Skocz do zawartości

[PyroMagik] To by było tyle mojego 2016/17


PyroMagik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich którzy tu trafiliście :D a wiec tak mamy 3dni do sylwestra, chyba już czas założyć jakiś temat. Dzisiaj otrzymałem paczke z piroart. a w niej zakupy na 266,57 dokładnie. Może przedstawie Wam co w niej znalazłem :xmas_laugh: :xmas_laugh:

10 szelek SP 2"

10 paczek petard salut triplex ( coś przekroju słynnych picolakówo tyle że z lontem..)

Kostka od panta pirotechink 16 strzałow 1.2"

2 race morskie czerwone

paczka color salute od panta

jakaś paczka stroboskopów od tropic

dwa moździerze (2 rury 2")

dwie paczki dum bum middle od klasek.

To na tyle z tej paczki :mad: trochę mało.. no ale tak to jest jak się śpi cały rok :D

52e49970d48f0.jpg

No to jeszcze wycieczka do marketów mnie czeka.. polecicie coś? (do 100 moze być mniej :D) najlepiej bierdoneczka albo polo. Myślałem o zestawie z biedronki za 35 i czymś jeszcze z bierdonki w podobnej cenie albo kostce 19st 1,2"..Ale jeszcze jutro zobacze może na straganach będą mieli coś ciekawego w dobrej cenie. Jak macie coś ciekawego do polecenia to proszę :67675:

 

Zachęcam do oceny mojego stuff"iku i dyskusji na jego temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało, ale konkretnie. Na Twoim miejscu kupiłbym jeszcze Fire 1 lub 3 i do tego duży zestaw tak jak napisałeś.

 

P.S. Widzę, że kolega użył finału mojego pokazu do intra... ale nie gniewam się, dobry finał mi wyszedł więc może hulać w intrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo skromniutko.Dobrze,że chociaż masz super szelki.

Weź z biedronki fire 1 i zestaw za 35zł i stuff już dużo bardziej będzie przekonywał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [PyroMagik] To by było tyle mojego 2016/17

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...