Skocz do zawartości

superfajerwerki.com.pl


superfajerwerki

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, k4n4li4 napisał:

Od dłuższego czasu czekałem na taki kanał a nie jakies gówno  gdzie robią z siebie pawiana dla pieniędzy. 

Fajne uogólnienie ;) pawianie

Dnia 22.02.2019 o 00:05, superfajerwerki napisał:

Witam!

Chciałbym poinformować, że nasz sklep uruchomił nowy kanał pirotechniczny - SUPERFAJERWERKI TV.

Kanał będzie się głównie zajmował prezentowaniem produktów, które są w ofercie naszego sklepu, ale czasami pojawi się też tematyka militarna oraz survivalowa. 

Pierwszy odcinek jest dość długi, bo oprócz prezentacji produktów, została przedstawiona krótka historia sklepu oraz prowadzący kanał :)  

Na pierwszy ogień poszły rakiety marki Klasek z serii Signature Range.

I żeby zachęcić Was do zerknięcia na tę naszą pierwszą produkcję :)  informuję, że na filmie jest informacja o uruchomieniu dość ciekawego kodu rabatowego, warto sprawdzić :) 

Na razie to jest wersja robocza kanału, logo to takie zrobione na szybko, nie ma intra i ładnego baneru, ale wszystko w swoim czasie... Na razie zależało nam, żeby jak najszybciej uruchomić kanał. A to co najważniejsze - pirotechnika - jest na filmie!

Nasze doświadczenie jako prowadzący kanał Youtube jest malutkie, właściwie żadne. Ale nie przejmujemy się tym, prezentowane rakiety z pewnością wynagrodzą wszelkie braki, zająknięcia występujące w tym pierwszym odcinku.

Poniżej link:

https://www.youtube.com/channel/UCg6bjCakJlSB6fCUho4ghkw

Zapraszamy do oglądania!

SUPERFAJERWERKI TV

 

Czekam na dalszy rozwój i kanału i życzę powodzenia :) od siebie mogę doradzić żeby złymi głosami i małymi zasięgami się nie przejmować, wszak do sezonu daleko i nie jest do idealny moment aby mocno kanał o takiej tematyce rozwinąć ale przyjdzie sezon to i wszystko poleci w górę, byle wytrwać :D Super jest to że słychać prawdziwą radochę z odpalania w komentarzach a przez to pasję do tego co się robi, a jest to bardzo miłe w odbiorze, a nie suche prezentacje bez emocji czy komentarza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2019 o 00:04, piropiotr223 napisał:

Fajne uogólnienie ;) pawianie

Czekam na dalszy rozwój i kanału i życzę powodzenia :) od siebie mogę doradzić żeby złymi głosami i małymi zasięgami się nie przejmować, wszak do sezonu daleko i nie jest do idealny moment aby mocno kanał o takiej tematyce rozwinąć ale przyjdzie sezon to i wszystko poleci w górę, byle wytrwać :D Super jest to że słychać prawdziwą radochę z odpalania w komentarzach a przez to pasję do tego co się robi, a jest to bardzo miłe w odbiorze, a nie suche prezentacje bez emocji czy komentarza :D

Dzięki za dobre słowo! Małymi zasięgami się nie przejmuję, domyślam się, że jest teraz martwy sezon i to ma duży wpływ na zasięg, a im bliżej sezonu, tym będzie lepiej. Z resztą wyniki chyba nie są takie złe jak na jeden filmik, który jest od kilku dni :)  Ale przede wszystkim cieszą mnie dobre opinie wśród forumowiczów, bo miałem wątpliwości czy odpalać taki projekt. A tu miłe zaskoczenie, więc będziemy rozwijać kanał, a szykuję niespodzianki, będzie się działo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Polecam tą firmę ,szybka wysyłka  ,towar dobrze zapakowany

co ważne świetny kontakt telefoniczny merytoryczna i fachowa pomoc

fajne promocje rakiety No Limits po 89 zł i inne bardzo zachęcające

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, FUNPIRO napisał:

Witam

Polecam tą firmę ,szybka wysyłka  ,towar dobrze zapakowany

co ważne świetny kontakt telefoniczny merytoryczna i fachowa pomoc

fajne promocje rakiety No Limits po 89 zł i inne bardzo zachęcające

Polecam

Witam, dziękuję za dobrą opinię!

No niestety promocyjne zestawy rakiet No Limits się skończyły, ale jest jeszcze kilka atrakcyjnych wyprzedaży. Wszystkie aktywne do 25 września, więc chętnych zapraszam do skorzystania.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witamy serdecznie!

Sylwester powoli się zbliża, importerzy wystartowali z prezentacjami swoich nowości, a piromaniacy zapewne czekają na Black Friday :)

Jeśli ktoś nie może się doczekać zakupów, to rozpoczynamy pierwszą akcję promocyjną, ale nie dla wszystkich.

Promocja jest skierowana do tych, którzy wejdą na nasz najnowszy film na kanale SUPERFAJERWERKI TV i zapoznają się ze szczegółami:

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Pozdrawiamy!

