Skocz do zawartości

Super Power


wapster

Wasza ocena firmy Super Power  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1
      21
    • 2
      6
    • 3
      6
    • 4
      24
    • 5
      34
    • 6
      24


Rekomendowane odpowiedzi

racja racja, dam przykład: DEMONS WHISPER zobaczcie jaki filmik jest na stronie SP a jaki w dziale filmy i zdjęcia i w temacie ''[AMATOR POKAZ] Filmik z mojego małego pokazu na działce '' jest mój filmik i właśnie ta jedna wyrzutnia to ta, i jest o wieeele lepsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość mruczek

a mnie się podobało to co kupiłem w ich hurtowni w Michałowicach. sprawdziłem sobie na filmie rakiety Hercules potem je kupiłem byly OK :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No właśnie. Bardzo ciekawe wyrzutnie niektóre mają nawet ponad 200 strzałów WOW :grin:

Teraz tylko czekać na filmy. Niedługo powinny się pojawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości po opisach i zdjęciach wyglądają obiecująco, ciekawe jakie będą efekty na filmach :smile:

Napisałem email do Super Powera i w odpowiedzi dostałem to:

Dzień dobry,
Dziękuję za zainteresowanie naszymi produktami.
Obecnie opracowujemy nowy cennik na sezon 2007/2008. Bedzie on gotowy w
przyszłym tygodniu na pokaz naszych produktów na który przy tej okazji Pana
zapraszam. Pokaz odbędzie sie 13-tego września br. na terenie Hotelu Admirał
w Michałowicach ul. Kasztanowa 44..
W przypadku zainteresowania pokazem proszę o potwierdzenie przybycia.


Czyli filmów możemy spodziewać się jeszcze w tym miesiącu :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy nie ma co narazie myśleć o tym. Jak będą to będą. Czyli z tego wynika, że w hipermarketach tez powinny się znaleźć w wyrzutnie z serii Imagine (jorge) w co wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz zawsze coś :mrgreen: w najbliższym czasie będzie ich więcej. Pewnie po prezentacji produktów która będzie 13 września dorzucą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh cennik mnie trochę nie ucieszył. Ceny niektórych wyrzutni sporo wzrosły. Na szczęść część cen pozostała bez zmian, ale i tak spróbuję coś kupić w tej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowości, które mają filmy jakoś specjalnie mnie nie zachwyciły. Efekty może i ładne, ale ich ceny są zbyt duże, bo za te same pieniądze można kupić lepszą wyrzutnie z Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni mieli zawsze gorsze filmiki, np. ta wyrzutnia co miałem Demons Whisper co prawda na stronie SP film był zupełnie inny, ale nawet jeśli nie to, to Galaxy War, miałem na sylwestra i był super a na ich filmiku to taki se...i dlatego wg. mnie to takie efekty za tą cene są ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje, ale najbardziej zdenerwowało mnie to, że filmy nie mają pełnej długości tylko są obkrajane :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja. w końcu nie wiadomo jak się dana wyrzutnia skończyła. Miejmy nadzieję, że te filmiki nowości z prezentacji będą dobre, ale i tak cena tych nowości jest bardzo duża (może dlatego, że nowości) np. dwie wyrzutnie Jorga 19 strzałowe kosztują tyle co jedna 19 strzałowa z SP. Na szczęście nie wszystkie ceny zmienili na wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mnie się osobiście firma podoba ;) petard nie miałęm ale kilka wyrzutni owszem... bardzo mi się pdobało... jakoś też mają dobrą... nigdy nie miałem niewypału... ale mam pytanie, dlaczego na ich stronce wieczorami filmów nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...