Skocz do zawartości

Konkurs TOP3 z PiroArt.eu!


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Zapraszamy do udziału w konkursie.

 

Regulamin konkursu TOP3 w swojej kategorii:

 

1. Organizatorem i sponsorem nagród w konkursie jest sklep internetowy PiroArt.eu

2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy zarejestrowany użytkownik ForumFajerwerki.pl Warunkiem uczestnictwa w konkursie oprócz napisania recenzji wybranego produktu jest polubienie i udostępnienie strony sklepu PiroArt na Facebooku z dopiskiem „Mój ulubiony sklep z fajerwerkami J” oraz oficjalnej strony na Facebooku ForumFajerwerki.pl. W przypadku uczestnictwa w konkursie osoby niepełnoletniej wymagana jest zgoda rodzica oraz jego dane niezbędne do nadania przesyłki z nagrodą (ustalenia telefoniczne).

3. Konkurs rozpoczyna się 25 listopada i kończy się 5 grudnia. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 grudnia w temacie konkursu na forumfajerwerki.pl oraz fanpage’u PiroArt

4. Konkurs polega na dowolnym, autorskim opisie jednego, wybranego(najlepiej ulubionego) produktu z każdej kategorii:

-petardy

-rzymskie ognie

-wulkany i fontanny

-rakiety

-wyrzutnie do 40 zł

-wyrzutnie do 100 zł

-wyrzutnie do 500 zł

 

Wybrany produkt musi zostać wybrany z listy

 

https://www.easypaste.org/file/zcC2fApR/konkurs.lista.pdf?lang=pl

 

i być oferowany przez sklep PiroArt.eu (stan magazynowy nie ma znaczenia). Dopuszcza się używanie autorskich filmów oraz zdjęć. Opis produktu nie może przekraczać 8 zdań.

5. Najciekawsze opisy popularnych produktów zostaną opublikowane w kartach produktów oraz w zakładce Porady i ciekawostki na stronie www.piroart.eu wraz z Nickiem użytkownika oraz logo ForumFajerwerki jako produkty warte polecenia i cieszące się dużą popularnością wśród użytkowników tego forum.

6. Nagrodami za najlepsze opisy są 3 zestawy (Zestaw Familiada + TXB363 Multi Brocade 19strz.) Opisy oceniać będzie załoga sklepu PiroArt.

7. Swoje prace należy przesyłać w pliku w formacie PDF na adres info@piroart.eu, w temacie wiadomości wpisując KONKURS FORUMFAJERWERKI i swój Nick

8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w trakcie trwania konkursu oraz do jego przerwania z powodów niezależnych od niego. Wszystkie nagrody przesyłane są na koszt organizatora po wcześniejszej weryfikacji danych z dowodu osobistego. Biorąc udział w ww. konkursie użytkownik zgadza się z postanowieniami regulaminu.

 

Przykład:

Wyrzutnia JW007 PEJTON jest moim zdaniem najlepszą propozycją wśród baterii do 25 strzałów i 40 zł. Cechuje się ponadprzeciętnymi kolorami oraz niespotykanym miksem efektów. Producent JORGUŚ zadbał w tym przypadku także o głośny finał, co wyróżnia ją na tle innych kostek 16 strzałów 20mm.

 

Petardy SD3 są najlepszym kompromisem jakości w stosunku do ceny. Solidnie wykonany korpus, wysokiej jakości mieszanka hukowa i zielona flara ostrzegawcza gwarantują, że produkt może znaleźć wiele zastosowań, np. podczas szkoleń policyjnych.

 

Opisy tworzymy dla jednego produktu z każdej z 7 kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie! Na wstępie pragniemy podziękować wszystkim użytkownikom tego forum za wzięcie udziału w konkursie! Trafiło do nas wiele prac, niestety większość nie spełniała wymogów z regulaminu. Mimo wszystko na naszej skrzynce znalazły się bardzo ciekawe opisy. Główne nagrody mogło wygrać tylko 3 użytkowników, więc z przesłanych prac wybraliśmy:

 

Pumex

Karis126

Mantis

 

Dodatkowo chcielibyśmy nagrodzić bonami do wykorzystania w naszym sklepie -20zł użytkowników:

 

SzalonyAmator

ChinusPL

 

Zabrakło Wam niewiele do podium, zadecydowały detale :)

 

Jakieś pytania?

 

Pozdrawiamy, PiroArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość

Witam czy laureaci którzy wygrali w konkursie otrzymali już przesyłki ? Ponieważ ja 2 razy wysyłałem dane do przesyłki i nic nie otrzymałem coś tu jest nie tak przecież konkurs zakończył się 2 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy laureaci którzy wygrali w konkursie otrzymali już przesyłki ? Ponieważ ja 2 razy wysyłałem dane do przesyłki i nic nie otrzymałem coś tu jest nie tak przecież konkurs zakończył się 2 tygodnie temu.

 

Ja dostałem dziś, paczki były wysłane wczoraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam odbiór nagrody. Na razie dumnie zdobi pokój, ale już wkrótce narobi rabanu w Sylwestra. W czwartek o 8:00 wysłana, w piątek o 9:00 dotarła. Praktycznie z drugiego końca Polski.
XopLGzt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...