Skocz do zawartości

FP3 z CE


Cycu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Po zmianie ustawy dotyczącej zakazu sprzedaży produktów bez CE, importer Jorge wprowadził do swojej oferty petardy FP3 CE, które mają zastąpić starą dobrą FP3.

 

Z najważniejszych i głównych zmian to obniżenie NEC do poziomu 2,1 grama, która strasznie odbija się na "głosie" petardy.

 

Z wyglądu zewnętrznego oraz kartonu zmieniło się niewiele, dodano tylko napis CE i usunięto NWP.

 

Petardy można zakupić pod tym linkiem: https://piropolska.pl/pl/petardy/543-fp3-big-ce-20-szt.html

 

Niebawem postaramy się wrzucić testy porównujące obydwie te petardy.

 

www.PiroPolska.pl

 

18ndwj.jpg

 

35nd45h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Według mnie okropne, mam jeszcze stare trójkąty JC09 od jorge i są lepsze.

 

-Glina zamiast gipsu

-Nec 2,1 cena czasem wyższa niż w starych

-Słabe korpusy

-Lont jak ten z odpustu sprzed 2 lat

-Zaledwie 75 dB przy 95 dB starej fp3 (odległość ok 8m)

-Moc to zaledwie 3/4 starego trójkąta jc09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Jestem nowy na forum. Szukam jakiegoś zamiennika dla FP3 NWP. Zostało mi jeszcze parę sztuk z zeszłego roku. Miałem w tym dokupić ale w sklepie niespodzianka - nie ma już NWP, tylko CE. Kupiłem pudełko dla porównania i niestety się na nich zawiodłem - dla mnie spora różnica.

Czy ktoś może coś polecić zamiast FP3 CE, co hukowo przypomina FP3 NWP? Może C4 Piromaxa?

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Są to dobre opłacalne petardy. Nie są wiadomo już tak potężne jak te stare inne czasy, ale nadal są bardzo ok. Nie szukając nowinek dalej decyduje się na ich zakup gdyż nie ma rozczarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...