Skocz do zawartości

karasiun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W tym roku szału nie ma cenowo, a tym bardziej jakościowo :)

Trochę zabawy będzie. Patard Dużo, ponieważ u mnie tradycyjny popyt i wszystko z petard itp duperelek sprzedam.
Zainwestuje w Zakupy w markecie jak będą dobre okazje lub może jeszcze zamówienie Online. Czas pokaże :)

Komentarze mile widziane :D

Produkty:

bfdfd04e714feb91med.png



Album Foto:

8fcb329119021b47med.jpg

50fc4e7589ff83ebmed.jpg

6b2c1392a43a1ca8med.jpg

4dcd72eb80c4964amed.jpg

ebded6c85b4ac4e0med.jpg

17c41f821c50df5bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szał jest ;) Masz dobre wyrzutnie i dużo fajnych rzeczy do zabawy każdego rodzaju, więc w Sylwestra nudzić się nie będziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na jego miejscu bym przed świętami połowe odpalił, bo w sylwestra tego wszystkiego nie powystrzela i znowu mu większa połowa petard zostanie po nowym roku. a czekać rok czasu z tymi petardami na następny sylwester to bez sensu.

Petardy prawie wszystkie sprzedam, już poszła połowa po znajomych. Niedługo może drugi zakup Online lub poczekam na ciekawe oferty Lidl/Brico/Biedronka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że kot sie odnalazł :D

Tylko nie zapomnij go zrzucić z rakiet przed odpalaniem. Fajnie się zapowiada, jest dobra podstawa taka jak ja lubie, czyli wszystko co sie da :P

Powodzonka w dalszych zakupach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że kot sie odnalazł :D

Tylko nie zapomnij go zrzucić z rakiet przed odpalaniem. Fajnie się zapowiada, jest dobra podstawa taka jak ja lubie, czyli wszystko co sie da :P

Powodzonka w dalszych zakupach

Kotka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś tych petard nie wstawiać to i tak nie figuruje jako twój stuff.Co do reszty fajnie,że masz dużo rakiet dobrej jakości.Do tego pare ładnych wyrzutni.Z tego co pamiętam w tamtym roku wymiatałeś ale i w tym roku jest bardzo ładnie choć nie tak jak rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie Zamówienie :) Mała Paczuszka FAJERWERKIMARKET.PL 150 ZŁ + Przesyłka 22 pln, gratisy w postaci 22% które sam wybrałem + gratisy w skarpecie od sklepu (bardzo fajne wg mnie, nie było szajsu) o wartości ponad 30 zł, czyli ponad 65 zł łącznie + Fajna skarpeta :) . No i fajnie :)

Rakiety:

50113 BIG BLACK
T00001 RAKIETY AIR TRAVEL

Kostki:

PXB2113 TITANIUM SALUTE
TXB821 YELLOW/PURPLE PEONY
PXB2120 CRASH

RZYMSKIE:

p2311 magical shot 20

petardy:

H4- HAMMER X2
TXP067 - SUPER BANGS
K0208 ACHTUNG
K0207 ACHTUNG
K0206 ACHTUNG
K00204 ACHTUNG
K3 - PETARDY GAOO NOWOŚĆ :) SIĘ PRZETESTUJE
FP1 JAJA DIZOZAURA :D

INNE:

4 Paczki bączków po 6szt ;)

Nie słuchajcie Downa, gratisy się popaćkały cenowo i źle policzyłem na oko na video :) łącznie gratisy to 33 zł wyrzutnia titan salute którą sam wybierałem jako 22% oraz to co sklep dał w skarpecie, czyli ponad 30 zł, łacznie gratis bliski 70 zł, a na dodatek fajna skarpetka, która też nie była darmowa dla sklepu, czyli ponad 70 zł gratisów, wg mnie mega fajnie :)

4bdb9cf3803b7f8amed.jpg


Video

http://sendvid.com/8q4eofvw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...