Skocz do zawartości

[NexusPrime]Moje zabawki na ten rok :)


NexusPrime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W tym roku budżet nieco większy ale i tak są tutaj ludzie dla których to drobne :D

Zakupy zrobione w PiroArt, paczka w drodze:)

Jak tylko przyjdzie dodam zdjęcia, tymczasem moje maskotki wyglądają tak:

 

P7893 Indian Ocean

JW4060 Styx

TXB645 Color wave

YHW009 Song

JW07 Mars

TXB498 Magic Key

JW06 Kasjopeja

TXB602 Backyard Fun

SM2126 Macrocosmos 3

SM9881 2x Hi tec

JW4009 Scorpion

 

Wyszło około 650zł, dokładnie będę wiedział jak przyjdzie paczka.

 

Będę chciał coś jeszcze dołożyć z lidla albo biedronki ale za maksymalnie 100zł. Wszelkie sugestie mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kostki, postawiłeś zarówno na te mniejsze jak i większe. Songa miałem dwa lata temu i wywołał spore wrażenie swoim ogromnym rozpryskiem efektów. Możesz pomyśleć jeszcze o super bombie z lidla - całkiem niezła kostka z jedną salwą kątową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróżnicowane efekty, najlepsze kostki, pozazdrościć takiego różnorodnego zestawiku. Co do kilóvki z lidla to myślę że to dosyć ciekawa propozycja, po filmikach prezentuje się super a za tą cenę to napewno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff bardzo ładny.Robi wrażenie,bo jest kilka konkretów które wywołają wielkie WOW.Indian Ocean wygląda wręcz rewelacyjnie na filmikach ciekawe jak się spisze u ciebie.Na skorpiona od kilku lat mam chrapke,ale jakoś jeszcze go do tej pory nie wypróbowałem.Song to klasyk i piękno.Mniejsze wyrzutnie też super.Wszystkie oprócz hight tech miałem i żadna nie zawiodła.Najlepsza z małych jak dla mnie Color vawe.Kostka naprawdę piękna jak na kaliber 0,8,no i ukryty gdzieś ledwo widoczny Styx który też ma swoje wdzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Sajgon to naprawdę piękność.Powiem ci jako osoba która już pare ładnych latek siedzi w piro i miała już grom 49tek,ale takiej jak jw4008 nigdy.Nie wiem czy jest lepsza w podobnej cenie :) Skorpion wydaje się być podobny.Daj znać po Sylwku jak tam wrażenia po odpaleniu tej kostki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem po forach to niby skorpion jest lepszy od sajgona bo jaśniejszy, ale ile w tym prawdy to się okaże.

 

Fajnie jakby mi jeszcze ktoś doradził jakaś kostke z biedry albo lidla najlepiej z barwami niebieskimi bądź zielonymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff różnorodny. Na brak efektów nie będziesz narzekał. Widać, że lubisz dobre i sprawdzone pozycję. Nic dodać nic ująć. Miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechała Harmonie z lidla i 4xM30 z biedronki z których zrobie miniguna, w zasadzie jest już zrobiony :)

Oprócz tego różne pierdołki od piromaxa.

 

Nic już więcej nie kupuje. Wydałem łącznie z 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...