Skocz do zawartości

Gry komputerowe - w co gracie?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie gram w Battlefield-a 2 oraz Cod-a Black OPS. Jakby ktoś chciał pograć ze mną to pisać na pw. i tak Was rozdupcę!
Jest jeszcze xbox- BF BC2

-----
Już niedługo- Wiedźmin 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cs1.6,cs souruce,call of duty 4,black ops,na ps3 teken 6,nfs most wanted (dla mnie najlepszy nfs)oraz NFS underground 2 (najfajniejsza część co do tuningowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W żadne. Gry to strata czasu i marnowanie zdrowia. Może ktoś wreszcie zrozumie, że granie nie ma sensu bo nic się przy tym nie osiągnie. ;)


ok zgadzam się z tobą że jest to strata czasu i przez granie nic się w życiu nie osiągnie ale gry to rozrywka pomyśl gdybyś tylko uczył się chodził do pracy twoje życie było by nudne a tak to sobie czasem pograsz albo gdzieś wyjedziesz z miasta się rozerwać
a wracając do tematu to tera gram w fifa 2011 oraz ostatnio wzięło mnie coś tak na cs :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhm, lubię czasem wejść na cs'a i po prostu pograć, a nie no life jak kiedyś :P Od jakiegoś czasu wiele ciekawszą rozrywką jest, cisza spokój, jeziorko i wędka B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

W co gracie? Nastały długie zimowe wieczory, nie ma co robić z czasem. Jeśli w wolnym czasie nie zajmujecie się fajerwerkami to co robicie? Gracie w gry? Jakie?

Ja ostatnio zacząłem grać w strategiczną Lord of ultima Lord of Ultima. Budujecie miasto, zdobywacie surowce, budujecie, rekrutujecie wojsko, a co dalej to nie wiem, bo wczoraj zacząłem grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mało kto wie, ale w Windows 7 jest kilkanaście natywnych gier, nie tylko Pasjans czy Saper. W tę liczbę wchodzą bardzo dobre szachy Chess Titans, trzy gry internetowe (m.in. warcaby) i Purble Place, fajna ale trochę dziecinna :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć ! Wpadł mi do głowy pomysł stworzenia takiego luźniejszego tematu, związanego z grami ;)

Każdy lubi od czasu do czasu pograć w jakąś gierkę ;) Można przecież pograć wspólnie!

Piszcie tytuły gier w które obecnie gracie ;) Pozdro!

 

Moje gry:

- Hearthstone

- Need for speed 2015

- Star Wars Battlefront

- Combat Arms ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Counter - Strike 1.6 :D

 

Niestety na CS:GO mam za słabego kompa :D

 

Jeżeli ktoś by chciał, można mnie spotkać na mojej sieci.

Prowadzę z ekipa sieć :

 

www.cs-zgrywus.pl

 

Mamy dwa serwery : DD2 oraz AIM/AWP.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mantis zmienił(a) tytuł na Gry komputerowe - w co gracie?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...