Skocz do zawartości
MANIAK

*Stuff 2016/17 By (MANIAK)*

Polecane posty

Siemka wszystkim, zapodaje wam MÓJ stuff nr.1 jeszcze coś dojdzie ;) i bedzie

jeszcze fota numer 2 i końcowa po Świętach nr.3 ;) Zapraszam do kometowania i zadawania pytań :xmas_smile:

Kwota: 900 zł PiroPolska.pl

Szelki kupowane oddzielnie :fireworks:

7b70f03e6b11e703gen.jpg

Maniak znowu nie ma co robić z pieniędzmi :D Fajny dobór kostek, smoki na 100% zrobią wrażenie, do tego BFC 2 i fan fun którego nigdy wcześniej nie widziałem, aż chyba wygoogluje. Do tego jak u Ciebie obowiązkowo ogromna ilość petard i to sama śmietanka. Oj będziesz miał co robić w sywestra! :>

Maniak znowu nie ma co robić z pieniędzmi :D Fajny dobór kostek, smoki na 100% zrobią wrażenie, do tego BFC 2 i fan fun którego nigdy wcześniej nie widziałem, aż chyba wygoogluje. Do tego jak u Ciebie obowiązkowo ogromna ilość petard i to sama śmietanka. Oj będziesz miał co robić w sywestra! :>

Dziękuje bardzo, petardy muszą być ;)

Stuff z mega hukiem, najlepsze petardy w ilościach "skromnych". Do tego 2 smoki i kątówki + rzeczy zabawy i oczywiście szelki :) Bardzo fajny w moim guście stuff. Udanego sylwestra !

Jakie efekty szelek ?

Super zawartość.Miażdżące wyrzutnie.W tym roku jest jakiś niesamowity rzut na te smoki...ile osób je ma ;) .Jak dla mnie troszeczkę za dużo petard,ja bym tę kase przelał na wyrzutnie :D,ale każdy kupuje według gustu :)

Życzę wam wszystkim, wszystkiego co najlepsze w tym szczególnym dniu a dziś fotka cz.2 pirobajery z Fajewerkimarket ;) Cena 178 zł z wysyłką :) potem fotka numer 3 czyli całość ;)

63bb485d1f86f89egen.jpg

Może i już za póżno, ale dobre i to Całość moja na tego sylwestra co był :D fotka numer 3 ;)

8c4deba4586d595egen.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się