Sklep superfajerwerki.com.pl

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Bardzo polecam ten sklep! Zakupy zrobione, świetny kontakt ze sprzedającym, duży wybór produktów w dobrych cenach, fajne promocje. Paczka wysłana w dogodnym dla mnie terminie, bardzo dobrze zabezpieczona. Polecam każdemu, aby zapoznać się z ofertą sklepu.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jarek napisał:

Cześć,

Bardzo polecam ten sklep! Zakupy zrobione, świetny kontakt ze sprzedającym, duży wybór produktów w dobrych cenach, fajne promocje. Paczka wysłana w dogodnym dla mnie terminie, bardzo dobrze zabezpieczona. Polecam każdemu, aby zapoznać się z ofertą sklepu.

Pozdrawiam

Witam, wielkie dzięki za miłe słowa i polecamy się na przyszłość! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na naszym kanale SUPERFAJERWERKI TV uruchomiliśmy nową akcję promocyjną. Aktualnie jest 20% gratis, ale dla widzów mamy coś więcej. Szczegóły pod koniec filmu:

Gorąco zachęcamy do subskrypcji naszego kanału! W każdym odcinku robimy jakąś promocję! A na Black Friday szykujemy jeszcze coś extra!

Pozdrawiamy!

superfajerwerki.com.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam sklep! Zamawiane w zeszłym roku dwukrotnie, w tym jedno dość spore zamówienie- za każdym razem bezproblemowo. :)

Widzę, że tu można złapać z Wami kontakt, także mam pytanko. Czy do końca roku (a najlepiej do black friday :D) pojawią się na sklepie jakieś nowości w kostkach? Chodzi mi szczególnie o setki 30mm. Bo widzę, że poza kostkami od klaska, na stanie macie tylko już TXB319, a ją akurat brałem w zeszłym roku.

PS. Dodajcie w jakimś widocznym miejscu na stronie sklepu link do kanału YT. Ja dopiero teraz dzięki forum dowiedziałem się, że takie cuś prowadzicie. I myślę, że wiele osób odwiedzających sklep, jeśli dostałoby link "pod nos" weszłoby na kanał chociażby z ciekawości, a to większe zasięgi dla Was. :)

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2019 o 22:01, kilek82 napisał:

Bardzo polecam sklep! Zamawiane w zeszłym roku dwukrotnie, w tym jedno dość spore zamówienie- za każdym razem bezproblemowo. :)

Widzę, że tu można złapać z Wami kontakt, także mam pytanko. Czy do końca roku (a najlepiej do black friday :D) pojawią się na sklepie jakieś nowości w kostkach? Chodzi mi szczególnie o setki 30mm. Bo widzę, że poza kostkami od klaska, na stanie macie tylko już TXB319, a ją akurat brałem w zeszłym roku.

PS. Dodajcie w jakimś widocznym miejscu na stronie sklepu link do kanału YT. Ja dopiero teraz dzięki forum dowiedziałem się, że takie cuś prowadzicie. I myślę, że wiele osób odwiedzających sklep, jeśli dostałoby link "pod nos" weszłoby na kanał chociażby z ciekawości, a to większe zasięgi dla Was. :)

 

Dzięki za dobre słowo! Co do kostek, odpowiem zaraz na priv. A co do info na stronie głównej, szykujemy coś, żeby kanał był bardziej zauważalny na stronie :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Polecam ten sklep. Czysta przyjemność z kupowania. Doradza. Spory asortyment bez zbędnych badziewi. Same konkretne wyrzutnie. Właśnie wróciłem ze swoja Torpeda. I jeszcze tam wrócę nie raz....

Pozdrawiam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Piotrek007 napisał:

Polecam ten sklep. Czysta przyjemność z kupowania. Doradza. Spory asortyment bez zbędnych badziewi. Same konkretne wyrzutnie. Właśnie wróciłem ze swoja Torpeda. I jeszcze tam wrócę nie raz....

Pozdrawiam

Dzięki za dobre słowo i mam nadzieję, że do zobaczenia! Oczywiście, rabaty też będą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki za dobre słowo, to motywuje! ? A co do pakowania towaru..., może to zabrzmi mało skromnie, ale rzeczywiście staramy się dobrze zabezpieczyć przesyłkę ? kurierzy  rożnie traktują paczki i bierzemy to pod uwagę przy wysyłkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Kolejny zakup w tym sklepie. Wyrzutnie dobrze spakowane i zabezpieczone. Świetny kontakt ze sprzedającym. Super! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Widzę, że trochę temat zamilkł, więc chciałbym się podzielić swoją opinią. W ostatnim czasie złożyłem dwa zamówienia i o obu przypadkach przesyłka dobrze zabezpieczona wszystko dotarło całe. Duży plus jak dla mnie za recykling materiałów, zarówno opakowań jak i wypełniacza. Szkoda tylko że nie macie opcji dostawy do paczkomatu. Ceny jak na obecne czasy przystępne, a co za tym idzie planowany jest już kolejny zakup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
21 minut temu, Martino30 napisał:

czy wogóle będa jeszcze dostępne rakiety tiger rocket RS18T????????? jeśli tak to kiedy?

Może pod koniec sierpnia się pojawią, ale cena będzie znacznie wyższa - 248 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...