Skocz do zawartości

[LUPA] Zestawik sylwestrowy 16/17


LUPA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jest to mój pierwszy post na tym forum :D chciałem pokazać zestawik jaki sobie ułożyłem. Wybierając rzeczy nastawiony byłem na zabawę czyli petardy. Nie zabrakło też rakietek

(foxy do zabawy xD)

Wyrzutnie może nie najlepsze ale zawsze coś na 00:00 będzie [HYDRA już wystrzelona] :D Z zakupów internetowych to już raczej wszystko teraz czekam na ofertę Kauflanda wiadomo po jakie rakietki :)

 

Fotka całości: http://imgur.com/a/V9tZE

 

Także ten no..

 

Wyrzutnie:

 

P7707 Amazing Battery

2x P7679 Brocade Crown

YHW009 Song

PXB3505 Force

3x TXB498 Magic Key

2xSaturny

 

Rakiety:

 

Joker BIG

Joker 2

Fake 901

10x T0512 Fox

Crump [zostały 4]

 

Petardy:

 

Black Death

3x JCWT

2x Bomba BOOM

2x Thuder Color

5x TXP859

9x P1000

4x Crazy Monster

10x PS5

4x Matabrujas

3x Gorilla Bomb

2x Trueno 4

140x Color Salute EL [Tak bardzo je lubię xD]

3x Viper 3

2x viper 12

2x Giant Spanish Cracker

i reszta dynamity od SP korsarze itd

 

inne:

 

Dymy JFS1

4x Szelki 2"

20m Lont wolny

Stroboskopy czerwone

 

Jeśli ktoś chce to na yt ma pokaz slajdów xD

:fireworks:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ci powiem ciekawy stuff, bardzo oryginalny. Wyróżnia się na tle innych :) Mi osobiście się widzi, ale jak dla mnie trochę mało wyrzutni, ale na 0.00 masz czym walić. Widzę nastawiony jesteś na robienie hałasu, bardzo dobre petardy w dużej ilości w tym parę rodzynków... Stuff bardzo fajny, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeden wielki huk!!! Viper 3 i Viper 12, jeszcze Giant Spanish Cracker, do tego mniejsze i głośne! W tym przypadku z pewnością będzie Cię słychać! Dla mnie bomba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ci powiem ciekawy stuff, bardzo oryginalny. Wyróżnia się na tle innych :) Mi osobiście się widzi, ale jak dla mnie trochę mało wyrzutni, ale na 0.00 masz czym walić. Widzę nastawiony jesteś na robienie hałasu, bardzo dobre petardy w dużej ilości w tym parę rodzynków... Stuff bardzo fajny, Pozdrawiam

 

 

Będzie jeden wielki huk!!! Viper 3 i Viper 12, jeszcze Giant Spanish Cracker, do tego mniejsze i głośne! W tym przypadku z pewnością będzie Cię słychać! Dla mnie bomba!

Dzięki za opinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapraszam na małą kompilację :D

 

Szkoda, że kamerka nie złapała focusa przy paru wyrzutniach no i (wiatr) ale ogólnie jestem zadowolony z jakości :)

 

Zapraszam w przyszłości na kolejne filmiki z lepszym dźwiękiem (zainwestuję w jakiś porządny mikrofon zewnętrzny do kamerki)

 

Szczęśliwego nowego roku i do zobaczenia wraz z kolejnym stuffem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...