Skocz do zawartości

robbenntl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Miałem poczekać z rozpoczęciem tego tematu, do momentu aż wszystkie szelki będą u mnie, ale myślę, co mi tam, będę aktualizował :) Za trzy tygodnie będzie już po wszystkim, ale trzeba się odpowiednio przygotować :) Rozpoczynam od szelek, reszta paczek jak tylko dotrze od razu tutaj zawita. Obecnie szelki i petardy uważam za temat zamknięty, czekam tylko jak przyjadą do mnie, zamówienia są złożone więc czekam :D Teraz trzeba jeszcze dobrać kosteczki (oczywiście mam już upatrzone jakie) ale to dopiero jak obecne zamówienia dotrą.

 

AKTUALIZACJA

 

Postanowiłem edytować pierwszy post i tutaj dodać wszystkie stosowne zdjęcia oraz zamówienia które są w toku :)

 

709ba8b35cadb642gen.jpg

1d7abd7b30e50b7dgen.jpg

6133e46ea8914948gen.jpg

 

 

Kolejne zamówienie (wyrzutnie):

Dragon Heads - Czerwiec

Dragon Heads - Lipiec

Dragon Heads - Sierpień

 

Zamówienia złożone w następujących sklepach:

piroart.eu (dziękuję za gratis) - szelki

racedlakibicow.pl - petardy

piropolska.pl - wyrzutnie

 

 

Wyrzutnie już zamówione, zdjęcie oczywiście pójdzie, jak będą u mnie :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Stuff FP5 od funke są super bass mają mocny, ale roboty i dum-bum muszą być :D szeleczki piękna sprawa :)

 

Powiem że polowałem na Sharki PS5, ale od sklepów dostałem wiadomość że w tym roku ich nie będzie. Tak więc FP5 powinny trochę hałasu narobić, a i wiele osób jest zdania że są mocniejsze jak PS5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Powiem Ci, że fajnie się prezentują te twoje szelki w sylwestra raczej nie bedzięsz się nudził, także powodzenia udanego nakur*****a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same konkrety w swojej klasie, stuff pierwsza klasa. Ta ilość bombek 2" przeraża :P A petardy to najlepsze z najlepszych i znów ta ilość... Jak widać efekt może iść w parze z jakościom, twój stuff jest tego dowodem :) Czekam na fote całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, zdjęcie szelek postaram się zrobić jutro, nie chciałem już o tej porze robić zamętu w pokoju :D

 

 

709ba8b35cadb642gen.jpg

 

 

Szelki jakie posiadam (łącznie 75 sztuk):

25 x Crackling Willow

15 x Red Wave

15 x Flower Wave

15 x Green Wave

4 x Red Blue Double Rings

1 x Red Glitter Willow

Teraz czas na kostki, wkrótce.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narobisz hałasu tymi petardami :D mój boże współczuję sąsiadom, ja osobiście sklepałbym to w jakiś karabinek. :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narobisz hałasu tymi petardami :D mój boże współczuję sąsiadom, ja osobiście sklepałbym to w jakiś karabinek. :) !

 

Pewnie z bratem będziemy hałasować, ale zapewne pojedyncze odpalanie będzie :D

 

 

Przy okazji mała aktualizacja :) Oto i szeleczki w pełnej okazałości, 75 sztuk :) Już kompletów nie chciałem z kartonów wyciągać :D

 

 

 

1d7abd7b30e50b7dgen.jpg

 

 

Myślę ze po weekendzie kolejne aktualizacje, już tylko wyrzutnie, ewentualnie polecą screeny z zamówieniami :) Więc do usłyszenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja w pierwszym poście, wszystkie zdjęcia lecą do pierwszego wpisu.

 

Pierwsze wyrzutnie już zamówione, oto i one:

6ea8f3a1d636251753015eba12524121.jpeg

 

 

Może jeszcze jedno, może dwa zamówienia pójdą i ten rok można zamknąć :) Dziękuję oczywiście za komentarze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsze kostki z serii dragon head. Do tego ogromna ilość szelek z super efektami i powalająca liczba najlepszych petard. Cud mjut i malinki, czekam na nxt części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...