Skocz do zawartości

[PuMeX] Welkom bij mijn draad! PYROTRIP 2K17


PuMeX

Rekomendowane odpowiedzi

Welkom!

Tego roku czas przejść level wyżej i wyjść z Lubelskiego podziemia pirotechniki!

Wszystko jest dokładnie przemyślane oraz dopięte na ostatni guzik! Użytkownik Endriu przebędzie prawie całą Polskę swoim Pyromobile tylko po to aby po drodze zgarnąć mnie oraz kartony za które nie jednego z was i innych filmowców (;)) domownicy wyrzuciliby z domu! - Ale jaki tego cel? Celem tej podróży jest Bydgoszcz, tegoroczna stolica sylwestra wraz z naczelnym wodzem KrychFire!

Pierwsze zaopatrzenia juz za nami, między innymi moja paczka ze sklepu fajerwerkimarket! Co dalej? Tego dowiecie sie już wkrótce, a po poprzednim roku możecie się domyśleć iż jestem nieprzewidywalny niczym rozwolnienie!

Bądźcie pewni jednego - ziemia będzie się trzęsła!

2vn1hy0.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW402 niegodna takich pieniędzy. Co ciekawe, najbardziej mi osobiście i widowni podobały się wiry, ale to było kilka lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW402 niegodna takich pieniędzy. Co ciekawe, najbardziej mi osobiście i widowni podobały się wiry, ale to było kilka lat temu :)

Pokaz mi kostke kątowa 49sh za 160zl lepszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaraki, dokładnie w nowym wydaniu :)

Co prawda akurat petardy nie były moje, ale zdołałem uszczknąć po jednej sztuce więc przekonam sie jak wypada to mniej więcej po redukcji gramatur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Znakomite wyrzutnie.Zazdroszczę ci jw402 :D.Tajfun też zrobi wrażenie.Inną drogą fajnie,że planujesz spotkanie z innymi użytkownikami w Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo interesujące zakupy.Kolejna spora dawka efektu,do tego artykuły do zabawy.Jak miło widzieć mad nighty.To rakiety CUDO o podobnej wielkości rozbryzgu rakiet nie miałem nigdy a trochę już ich wytestowałem min.big fhale 5,3,moon nighty,jr25.Z którego roku masz je,bo ja z 2008?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uprzedzając pytania, rakiety zakupione w styczniu w sklepie internetowym - ale za nic nie pamiętam na jakim swoją drogą nawet o nich zapomniałem


Miałabyć TXB593, niestety dostałem TXB499 ale byle strzelała :w00t:




6c10955a9f2df.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pięknie Patryku oby wszystko się zmieściło w Pyromobilu :xmas_laugh:

Ten Pyromobil to już musi być wielkości dostawczaka, żeby pomieścić tyle towaru :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...