Skocz do zawartości

Szczecin - sklepy i hurtownie


adam

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Ci korzystać z wyszukiwarki www.google.pl - tam znajdziesz dosłownie wszystko :wink:

A oto, co mi udało się znaleźć:

:arrow: "Arisson Fireworks" Centrum Sprzedaży Fajerwerków
70-035 Szczecin, Kolumba 5 - woj. zachodniopomorskie
tel. 0 601 747 101

:arrow: "Safari" Pirotechnika Marzena Majkowska
70-364 Szczecin, Jagiellońska 77 - woj. zachodniopomorskie
tel. 091 484 61 56, fax. 091 484 65 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Prócz tych, co wypisał Witus jest jeszcze:

"Magoinex" Przedsiębiorstwo Handlowe
Dworcowa 2
70-206 Szczecin
- woj. zachodniopomorskie
tel. 091 423 10 92, fax 091 423 10 92

Niestety nikt z naszego forum nie zdał jeszcze sprawozdania z tego, co tam można odnaleźć. Duża część osób kupuje fajerwerki w Biedronce i w sklepie internetowym fajerwerkimarket.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hurtownia fajerwerków
ul. Tanowska 12
72-010, Police
Tel. (91) 851 12 40
Kom. 606 433 332

W sezonie zimowym na terenie woj. zachodniopomorskiego otwarte również sklepy firmowe.

więcej informacji na Fajerwerkowo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja już od 3 lat kupuję w hurtowni "Arisson Fireworks" , ceny przyzwoite mógłbym nawet stwierdzić ze dobre :cool: W tym roku razem ze znajomymi planuje tam kupić za ponad 2000 zł , mam nadzieję że uda mi się uzyskać jakiś rabat .
Szersze sprawozdanie postaram się zdać w sobotę bo mam zamiar wybrać się do tej hurtowni i zobaczyć jakie ceny mają w tym roku , a także dowiedzieć w sprawie ewentualnego rabatu. Mimo tego mogę polecić tą hurtownię z doświadczeń z ubiegłych lat :mrgreen: Tutaj jest ich strona internetowa: http://www.fajerwerki.szczecin.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na przyszłość-polecam hurtownię S-PIRO.
Sprawdziłem wszystkich, a kupowałem na Kolumba ładnych kilka lat.
W S-PIRO dali najlepsze ceny na wejściu.
Robiłem u nich zakupy w grudniu. Skoro dobre ceny, asortyment i rabaty, to jestem u nich w grudniu na bank.
I na wesele siostry pokaz u nich zamawiam w maju.
Adres mają Janickiego 33, na terenie Szczecińskiego Uniwersytetu Technologicznego.
Stronkę też mają www.s-piro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Oferta hurtowni Fajerwerkowo.pl od dziś dostępna również w uruchomionym sklepie internetowym www.sklep.fajerwerkowo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ktoś planuje robić zakupy w Szczecinie to tylko S-piro :) Szczególnie przy zakupach powyżej 500zł , ponieważ wtedy obowiązuje cennik importera. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponq , na tej stronie zdeka drogo , fp3 25zl.


To tylko FP3/NEW chyba takie drogie. Wiekszosc produktow ujdzie w cenach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

PiroFan

ul Tanowska 12

72-010 Police

Tel: 536-307-307

 

www.pirofan.com.pl

 

www.zestawydso.pl - od 15 listopada nowa oferta w sklepie internetowym z dużo niższymi cenami.

 

Importerzy jakich nie spotkacie nigdzie w okolicy Svea i Jasper (jesteśmy ich lokalnym przedstawicielem na tym terenie - pełna oferta) oraz trochę asortymentu Gaoo.

