Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc wyrzutnie opinie


vista64

Pytanie

Witam.

W tym roku chce sobie zakupić następujące wyrzutnie czy warte są swojej ceny i jakości ?:

 

1. JW418 Achilles

2. PMB49E Dragon

3. YHW009 Song

 

Co byście polecili od siebie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. JW418 Achilles - mam ją pierwszy raz w tym roku , z opinii można wywnioskować że to jedna z najlepszych 100's - warta swojej ceny (oczywiście w granicach rozsądku)

2. PMB49E Dragon - miałem z tej serii PMB49G w tamtym roku i jakość bdb w stosunku do ceny

3. YHW009 Song - no to jest klasyk , każdy entuzjasta pirotechniki amatorskiej powinien ją "mieć" chociaż raz , polecam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość martinator5608

1. JW418 Achilles - mam ją pierwszy raz w tym roku , z opinii można wywnioskować że to jedna z najlepszych 100's - warta swojej ceny (oczywiście w granicach rozsądku)

2. PMB49E Dragon - miałem z tej serii PMB49G w tamtym roku i jakość bdb w stosunku do ceny

3. YHW009 Song - no to jest klasyk , każdy entuzjasta pirotechniki amatorskiej powinien ją "mieć" chociaż raz , polecam !!

Też mam Achillesa ale czy to nie było tak że zależy na jaką kostkę sie trafi? Chodzi mi o rok produkcji, że efekty sie popsuły itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość martinator5608

Chce sobie zakupić te kostki od MajsterD12.

Tylko chyba na razie go nie ma od kilku dni na forum, a co powiecie o tym użytkowniku jeśli chodzi o uczciwość ???

 

Uczciwy na 100% :), spokojnie możesz u niego kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale songa to szukaj tylko bez CE, bo te z CE to już nie to samo co kiedyś :) U Majstra śmiało możesz kupować.

z Achillesem to samo ;) ja w ubiegłym roku cudem trafiłem na wersje z 2012 bez CE , kostka prezentowała się znakomicie ale obecnie jeżeli miałbym kupować drugi raz zastanowiłbym się bo straszna kicha się z niego zrobiła i lepszym wyborem wg. mnie była by JW415 ew. JW7436

 

Co do Dragona - efekt adekwatny do ceny ;) a Song - wiadomo, klasyk nic dodać nic ująć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zerknij na wyrzutnię Txb653.

To 150tka 1,2...kupiłem ją kilka dni temu z rabatem 10% i darmową wysyłką na superfajerwerki.pl za 420zł.

Z pewnością będzie lepsza od jw418.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A masz film jak wygląda Achiles z CE ????

niestety nie ale efekty te same tylko ze o połowę rzadsze ;) choć to zależy jeszcze od partii na jaką trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stary achilles jest bez konkurencyjny bo robił miazgę na niebie, a nowy to już nie to samo i strzela seriami

 

mój też ładował seriami mimo że produkcja 2012 tyle że efekty piękne i gęste .

nowy achilles wygląda mniej wiecej jak na tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=_aV_LFKJwtg dupci nie urywa ;)

 

U mnie tak to się prezentowało 3: 36

 

https://youtu.be/p7AiXYNbkK8?t=3m36s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj,

 

Byłem na wczasach - stąd brak aktywności na forum. Jeśli chodzi o kontakt to najlepiej pisać na maila, bo to zawsze sprawdzam i odpisuję w miarę szybko.

 

Kostki których szukasz są u mnie do załatwienia ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...