Skocz do zawartości

fajerwerkigorzow.pl / Hurtownia Fajerwerków AS


Sevento

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Paczka dostarczona w 24h, dobrze zapakowana, sklep elastyczny - dwie wiadomości i można było nawet po złożeniu już zamówienia bezproblemowo je zmodyfikować. Szkoda, że nie mają paczkomatow pomimo korzystanie z kuriera InPost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również z całego serduszka polecam fajerwerkigorzow.pl Wybrane produkty w bardzo dobrych cenach. 

Wysyłka w 24h, od 300zł wysyłka gratis, również za pobraniem. 

Dzięki Wiara za polecenie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jak najbardziej ok pan nawet zadzwonił by potwierdzić wysłanie jak najbardziej na plus sklep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dzisiaj przyszła do mnie paczka zamawiana w czwartek w godzinach późnopopołudniowych, więc szybko. 

Kupiłem:

1. TXB585C Fire Mission od Triplexa za 280,00 zł

2. MC175-19A SHADOW LADY od Maxsem za 90,00 zł 

Dodatkowo, pomimo, iż obie wyrzutnie kupiłem w powyższych cenach na promocji to dostałem w gratisie TW 161 od Tomaszka.

Paczka dobrze zapakowana, bardzo miła Pani w kontakcie telefonicznym. Sklep zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Gorąco polecam

Edytowane przez pirowariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Natychmiastowa wysyłka, paczka na drugi dzień w domu. Promocje takie że aż żal nie skorzystać :) Polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

Z racji miejsca zamieszkania, nie zamawiałem nigdy wysyłkowo. Tylko  kupowałem stacjonarnie. Bardzo miła i fachowa obsługa. Zawsze można wpaść (oczywiście w godzinach otwarcia ) i porozmawiać o  pro. Ostatnimi czasy  raczej wspomina się dobre, minione dzieje.... bo każdy z nas widzi, co się teraz wyprawia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na fajerwerkigorzow.pl / Hurtownia Fajerwerków AS
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...