 ponieważ dzisiaj rzuciłem 2 petardy na raz z balkonu i identycznie wybuchły, jedna a po 3 sekundach druga , nie słyszałem żadnej różnicy w huku między jc05 a FP3

 

a na 2015-2016r. już pisalem>>> Nie kupowałem w tym roku jc05 czyli fp3 small ponieważ nie są tak potężne w huku ani w basie jak duże FP3 Jorge.

 

źródło nr. 1 http://www.forumfajerwerki.pl/topic/14613-stuff-20142015/

 

źródło nr.2 http://www.forumfajerwerki.pl/topic/15524-stuff-20152016/

 

gdy w 2014r rzucalem z balkonu fp3 small i fp3 big to nie slyszalem roznicy- ale gdy na sylwestra wyszedlem na dwor i gdy rzucilem fp3 small a potem fp3 big no to poczulem roznice w podmuchu w basie *bo trzask byl taki sam, ale podmuch i bass był lepszy. i tu wlasnie sobie uswiadomilem że tu liczy sie kaliber czyli średnica wewnętrzna w petardzie- im większa średnica wewnątrz petardy tym wiekszy podmuch i bass.

 

Super Cracker txp859 ma średnice wewnętrzną 12mm, dum bum 16mm, crazy robot 18mm, gorilla bomb 23mm. rok temu strzelalem super crackerami i dum bum przed blokiem no i super cracker głośniej trzasną ale za to dum bum potężniej walną basem- miał slabszy trzask ale mial potężny bass- dlatego po mojemu pojedynek wygrał dum bum.

Idąc twoim tokiem myślenia big jumbo jest najgłośniejsze i ma największy bass bo ma największą średnicę wewnętrzną tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mówimy o normalnych sklepach :P A nie gdzie za wysyłkę płacisz 25 euro [chociaż kiedyś było 10 xd]

Są już na piropolska.pl :xmas_smile: :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są już na piropolska.pl :xmas_smile: :christmascool:

To jest wersja 2016 z tego co widać na obrazku to mehh i jeszcze za 50zł :P Mnie interesuje 2012 dobrze, że jeszcze mi jeden i pół kartonika zostało :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jest wersja 2016 z tego co widać na obrazku to mehh i jeszcze za 50zł :P Mnie interesuje 2012 dobrze, że jeszcze mi jeden i pół kartonika zostało :>

Testowałeś te z 2016 ? Miałem z 2012 , i waliły konkretnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...