Skocz do zawartości

TOP Petardy


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie najlepsza petarda to ta -
dsc01630dd3.th.jpg

Mam ją z zestawu który tata kupił kilka lat temu, więc nie wiem gdzie ją można dostać.
Zalety to wyjątkowo głośny huk z takiej malutkiej petardy! Niestety wadą jest bardzo krótki czas od zapalenia lontu do wybuchu. Widać to na filmie przedstawiającym efekt tej petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chcesz dowiedzieć się jakie petardy są obecnie na TOPie?

 

Sprawdź najnowsze posty użytkowników w tym temacie oraz przeszukaj tematy w dziale petardy, które mają najwięcej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

1.Big Corsair
2.Jajo Dinozaura
3.Achtung
4.P2000-SM Mega Piratka
5.Piratka (Hesti)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. He 0122 (Viking petard ) z Hestii
2. He 0008 (Big Achtung) z Hestii
3. He 0958 (Piratka)
4. TC5B(big Achtung) Tropica
5. K0201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość zawdi

1. mega piratka
2. duzy korsarz ko205
3. od ko206 do ko212 z tripica
4. big tiger
5. tc-1 match bee bang. I karabinczyki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Wśrodku mają kamyki , które pod wpływem ruchu ocierają proch znajdujący się niepodal . Nie wywołują iskier , rzucam nimi czasami po domu .


tam nie ma żadnego prochu te kamyki to krzemienie które wywołują iskre i jak jest ciemno to to widać (jak rozwaliłem takiego to właśnie nie było żadnego prochu!!!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zawdi

bedziu... W dragonie sa petardy na lont signal maroon i jeszcze kilka innych .. kumpel mial kiedys kilka tych i nawet mialy ladne boom cos pomiedzy ko205 a ko204 tylko troche bardziej przytlumiony... :cool: :grin: mowil mi kiedys ile za nie dal ale teraz juz nie pamietam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LEWY PIRO

1.ACHTUNG
2.KORSARZ
3.PIRAT
4.SUPER CRAKER
5.PICCOLA CORSAIR


OPIERAM SIE NA TESTOWANYCH PRZEZE MNIE FAJERWERKACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.BIG TIGER-mocny huk i w dodatku na lont
2.Maly achtung z hestii-solidnie wykonany i rowniez nizle bum jak na taki rozmiar.
3.Piratka 1000
4.K0204
5.k0202-male a nawet moga dorownywac hukiem do k0204

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:
:arrow: Mini Corsair(k0202,Tropic)
:arrow: trzystrzałówki(k0201b,Tropic)
:arrow: eeeeeeeeeeee ,a potem cała reszta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z pewnością polecić petardy które kilka dni temu kupiłem w Kauflandzie - Grand Boom.
Bardzo duże petardy 4 sztuki w opakowaniu i w promocji uwaga - 99gr ! Niedawno odpaliłem jedną i muszę Wam powiedzieć że głośniejszej petardy jak dotąd nie słyszałem. Wszyscy co byli na dworze patrzyli sie w moją stronę tak wyje.... Nigdy jeszcze nie odpalałem Achtunga ale jakoś nie chce mi sie wierzyć by miał on być głośniejszy od Grand Boom.. Jeśli w Waszym mieście jest Kaufland to po prostu nie możecie tego nie kupić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dragster dobrze mówisz... Grand Boom bardzo mocno wybuchają a 99 groszy to za 4 sztuki było??? :o Bo jak tak to opyl w nic od razu bym z miejsca je brał. Ja je kupiłem w Realu w zeszłym roku ale nie pamiętam ile dałem ale na pewno mniej niż 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...