Skocz do zawartości

TOP Petardy


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Za pierszym razem jak odpalałem Sharka nie wiedziałem o jej sile lontu (troszkę się sparzyłem) . A co powiecie chłopaki o takim klasyku jak K0203 bądź jorgowemu odpowiedniku JC04 . Ja wiem tyle . Mocne kabuuum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC04
Jest nawet niezłe :mrgreen:

[ Dodano: 2005-01-22, 09:46 ]
Na hanev.pl Sharki są po 6zł dwadzieścia sztuk.



40609.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A co powiecie o diabełkach :D ?
JC07.jpg
Przynajmniej w katalogu Jorge są zaliczane do petard . Kupiłem sobie na odpuście ostatnio i nieźle się można nimi obrzucywać nie wyrządzając szkód . Wcześniej oczywiście miałem więcej tego sprzętu . Zazwyczaj kupowałem za 2 zł - 50 sztuk , to taka cena detaliczna (droższa) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelają od uderzenia , nie takiego mocnego . Wybuchają np: po rzuceniu w beton , bądź nadepnięciu . Huk diabełków jest raczej niezawielki : ) . Wśrodku mają kamyki , które pod wpływem ruchu ocierają proch znajdujący się niepodal . Nie wywołują iskier , rzucam nimi czasami po domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam kilka paczek tych diabełków i rzucam nimi gdzie popadnie najlepiej jest w czsie lekcji! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czasem przynosze do szkoły :) . Pamiętam jak na wycieczce szkolnej w Krakowie , starsza pani potajemnie sprzedawała . To było na głównym rynku , zaprosiłem jeszcze paru kolegów żeby sobie taki bajer kupili , a ona taki tekst :
- Dobra odejdźcie już bo kamery mnie wyśledzą .
I tak przez 2 godziny dopóki nam sie diabełków nie skończyło upominała nas wychowawczyni za strzelanie : )

[ Dodano: 2005-08-17, 15:20 ]

Nie tak dawno na odpustach pojawila sie bardzo mocna i ciekawa petarda : P1000 Piratka ze Smieszka . Jest krotka jak Piccolak , a gruba jak K0203 . Ma lont i takie plastikowe zatyczki jako podstawe . Kolor - zolty . Cena detaliczna : 50 gr ( zdarzala sie zlotowka ) . Huk jest naprawde glosny . Polecam !

To jest efekt rozsadzenia piratką sylwestrowej szczątki z Ghosta .
pirtakaghost27mt.th.jpg

Tu pozbierałem pozostałości .
piratkaghost5ph.th.jpg

Kolejna petarda jaka niedawno zauwazylem to JC027 . Nazwy i efektu nie znam . Czarna , gruba petarda . Importer Jorge . Cena detaliczna : 2zl - 5 zl .

Dodano 5.09.2005
Niedawno na odpuście spotkałem i kupiłem petardę Szok 1 z Jorge . Jest to zupełna nowość . Wielkość Śmieszkowej Piratki , tyle , że czerwona . Lont odchodzi od samego środka petardy , co wygląda troszkę jak młotek . Nie władowali tam dużo prochu ponieważ boczne zatyczki petardy odchodzą do 1/3 jej długości . Huk jest całkiem niezły i dorównuje Śmieszkowej Piratcę . Choć kupiłem jedną sztukę za 50 gr myśle , że lichwiarskie ceny detaliczne do niej nie będą się zmieniały . Mam nadzieje , że to będzie kontynuacja starego , dobrego , anonimowanego , fioletowego ... :) Szoka . Jesli istnieje Szok 1 to , pewnie i dwójka gdzieś się panoszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość hmmm

dobre są piccolo buhają fajnie dobrze dymią przed eksplozją i jest ich duzo i tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre są piccolo buhają fajnie dobrze dymią przed eksplozją i jest ich duzo i tanio

Zarejestruj się wiesz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość Bartosz Ziomal

ja tam kupilem ahtunga za 1,50 zł i rozwalil w lodzie prawie 20 cm. dzire na szerokosc jakis 70m cm. serio kupilem go w hurtowni PRYMUS za sklepem GOŚKĄ w Łomży !!!!!!!! :twisted: :roll: :P :? 8) :lol:


