Skocz do zawartości
  • 0

Duży rozbłysk na 18'stke :)


MeRo

Pytanie

Siemanko! ;) Organizuję niebawem 18 i stwierdziłem, że chciałbym chociaż na chwilę rozświetlić całe niebo na jak największą skalę :) Dodam,że ma to na celu urozmaicenie imprezy, nie pokaz ;p Chciałbym przeznaczyć na to tak do 200zł z wysyłką włącznie. Dosyć mocno przekonuje mnie to, aby połączyć lontem 3x JW90 i puścić w jednym momencie. Myślę, że wyrzutnie kątowe będą najlepsze jeśli chodzi o efekt na niebie. Moździerze odpadają. Co o tym sądzicie? A może warto by było połączyć lontem jakieś inne wyrzutnie? Z wielką przyjemnością poczytam co byście zasugerowali, pozdrawiam! :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sklep Fireworld.pl

 

JW38

TXB400 - WIELKI efekt na niebie, WIELKIE wow, jeszcze chyba nikt się nie zawiódł na tej wyrzutni, śmiało możesz brać zamiast kątowej :)

 

202zł z przesyłką

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uderzyłbym w kostkę z cracklingiem 30mm, ponieważ ten efekt daje największą rozpiętość na niebie. Tak jak już napisał PuMeX nie musi to być kostka kątowa, a i tak efekt Cię zadowoli. Możesz też kupić 6 wyrzutni txb421 Amaretto w jakimś sklepie internetowym (razem z przesyłką wyjdzie koło 200 zł), dać po 2 sztuki w układzie \l/ i połączyć szybkim lontem.

W jakiej części Łodzi zamierzasz odpalać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wielkie za odpowiedzi! :D TXB400 na prawdę prezentuje się znakomicie, ale trafiłem na jeszcze jedną ciekawą wyrzutnię, mianowicie "Tajfun" Też robi mega robotę! Co o niej sądzicie? Poniżej link :) Albo też wpadł mi szatański plan, by połączyć np. kilka kostek z serii "Big Bang" np. Mars, Pluton itp. Ładny dylemat mam :D Co byście wybrali z tego co teraz wymieniłem?

 

 

abuk - Retkinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tajfun spoko opcja , możesz zrobić tak że kupisz tajfuna i 1-2 kostki z serii Big Bang które ci się podobają i je połączyć lontem tak że mniejsze kostki będą wstępem a tajfun będzie głównym finałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...