 

Przy zakupach hurtowych obowiązują ceny importera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałem zaopatrzyć się w fajerwerki na sylwestra. Organizuje duża imprezę, a wcześniej tego nie robiłem i bardzo zależy mi na cenie i na dobrym toawrze, żeby nie było później problemów. Znudziła mi się podstawowa oferta Biedronki i wolałbym kupić fajerwerki w wyspecjalizowanym sklepie. Oferty firm związanymi z tą branżą przeglądam od dłuższego czasu. Mój typ padł na te dwie firmy, a mianowicie www.dworcowa2.pl i www.dobrefajerwerki.pl.

Chciałbym dowiedzieć się Waszej opinii na temat tych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaopatrzyć się w fajerwerki na sylwestra. Organizuje duża imprezę, a wcześniej tego nie robiłem i bardzo zależy mi na cenie i na dobrym toawrze, żeby nie było później problemów. Znudziła mi się podstawowa oferta Biedronki i wolałbym kupić fajerwerki w wyspecjalizowanym sklepie. Oferty firm związanymi z tą branżą przeglądam od dłuższego czasu. Mój typ padł na te dwie firmy, a mianowicie dworcowa2 i dobrefajerwerki.

Chciałbym dowiedzieć się Waszej opinii na temat tych firm.

 

 

Zamów sobie zestawy w sklepie tanie-fajerwerki.pl sa tam znakomite zestawy samoobsługujące odpalasz 1 lont i masz świetny pokaz za niską cene. Pozdrawiam

 

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaopatrzyć się w fajerwerki na sylwestra. Organizuje duża imprezę, a wcześniej tego nie robiłem i bardzo zależy mi na cenie i na dobrym toawrze, żeby nie było później problemów. Znudziła mi się podstawowa oferta Biedronki i wolałbym kupić fajerwerki w wyspecjalizowanym sklepie. Oferty firm związanymi z tą branżą przeglądam od dłuższego czasu. Mój typ padł na te dwie firmy, a mianowicie www.dworcowa2.pl i www.dobrefajerwerki.pl.

Chciałbym dowiedzieć się Waszej opinii na temat tych firm.

Zdecydowanie polecam dobrefajerwerki, przy większej kwocie będzie można dogadać się co do rabatu. Mają najlepsze ceny w Szczecinie i bardzo duży wybór artykułów. Z tego co pamiętam to mogą także stworzyć zestaw do samodzielnego odpalania z wybranych produktów. Chyba że zdecydujesz się na zakupy przez internet to polecam BigfunTeż można zadzwonić i pogadać w sprawie ewentualnego rabatu albo wybrać ciekawe zestawy promocyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Szczecin , to najlepszym wyborem będzie fajerwerkitanio.pl

 

ps: S-Piro ma również dobrą ofertę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem zaopatrzyć się w fajerwerki na sylwestra. Organizuje duża imprezę, a wcześniej tego nie robiłem i bardzo zależy mi na cenie i na dobrym toawrze, żeby nie było później problemów. Znudziła mi się podstawowa oferta Biedronki i wolałbym kupić fajerwerki w wyspecjalizowanym sklepie. Oferty firm związanymi z tą branżą przeglądam od dłuższego czasu. Mój typ padł na te dwie firmy, a mianowicie www.dworcowa2.pl i www.dobrefajerwerki.pl.

Chciałbym dowiedzieć się Waszej opinii na temat tych firm.

 

Witam,

jeśli chodzi o dobry zestaw fajerwerków na Sylwestra to zapraszamy do hurtowni S-PIRO przy ul.Janickiego 33.

Największy wybór w mieście-od małych i średnich rzeczy(dostępnych również w odnowionym sklepie internetowym dobrefajerwerki.pl, tak i większych wyrzutni które używane są przez nas na pokazach które nasza firma realizuje.

Dla każdego klienta możemy też na poczekaniu stworzyć jedyny i nie powtarzalny zestaw do samodzielnego odpalenia połączony jednym lontem.

Obsłużą Was pirotechnicy którzy wiedzą co sprzedają i jak doradzić by była fajna i bezpieczna zabawa nie dużym kosztem.

Zapraszamy na http://www.s-piro.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...