Skocz do zawartości

[Bartosz] Pirozakupy 2016


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pirozakupy na tegorocznego sylwestra rozpoczęte. Zacząłem od dwóch zamówień na piroart i taniefajerwerki. W drodze są kolejne, więc to oczywiście nie jest mój cały arsenał. Jak co roku, od kilku lat kupuję tylko wyrzutnie, bo to właśnie one robią największe "wow", a poza tym nie lubię się rozdrabniać ;) Lubię nowe, niesprawdzone, mniej popularne produkty, więc i tym razem takie znajdą się w moim stuffie.

 

6859237_IMG_1638.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, dużo. Mam nadzieję, że zrobisz z tego pokaz? No i obiecałeś sobie i nam już nic nie kupować a tu widzę tyle piro, że niektórzy mogliby pomyśleć, że to idzie gdzieś na sklep. Haha.

Nie widzę tu Jorga i w zasadzie dobrze. Jeszcze kilka lat temu wybór na rynku piro nie był tak duży a ostatnio widać coraz to nowe firmy, które jakością często nie odbiegają w/w molochowi a niejednokrotnie oferują lepszy produkt w konkurencyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentyment do Tropica jednak wciąż pozostał.

Zdecydowanie :) Od Tropica zaczęła się moja zajawka fajerwerkami, pierwsze stuffy i zakupy w ich firmowym sklepie pod Warszawą. Fajnie to wspominam. Kiedyś 100% mojego sylwestrowego arsenału to był Tropic. Jakościowo jest bardzo dobry ale teraz jest niestety okrutnie drogi i mało dostępny w sieci.

 

 

Pięknie, dużo. Mam nadzieję, że zrobisz z tego pokaz? No i obiecałeś sobie i nam już nic nie kupować a tu widzę tyle piro, że niektórzy mogliby pomyśleć, że to idzie gdzieś na sklep. Haha.

Nie widzę tu Jorga i w zasadzie dobrze. Jeszcze kilka lat temu wybór na rynku piro nie był tak duży a ostatnio widać coraz to nowe firmy, które jakością często nie odbiegają w/w molochowi a niejednokrotnie oferują lepszy produkt w konkurencyjnej cenie.

Będzie pojedyncze odpalanie. Ja obiecałem, że nic już nie kupię? Chyba mnie z kimś pomyliłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mordę... Cofam to :D To BartekEuro zarzekał się, że nic nie kupi. Hmm pojedyncze odpalanie no jak uważasz. Widzę tyle wyrzutni kątowych to pomyślałem od razu o pokazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zakupy. Widzę, że nie boisz się nowości i lubisz testować różne produkty jako pierwszy z forum. Podobnie jak Ty, zaopatrzyłem się w wyrzutnię Kewlar od Piromaxa. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy się na tej baterii, bo na temat produktów tego importera krążą różne, nie tylko przychylne opinie.

PS. Dobrze, że się zbyt nie rozdrabniasz. Ilość nigdy nie zastąpi jakości.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już mnóstwo niesamowitych kostek, tyle kątówek i konkretne kalibry. Do tego mówisz że to jeszcze nie koniec :D no nic, czekam z niecierpliwością co będzie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowne wyrzutnie.Też uwielbiam kątówki które pomimo krótszego czasu trwania zawsze robią miazgę na niebie szerokością rozbryzgu.Widzę,że co raz wiecej osób odrzuca jorga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za opinie :)

 

Czas przedstawić dwa kolejne zamówienia. Pierwsze z taniefajerwerki, drugie z fajerwerkimarket. Na tym nie poprzestaję. Następna paka jeszcze w tym tygodniu.

 

TIYFGgP.jpg

 

t3rj254.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ilość wyrzutni!! I małe, i duże, i kątówki, multum wszystkiego. W nocy będzie nieliche widowisko! A co więcej, to nie koniec, całość będzie się fenomenalnie prezentować! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moc! Masz ogrom bardzo fajnych wyrzutni, będzie się działo u ciebie na niebie :) Robisz jakiś pokaz lub łączysz lontem czy osobno będziesz odpalał ? Bo materiał masz do tego idealny, tylko pozazdrościć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne zamówienie. Tym razem ze strony dobrefajerwerki.pl. Czekam na jeszcze jedno zamówienie i wtedy będę mógł uznać swoje pirozakupy za skończone a stuff w komplecie.

 

Wszystko odpalam pojedynczo.

 

68yq11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem kiedy zaglądam na twój temat w tym roku.Fenomenalne zestawienie wyrzutni,prawie same konkrety.Jeden z 4-5 najlepszych stuffów na forum.Zrobisz miazgę i pogrom w okolicy.Sprawisz ogromną przyjemność sobie i innym oglądającym twój pokaz..Przydała by się jednak jakaś seta 1,2 drogi Bartoszu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze dobrane pozycje, efektu dużo. Rzeczywiście się nie rozdrabniasz, myślę, że sporo tych nowości stanie się w przyszłym roku topowymi wyrzutniami. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem kiedy zaglądam na twój temat w tym roku.Fenomenalne zestawienie wyrzutni,prawie same konkrety.Jeden z 4-5 najlepszych stuffów na forum.Zrobisz miazgę i pogrom w okolicy.Sprawisz ogromną przyjemność sobie i innym oglądającym twój pokaz..Przydała by się jednak jakaś seta 1,2 drogi Bartoszu :)

 

Dzięki. Sety nie będzie, będzie 80-tka ;)

 

I to by było na tyle. Ostatnie zamówienie z Piroart. Oficjalnie mogę powiedzieć, że stuff mam skompletowany. Jutro zrobię zdjęcie całości. Sam jestem ciekawy jak to będzie się prezentować razem :)

 

303l6o0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrzutnie z górnej półki , moja ocena 9+/10 ponieważ jak dla mnie to brakuje rakiet np no limits

 

zapraszam do oceny mojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamto to jednak nie był koniec :P Nie mogłem oprzeć się 50-procentowej zniżki na fajerwerki w Biedrze, więc przy okazji innych zakupów, wziąłem jeszcze te trzy kostki. Mam nadzieję, że już nic więcej mnie nie skusi ;) Niedługo zdjęcie całości.

 

2l8hfno.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i on. W komplecie i w całej okazałości. Stuff 2016!

Od potężnej 80-strzałowej baterii 1,2", po maleńką TXB422. Od Tropica, przez Kometę, Triplexa i Piromaxa, po Jorge. Trochę nowości i sporo mniej popularnych kostek, czyli tak, jak lubię. Udanego sylwestra!

 

 

2hmzpd5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwadzieścia pare konkretów.Jednym słowem miazga :) Mam nadzieję,że w tym roku też coś nagrasz.Fajne są twoje filmy.

 

A dzięki, dzięki :) Oczywiście, że nagram. Nie wyobrażam sobie nie utrwalić takiego arsenału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...