Skocz do zawartości

Jak tam idą wasze przygotowania do sylwestra?


Crazy monster 100

Rekomendowane odpowiedzi

Częsc pierwsza zamówiona jest zdjecie w moim temacie o stuffie 2016/2017 teraz czekam na przesylke z groma z.bombami 2" potem jeszcze jakies rakiety z hipermarketu i moge Świętować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częsc 1 i 2 już kupiona.chwila moment i zacznę robić karabinek i łączyć wyrzutnie.przygotowania pełna parą a czas płynie coraz szybciej oj będzie się działo zapraszam do tematu stuff 2016/2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr** ja jestem w czarnej d*pie :(

Bardzo pózno zaczynam w tym roku...

Po niedzieli dopiero pierwsza paka będzie.

Właśnie czekam aż nagrasz stuff na YT i coś nie widać :D

ps. Dlaczego tak pózno w tym roku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Hmm.. 1 część stuffu już mam w domu (30 paczek picollo, rakiety i trochę petard) kupiłem w czerwcu przed ustawą. Z picollo zrobiłem karabinki, a reszta czeka na sylwka. Miejsce mam z przyjaciółmi już ustalone. I wczoraj z okazji "Black Friday" zamówiłem coś na bigfunie za nie całą stówkę. Pewnie jeszcze jadąc po jakąś szame i chlanie kupię coś w biedronce... xD pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przygotowania można by powiedzieć że chyba zakończone. :] Piro kupione dużo wcześniej na promocjach i wyprzedażach, ale bez wielkiego szału. Niedługo wrzucę coś na forum, bo pierw trzeba wyciągnąć z piwnicy i wypakować z kilku warstw folii. :D Możliwe że na bazarek wrzucę trochę hukowych pierdół które mi są niepotrzebne a komuś się może przydadzą . Przed samym sylwestrem może jeszcze coś z marketu zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim. W końcu założyłem konto, bo wczesniej tylko śledziłem wpisy :D U mnie miejscówka ustalona, a paczuszka będzie jakoś w tym tygodniu. W tym roku stawiam na efekty, ale zamówiłem tez troszkę petard :D Na razie tylko 3 wyrzutnie, ale warte swojej ceny. Fotkę zamówienia wrzucę jak dotrze ;) a tak jak ktoś napisał wyżej, po świetach jak będe jechał po alkohol i jedzonko to jeszcze pewnie ze 2 stówki wydam na rakiety i może niedużą kostkę
Wstawiam na razie tylko screen zamówienia ;) Możecie wyrazić opinie, i dodatkowo polecić jakieś ciekawe rakiety dostępne do kupienia w marketach :)
https://zapodaj.net/b4cf89b194562.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim. W końcu założyłem konto, bo wczesniej tylko śledziłem wpisy :D U mnie miejscówka ustalona, a paczuszka będzie jakoś w tym tygodniu. W tym roku stawiam na efekty, ale zamówiłem tez troszkę petard :D Na razie tylko 3 wyrzutnie, ale warte swojej ceny. Fotkę zamówienia wrzucę jak dotrze ;) a tak jak ktoś napisał wyżej, po świetach jak będe jechał po alkohol i jedzonko to jeszcze pewnie ze 2 stówki wydam na rakiety i może niedużą kostkę

Wstawiam na razie tylko screen zamówienia ;) Możecie wyrazić opinie, i dodatkowo polecić jakieś ciekawe rakiety dostępne do kupienia w marketach :)

https://zapodaj.net/b4cf89b194562.jpg.html

Fajne zamówienie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zamówienie :>

a dziękuję dziękuję :) W tym roku mogę sobie pozwolić bo z organizacji imprezki ze znajomymi jest składka na fajerwerki, za które jestem odpowiedzialny (jedyny fanatyk w grupie :P) Więc nie dośc że mogę kupić więcej niż tylko za swoje pieniążki, to jeszcze mam wolną rękę. Na jednym zamówieniu pewnie sie nie skończy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak co roku to samo.Wszystko po za cyframi w dowodzie,które się zwiększają :xmas_dry: .Oczy najbardziej są zwrócone na prognozowaną pogodę na Sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Wszystko juz zakupione. Moze jutro jeszcze dojdzie za ok. 200zl no i zaczynam myslec co z czym bedzie odpalane, co na 12 a co wczesniej. Kompletuje jeszcze kartony w ktorych bede wszystko wynosil na dwor i rozgladam sie w sklepach za lontem bo mam go za malo i nie wiem czy mi go wystarczy. Poza tym rozgladam sie jeszcze za zapalniczkami zarowymi ktore nadadza sie do odpalania wiekszej ilosci piro i nie zawioda mnie w ta wyjatkowa noc sylwestrowa, poniewaz takie szczegoly czasami potrafia wiele zepsuc jesli nie beda odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Wszystko juz zakupione. Moze jutro jeszcze dojdzie za ok. 200zl no i zaczynam myslec co z czym bedzie odpalane, co na 12 a co wczesniej. Kompletuje jeszcze kartony w ktorych bede wszystko wynosil na dwor i rozgladam sie w sklepach za lontem bo mam go za malo i nie wiem czy mi go wystarczy. Poza tym rozgladam sie jeszcze za zapalniczkami zarowymi ktore nadadza sie do odpalania wiekszej ilosci piro i nie zawioda mnie w ta wyjatkowa noc sylwestrowa, poniewaz takie szczegoly czasami potrafia wiele zepsuc jesli nie beda odpowiednie.

Jaj jak bym miał tyle wyrzutni i miał łączyć to wszystko to 3 dni mogłoby mi nie wystarczyć na dopracowanie co z czym połączyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaj jak bym miał tyle wyrzutni i miał łączyć to wszystko to 3 dni mogłoby mi nie wystarczyć na dopracowanie co z czym połączyć :D

 

Wszystkiego laczyc nie bede ale niektore wyrzutnie tak. Wystarczy w tym roku ze sprawdze niektore wyrzutnie jak sie komponuja z innymi. Na przyszly rok planuje pokaz ale musze kupic system. Uwazam ze pokaz z wieksza iloscia kostek bez systemu to marnowanie lontu. Szczegolnie ze wole laczyc na 2 lonty w razie jak by gdzies 1 lont zawiodl i zgasl, przerwal sie lub cos w tym stylu. Poza tym ciezko dokladnie odmierzyc na loncie co w ktorym momencie zacznie strzelac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie główne pozycje już są od początku grudnia, jutro i po jutrze zakupy pierdół typu rakiety petardy (dużo już poszło) i kilka kostek dla przedłużenia pokazu.

W sobotę łączenie w całość.

Link do stuffu ( dawno nieaktualizowany bo co chwilę coś ubywało i przybywało) http://www.forumfajerwerki.pl/topic/16606-konrad940-stuff-20172018/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...