Skocz do zawartości

JC05 Shark


Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tych petardach? Głośne są? Napiszcie też po ile mniej więcej chodzą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaje*****, według mnie najlepsze petardy, huk w porządku i sztywny lont, z którego wydobywają się iskry na kilka centymetrów. Na hanev.pl 20szt. ok. 6zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym porównać sharka do racy pistoletowej czerwonej tylko pod względem wybuchu? Sam odpalam pistoletówki czerwone a huk jest dość potężny - włączają się alarmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, raczej nie, a co do cen to wczoraj dorwałem sharki po 1zł za sztuke!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje po 30 groszy za sztuke...
Serio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uważaj że uwierzymy 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie faAajnie, a u mnie zdzierają shark za 1zł to przesada. Byłem dzisiaj na zakupach ale takie ceny, że nic nie kupiłem, mozdziez, który w hurtowni stoi 15 u nas 30zł, normalnie zdierstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ździerstwo jest wszędzie , albo się dogadasz i kupisz taniej , zlbo zsuwaj do hurtowni.Sprzedawcą chodzi o to , żeby zarobić jak najwięcej na klientach.I podwyższają ceny aby zarobić na cały rok.Najlepiej kupuj na początku stycznia.Wtedy oni muszą się pozbyć towaru.A wiedzą zę nikt im tego już nie kupi.Więc kupuj jak masz taką możliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w hurtowni i Sharki schodza po 0,50zł, a możdziezy wykupili więc kupiłem wyrzutnie HI-TEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexterek

Lepiej uważajcie na te sharki! W sylwestra sie poparzyłem tymi iskrami jak z chaty przez okno rzucałem :mrgreen: :mrgreen: :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy potrzeć o draske i odzrzucić w kierunku wolnym od ludzi.Nikomu nic się nie stanie.A jaka satysfakcja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Huk dość dobry, ale od samego huku wolę bardziej lont palący się jak fontanna. Stąd też dużo osób może się oparzyć jeśli nie zna jego właściwości.

sharki to brudasy po wybuchu tej petardy pełno papierów
Jak o taki rzeczy można mieć pretensje? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo brudasy czym sie ruznia sharki czerwene od sharków fioletowych bo ja miałem tylko czerwone a kumple gadaja że fioletowe są mocniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak do tej pory nie miałem żadnego niewypału przy Sharkach. Jedyne niewypały zdarzyły mi się w Piccolakach.
Może gość źle konserwował petardy, albo jakaś inna cudowna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak postrzelałem widow-makeramui i sharkami to sie okazalo ze huk w sharkach jest taki sam ja w widow-makerach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem K0204 są lepsze niż sharki. Są tańsze wybuchają tak samo i mają czerwoną fontanienkę. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo mam pytanie czy ma ktoś filmiki petardy Shark jeśli tak to proszę o zamieszczenie go na forum z góry dzięki.
mój numer gadu-gadu:2156079 :lol::lol:

[ Dodano: 2006-12-28, 17:04 ]
elo elo elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...