Skocz do zawartości
  • 0

Jaki sklep?


?odzianin

Pytanie

Witam, mam pytanie w któym sklepie internetowym są teraz promocje? Napiszcie mi wszystkie które wiecie że w nich sa aktualnie promocje. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja najbardziej polecam Fireworld i piroart.eu Niby BF ma promocje ale asortyment lipa a promocja taka no... FM też ok ale uważaj na ceny niektórych produktów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupowałem z 4:

PiroArt.pl - świetna obsługa i kontakt z klientem, zawsze mały, ale miły gratis :-)

 

fajerwerkimarket.pl - obsługa dobra, ale nie lepsza niż w PiroArcie, ale za to bardzo fajne gratisy :-)

 

Bombashop - paczka wyszła po 6 dniach, przez ten czas nie mogłem dorwać kontaktu do właściciela, bo podany na stronie i na facebooku jest do BYŁEGO właściciela, po uzyskaniu telefonu i skontaktowaniu się z nimi (tylko sms, bo nie chcieli odebrać), paczka wyszła. Co prawda mieli informację, że sklep czynny dopiero od 1 grudnia, ale żadnej informacji na maila, żadnego smsa czy telefonu.. Ostatecznie paczka dotarła, a w niej zapowiedziana w smsie rekompensata, bardzo przyjemna, bo petardy BOMBA BOOM od PRIVATEX PYRO (4,6grama na sztukę) - zobaczymy co to za bombki :D

 

PiroPolska - dobra obsługa i kontakt (poprzez forum), zapowiedziane dodane gratisy do paczki, która jutro ma przyjść :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzień dobry,
jeśli chodzi o aktualne promocje to nasza hurtownia organizuje właśnie Sylwestrową wyprzedaż "wspólne kupowanie z INS-FireWorks". Promocja obejmuje:
- rabat na cały asortyment,
- darmową przesyłkę,
- darmowe produkty,

- dodatkowe gratisy.
Wszystkie szczegóły akcji znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1831451960477133

Zapraszamy do dołączenia do naszej wyprzedażowej akcji. Promocja zaczyna się już jutro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzień dobry,

jeśli chodzi o aktualne promocje to nasza hurtownia organizuje właśnie Sylwestrową wyprzedaż "wspólne kupowanie z INS-FireWorks". Promocja obejmuje:

- rabat na cały asortyment,

- darmową przesyłkę,

- darmowe produkty,

- dodatkowe gratisy.

Wszystkie szczegóły akcji znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1831451960477133

 

Zapraszamy do dołączenia do naszej wyprzedażowej akcji. Promocja zaczyna się już jutro! :)

Oo nieznałem waszego sklepu, asortyment ciekawy, czekam, aż pojawią się na stronie rabaty i darmowe produkty, może jednak na was padnie w tym roku :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oo nieznałem waszego sklepu, asortyment ciekawy, czekam, aż pojawią się na stronie rabaty i darmowe produkty, może jednak na was padnie w tym roku :) Pozdrawiam!

 

Wszystkie szczegóły akcji znajdują się na stronie wydarzenia na Faceboku: www.facebook.com/events/1831451960477133

Tylko tam znajduje się nazwa kodu rabatowego, lista darmowych produktów i wszystkie niezbędne informacje ;)

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia i śledzenia akcji na bieżąco ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...