Skocz do zawartości

JW20 Don't Worry Be Happy


rosom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Mialem ta wyrzutnie ostatniego Sylwestra i musze powiedziec ze fajna byla :D Co prawda kosztowala 50 zl ale warto bylo :) Wyrzutnia skladala sie z 25 kolorowych wystrzalow.
Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosom ma racje... rownierz widzialem ta wyrzutnie"don't worry be happy" naprawde ma super efekty!!! :twisted: rownierz POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

25 dużych , głośnych różnokolorowych strzałów ( czerwonych , zielonych , żółtych , fioletowych i w multi kolorach ) . Wyrzucane w harmoni pojedynczej , pojedynczej jedna za drugą lub podwójnie . Strzały , które wznoszą się na góre lecą do wybuchu w kształcie kuli o kolorze efektu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam tylko tyle ze mi sie podobala, naprawde efekty byly zadowalajace, az sam sie zdziwilem, ale nie moge dokladniej napisac bo z Wapsterem jush bylismy troszke... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hehe może mówicie o wspomnianej przeze mnie wyrzutni Thunder Rain z Jorge-właśnie 25 strzałow, głośne wybuchy... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tylko , że na hanev masz przysyłke 30 zł do 20 kg :twisted: . Dla takich klientów co zakupią przy 20 kg :D to faktycznie oplacalna inwestycja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Owszem w ekoplaście, wydałem u nich ponad 100 :smile: Miałem brać Borneo, ale powiedzial że Dont worry to najlepsza z wyrzutni w tej klasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużego czy małego ??owszem ale dont worry leci dłużej na górze masz film :D


Przykładowo Tyrant ma znacznie lepsze kolory i efekty :)

Duży Thunder Rain jest gorszy od małego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejszy thunder rain jest lepszy. bardziej różnorodne efekty. I kolory daje.

[ Dodano: 2007-11-06, 21:14 ]
Symbol: JW20
Nazwa: JW20 Dont wory be happy
Opis: RED PEONY & RED TAIL • WHITE PEONY & WHITE TAIL • BLUE PEONY & BLUE TAIL • SILVER ROTATING & GREEN & THUNDER & GREEN TAIL • CRACKLING STARS & CRACKLING TAIL
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1558
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=Yd-8Nsr95K0
Cena hurtowa: 21,30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli ktoś jest z Białegostoku to niech powie za ile można ją kupić bo chciałem kupić sfinxa ale on jest chyba gorszy niż dont worry be happy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest z Białegostoku to niech powie za ile można ją kupić bo chciałem kupić sfinxa ale on jest chyba gorszy niż dont worry be happy:)


Ty jesteś gorszy :roll:. Porównaj sobie nawet kaliber idioto. Wszystkie twoje posty są tak żałosne i nie dziw się, że je usuwają. Napiszę to specjalnie dla Ciebie dużymi literami - SFINX JEST STO RAZY LEPSZY OD DON'T WORRY BE HAPPY. Ma większy kaliber, jest droższy, ale ma mniej strzałów.

wsniosek taki że Ty zonka zarobiłeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no sorry ale innemu się to podoba bardziej a innemu tamto... Dla mnie lepszy jest Don't Worry, duże rozpryski i kolorowy jest, ma te takie zakręcone gwiazdki i krakling, ma wszystko a i cena mniejsza i więcej strzałów... Następnym razem sam się nazwij idiotą a potem się wypowiadaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez dont worry be happy jest lepszy, i czemu odrazu przezywasz bedzio?. Mama do ciebie mowi kup cole a ty nie bo sok jablkowy jest 100 razy lepszy idiotko?. Kazdy ma swoje upodobania i niezabronisz mu tego ze woli dont worry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest z Białegostoku to niech powie za ile można ją kupić bo chciałem kupić sfinxa ale on jest chyba gorszy niż dont worry be happy:)


Ja jestem z Białegostoku i chyba nigdzie nie jest dostępna ta wyrzutnia u nas to chyba tylko można nabyć przez internet;/ a tak poza tym sfinx według mnie jest lepszy bo ma większy kaliber i ogółem za tą cenę lepszej wyrzutni nie znajdziesz.Chyba że w tesco don't jest;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie widziałem 2 filmiki donta:
pierwszy
drugi

Zauważyłem że oba filmy sa od mpiwowskiego tylko że on ma 2 konta na youtube. W nastepnym roku chciałem kupić tego pierwszego donta bo drugi to gówno. O co z tym chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...