[/hide][/code][/b] Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka paczek tych diabełków i rzucam nimi gdzie popadnie najlepiej jest w czsie lekcji! :mrgreen:

ja w tamtym roku rzuciłem to aż do wychowawczyni poszłem :lol: przeciez diabełki sa niebezpieczne gdyby ona wiedziala jaka maja siłe :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie petard - tylko huk i nic więcej.. pozatym ręke można stracić. Ja osobiście nigdy nie miałem petard :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że petardy w stosunku do ceny bardziej zwracaja uwagę niz fajerwerki wizualne.
Tzn aby wywołąć takie same emocje za pomocą efektów wizualnych jak przy pomocy peterd, więcej zapłacimy.
Dlatego ja stawiam bardziej na akustyke fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje i to i to tnz. rakiety , wyrzutnie , moździeże i petardy itp. itd.
:P:P :mrgreen: :mrgreen: :arrow: :wink: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Statek

siema ja uwazam ze najlepszy jest achtung oto muj zestaw na sylkwa w tym roku co o nim sadzicie
11 achtungów w tym 4 duze :) chyba jeszcze kupie 1.2 małe (niestety jumo jet nie było:()
paczka korsarzy 12 szuk
super picollo
super korsARZ

20 2 STRZAŁOWYCH I 2 WULKANY

mozna se postrzelac co
co sadizcie o takim zestawie dałem za to gmm 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adama

moim zdaniem bezapelacyjnie achtung potem hmmm jumbo jet
ej te schark sa naprawde takie mocne jak tu pisza bo jak tak to se chyba kupie.......??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ile waży 'Big Tiger". Bo te moje coś strasznie lekkie są. Boję się że to wyjebka :( Chodziaż wszędzie napisy "Tropic" i wygląda jak ten z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ja uwazam ze najlepszy jest achtung oto muj zestaw na sylkwa w tym roku co o nim sadzicie
11 achtungów w tym 4 duze :) chyba jeszcze kupie 1.2 małe (niestety jumo jet nie było:()
paczka korsarzy 12 szuk
super picollo
super korsARZ

20 2 STRZAŁOWYCH I 2 WULKANY

mozna se postrzelac co
co sadizcie o takim zestawie dałem za to gmm 50zł

Totalna beznadzieja kto kupuje tyle petard jak dają tylko wybuch, za to miałbyś dużo rakiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dokupiłem sobie jednego Achtunga. Tyle ze nie po hurtowej cenia. Dałem za niego 3 zeta. Porównałem je z 4 petardami kupionymi w Realu ("Super Petardy") i widać że jest on jakieś 2x szerszy i podobnej długości. Teraz już wiem dlaczego petarda taka jak Ahtung potrafi urwać piromanowi rączkę :)

Co do tych za 3.99. Wziąłem w Realu jedną paczkę. Wypróbowałem je. No cóż lepsze od Picolo :) ale wyraźnie słabsze od K0204.

MiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Statek

i co kupie 6 rakiet za 15 zł poleci do gury wybuch i co koniec a tak to przynajmniej masz z tego jakas radoche przedewszystkim z achtungów...
i myslisz ze to duzo petard w tamtym roku wiecej miałęm i poszły w godzine
achtungi czywiscie na sam koniec zostawiam
za rakietami nie przepadam chyba ze miałbym kase to bym kupił jakies ale dla mnie 6 rakiet 15 zl ....wole achtunga kupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co kupie 6 rakiet za 15 zł poleci do gury wybuch i co koniec a tak to przynajmniej masz z tego jakas radoche przedewszystkim z achtungów...
i myslisz ze to duzo petard w tamtym roku wiecej miałęm i poszły w godzine
achtungi czywiscie na sam koniec zostawiam
za rakietami nie przepadam chyba ze miałbym kase to bym kupił jakies ale dla mnie 6 rakiet 15 zl ....wole achtunga kupic...


Achtung da ci huk a rakiety dadzą efekt... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Statek

zreszta kumple moi maja całe pudła petard takich po tv achtungi itp duuuzo wiecej odemnie

a rakiet malo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Statek

witus kazdy ma inne gusta jeden woli to 2 tamto dlatego wiesz...

po co sie kłucic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...