Skocz do zawartości
  • 0

Zapalniczka Jet z allegro.


kivoPL

Pytanie

Hej, ja mam takie pytanie ;d

Wiem, że zły dział, ale proszę o nie usuwanie tego tematu, lub ewentualne przeniesienie go.

Chodzi o to, że w poniedziałek zamówiłem sobie zapalniczkę JET z allegro http://allegro.pl/palnik-gazowy-jet-1300c-zapalniczka-zarowa-i6027977209.html?snapshot=MjAxNi0xMi0wNVQxMjo0NTo1Nlo7YnV5ZXI7ODU4YmRmNDBkYWQxNGVmNGIxNGJjNDE1YjAyNmExMjUyMGJlMjUzNmI4NzQwMjUxYjllZjg4ZWQ5MGQ0YTlmMA== (tak wiem, interes życia to nie był)

No ale.. Kupiłem sobie tą zapalniczkę, dokładnie z tej aukcji.

Gdy przyszła, miała ok 50% gazu, gdy odpalałem ją po raz pierwszy, odpaliła bez żadnego problemu, nawet, że tak powiem "na dotyk" z minimalnego gazu (tzn. "moc" ustawiona była na minimum) No ale.. miałem iść dzisiaj z kumplem strzelać, to chciałem sobie ją "Doładować" Poszedłem więc do pobliskiego sklepu typu "od 2 do 10 zł" i kupiłem tam gaz marki "EliCo" lub "ZERO" właściwie sam nie jestem pewny które z nich to marka :D

no ale.. robiłem to po raz pierwszy, a więc.. jak zwykle coś mi się nie udało, a właściwie cały gaz z zapalniczki uciekł, poszedłem więc do brata, no i napełnił mi on tą zapalniczkę tym gazem, paliła już trochę słabiej, ale mimo wszystko dramatu nie było.. Bawiłem się nią wczoraj, no i tam troszkę gazu się wiadomo spaliło (było ok. 80%), więc poszedłem do brata, żeby mi ja napełnił, i dopełnił mi ją już innym gazem, jakiś tam miał w garażu.. Teraz to pali ta zapalniczka tak jakby chciała a nie mogła.. tzn. zapala minimalnie z "połowy mocy" i ten płomień jest taki, jak wcześniej był na minimalnym, gdy dałem na "Pełną moc" to ten płomień jest taki.. no na pewno mniejszy i słabszy niż ten co był wcześniej... co mam z tym zrobić ? :D Jak narazie zapalniczka stoi zablokowana obok mnie na pełnej mocy (tzn. pali się) z 10 minut, no ale nic się nie zmieniło..

Ma ktoś jakiś pomysł ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Też posiadam ten Planiczek ;) weż ten gaz wywal z całej tej zapalniczki, i weż naładuj ją na maxa dobrym gazem ! i po sprawie będzie chodzić super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też posiadam ten Planiczek ;) weż ten gaz wywal z całej tej zapalniczki, i weż naładuj ją na maxa dobrym gazem ! i po sprawie będzie chodzić super ;)

Tylko jaki dobry gaz ? :D

ten co kupiłem i napisałem to był z kiosku za 6 zł xd

Później wywaliłem ten co mam i naładowałem jakimś gazem za 12 zł

Wydam te 20-30 zł, ale żeby to jakoś działało.. a nie :D

Jaki ten gaz kupić i gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...