Skocz do zawartości

Zarabianie pieniędzy


filip11

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei dla osób których interesują wyższe kwoty kilka/kilkanaście tys polecam zainteresowanie się nową kryptowalutą która wejdzie na rynek w styczniu przyszłego roku. Z minimalnej inwestycji (100euro) można w przeciągu 1,5 roku zyskać ~10 000 PLN a to i tak są bezpieczne prognozy ;)

Jak ktoś chętny to priv, podeśle prezentację.

Im szybciej tym lepiej, kto wie ile wart jest teraz BTC ten zrozumie, że warto się tym teraz zainteresować. Swoja drogą w BTC również warto się zaopatrzyc w miarę szybko, bo cena cały czas rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bitcoin zawsze był w cenie :)

Hmm, nie wróżę długiego istnienia serwisowi, który z 400 zł daje 10 000. Niby na jakiej zasadzie to działa? To z pewnością jest piramidka finansowa typu HYIP albo Ponzi

 

Dużo bezpieczniej zainwestować jest w opcje binarne. Mając do tego program, który odbiera sygnały tworzone przez analityków rynku, czytaj profesjonalistów, z 250€ można zarobić ponad 7000 zł, w miesiąc. Wiadomo, że niekiedy sygnały mogą być błędne i przegramy np. te 25€, człowiek też może się pomylić, ale w siedmiu na dziesięć przypadków analitycy dobrze przewidują prognozę

 

To jednak dla bardziej zaawansowanych użytkowników, a na sam początek polecam buxy. Bez żadnej inwestycji można zarobić parę groszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevento NIGDZIE nie napisałem o stricte "programie", napisałem o kryptowalucie. To będzie tak jak z bitcoinem - jak powstał 1 BTC wart był dolara a obecnie 1BTC wart jest 680$ kto wtedy kupił ich w ilości "hurtowej" ten teraz żyje na Hawajach i ma sie nieźle :)

Trochę jak z akcjami na giełdzie, kupujesz po kilka centów czekasz odpowiednio długo i sprzedajesz po dużo wyższej cenie rynkowej.

btw
Ja sie zajmuje w większości dochodem pasywnym, bez zbędnego polecania. Wejście z wkładem i wyjście z zyskiem.

Jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć to zapraszam do prywatnej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevento NIGDZIE nie napisałem o stricte "programie", napisałem o kryptowalucie. To będzie tak jak z bitcoinem - jak powstał 1 BTC wart był dolara a obecnie 1BTC wart jest 680$ kto wtedy kupił ich w ilości "hurtowej" ten teraz żyje na Hawajach i ma sie nieźle :)

 

Trochę jak z akcjami na giełdzie, kupujesz po kilka centów czekasz odpowiednio długo i sprzedajesz po dużo wyższej cenie rynkowej.

 

btw

Ja sie zajmuje w większości dochodem pasywnym, bez zbędnego polecania. Wejście z wkładem i wyjście z zyskiem.

 

Jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć to zapraszam do prywatnej wiadomości.

kilka lat wstecz wart był 2$ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam dla was sposób jak zarobić szybko 21 zł na np fajerwerki :D

 

Link do rejestracji na stronie : http://www.cashbacklove.pl/rejestracja/405f4c18-9f7f-11e6-98ca-0cc47aaad1f6

 

Co z tego mam? Rejestrujesz się z mojego refa więc i ja i ty na tym zyskujemy :D

 

Polega to na tym, że rejestrujesz się na casbacklove, i za to dostajesz już 10 zł. Strona wypłaca od 30 zł więc wchodzisz na strone lottolandu kupujesz zakład 6za3, rejestrujesz się na stronie opłacasz zamówienie. na stronie lottolandu wchodzimy w swoje konto (prawy górny róg) i kopiujemy numer użytkownika który posłuży nam do potwierdzenia. Wchodzimy na cashbacklove -> oferta Lottoland -> prześlij potwierdzenie. W miejscu na wprowadzenie potwierdzenia wklejamy nasz numer użytkownika ze strony lottoland. i tym oto sposobem mamy 21 zł zrobione w 2-3 minutki

 

Poradnik krok po kroku w postaci filmiku :

 

Z góry dziękuje za rejestrację z mojego refa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nieskończoność bitcoin nie będzie wzrastać. Te cewaniaki które sprzedały to wiedziały że jest on na górce. A teraz to tylko służy mu tylko bańka spekulacyjna. A z drugiej strony na $ i € też nie ma fizycznego pokrycia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Zarabianie pieniędzy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...