Skocz do zawartości

[endriu123457] Stuff 2017/2018


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie w moim temacie z fajerwerkami na tegorocznego sylwestra. Na samym początku chciałem powiedzieć iż ten rok chce mieć z potężnym hukiem i ogromnym efektem na niebie, w tym roku jadę z PuMeX'em do Bydgoszczy do użytkownika KrychFire i w 3 pirotechniczne dusze będziemy strzelać także będzie masę bardzo fajnych projekcików. Dobra dosyć gadania przejdźmy już do sedna sprawy.

 

Zamówienie z fajerwerkimarket.pl za całe 303zł (bez kosztów wysyłki) kostka Babel jak i Bloom dostałem w prezencie za co serdeczne podziękowania :67675:

 

b7bf412daca34.jpg

 

I oczywiście nie obyło się bez pozostałości z ubiegłego roku...

 

7855ab10a3aad.jpg

2ea3df762dc97.jpg

 

 

Co do tego roku jeszcze napiszę że planuję bardzo fajne i widowiskowe kostki, będzie na co popatrzeć (nie robię pokazu). Pozdrawiam bardzo serdecznie i czekam na komentarze :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ładnie :D

Mi się podoba :D

 

Mógłbyś napisać na pw, gdzie zakupiłeś szelki ?

 

Pozdrawiam.

Witaj kolego dziękuje za komentarz... Szelki zakupiłem w 2016r w sklepie Grom.

 

 

Ale je chyba zostawiam na "pamiątke"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu w tym roku buduje napięcie na forum. Zapowiedziałeś się na 3x większe bum niż Sylwek temu, także czekamy na fotkę pirosów ułożonych na łóżku, czy innym wersalu.

 

To już tysięczny post Mantisa na forum. Zabijem w dzwon na hejnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu w tym roku buduje napięcie na forum. Zapowiedziałeś się na 3x większe bum niż Sylwek temu, także czekamy na fotkę pirosów ułożonych na łóżku, czy innym wersalu.

 

To już tysięczny post Mantisa na forum. Zabijem w dzwon na hejnał.

 

Proszę bardzo mantis: :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=z4dFXItGaII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Endriu!!Achilles to legenda i nawet jeśli(tak mówią) nie jest już tak spektakularny jak kilka lat temu to sama świadomość,że ma się takiego giganta jest wielką satysfakcją.Tajfun jest jedną z najlepszych 49tek wiec nie ma co więcej o niej pisać.Ciekawy jestem jw402...mam nadzieję,że ją nagrasz.Ogólnie super a jeszcze zapowiadasz kolejne zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Endriu!!Achilles to legenda i nawet jeśli(tak mówią) nie jest już tak spektakularny jak kilka lat temu to sama świadomość,że ma się takiego giganta jest wielką satysfakcją.Tajfun jest jedną z najlepszych 49tek wiec nie ma co więcej o niej pisać.Ciekawy jestem jw402...mam nadzieję,że ją nagrasz.Ogólnie super a jeszcze zapowiadasz kolejne zakupy :)

 

Kolejna paczka w poniedziałek ;) bedzie koozacko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak mówiłem będzie w tym roku efektownie, kolejna paczka z XB4007 i yhw100 :) (jutro jadę po kostkę zapłaconą do sklepu piropolska.pl)

 

XB4007- (ostatnia sztuka na PiroArt.pl) Dzięki firmie PiroArt mam tą rewelacyjną setke :christmascool:

YHW100- Zakupiłem z 2016r dzięki użytkownikowi KrychFire :67675:

 

f6fb85c6961d4.jpg19c5fcb4c962c.jpgcecb27e4922c6.jpgf40aad19c8ebe.jpgb123a45184a57.jpg840798b1aff6f.jpg30b349bd06c3c.jpg

 

 

 

 

FOTKA CAŁOŚCI NA TĄ CHWILĘ :67675:

60145c775957d.jpg

 

 

 

 

Powiem tyle że w stuffie pojawią się jeszcze wyrzutnie 30mm i mniejsze jak i petardy, rakiety i artykuły do zabawy... śledźcie temat jutro pojawi się kolejne zdjęcie... :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Andrzeju, ale mi zaimponowałeś w tym momencie :D Zazdroszczę XB4007, bardzo mi leży ta kostka, na pewno zrobi rozpierduchę na niebie! Czekam na kolejne paczki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź schowaj te kosteczki bo przykro mi się zaczyna robić. :( Kurde zaje.... szarpał bym albo wiem napadnę cię w nocy i ukradnę wszystko co masz. jak dla mnie to pokaz 10/10 zapraszam do siebie.

Pozdrawiam i czekam na relacje z strzelania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawić to się bawić ! to rozumiem ;) Stuff piękny.. zdecydowanie jakość będzie dominować u ciebie to będzie niezapomniany sylwester. :) PS. Czekam na dalsze paczki z niecierpliwością. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze wystartowales dobrze.stawiasz na efekt i masz wieksze pole do popisu. Same rarytasy w swojej kategori :) gdybym cie nie znal Bałbym sie co bedzie w kolejnym zamowieniu pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...