Skocz do zawartości

INS Fireworks


INS-Fireworks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami z sklepem INS obserwuje temat dłuższy czas i po części nie rozumiem tego wieszania psów owszem sklep może nie jest idealny ale oferuje najniższe możliwie ceny najprawdopodobniej w Polsce. Złożyłem zamówienie dnia 7.04.2023 (Piątek) i dziś 11.04.2023 (Poniedziałek) zamówienie zostało wysłane oczywiście były też święta i weekend dni wolne od pracy. Wysyłka przebiegła w bardzo szybkim czasie jako dowód dla osób które nie wierzą poniżej zamieszczam screen shoty. Zauważyłem też że P.Bożena ostatniego czasu najwidoczniej dostrzegła problem z wysyłką otrzymanych zamówień i sklep najwidoczniej się zmienił. Pozdrawiam i oby tak dalej. :) jzN6vVq.jpgsMZLYR1.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Cytat

Witam, chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami z sklepem INS obserwuje temat dłuższy czas i po części nie rozumiem tego wieszania psów owszem sklep może nie jest idealny ale oferuje najniższe możliwie ceny najprawdopodobniej w Polsce.

Człowieku z jakiej choinki ty się urwałeś? Zamówienia złożyłem na POCZĄTKU STYCZNIA, a dziś jest prawie połowa KWIETNIA i do tej pory nie odzyskałem swoich pieniędzy (ponad 1500 zł), a ty będziesz tu wypisywał jakieś dyrdymały o wieszaniu psów? Nie masz pojęcia o takich sytuacjach, to nie pisz głupot, bo tylko wkurwiasz ludzi, którzy zostali oszukani. Poza tym twoje screen shoty są dla mnie tyle warte co nic. Sam mam przy swoim zamówieniu status wysłane, a towaru nie otrzymałem więc w d*pę sobie wsadź to zdjęcie. Dopóki nie zobaczę filmu jak wyglądało złożone zamówienie oraz otwieranie paczki razem z adresem nadawcy, paragonem i zapakowanym towarem, to wasze screeny gówno znaczą. Sam mam nakupionych sporą ilość fajerwerków z innych sklepów i jakbym chciał kogoś wybielić, to żaden problem zrobić zdjęcie tych fajerwerków i powiedzieć, że to ze sklepu X lub Y. I co z tego, że ceny na stronie są najniższe, skoro towar istnieje tylko w teorii. 

Kiedyś naiwnie myślałem, że na forum spotykają się ludzie, którzy mają wspólne zainteresowanie. Dziś widzę, że na tym forum są tylko obrońcy oszustów. Żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2023 o 10:05, Kamil911 napisał(a):

Witam, chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami z sklepem INS obserwuje temat dłuższy czas i po części nie rozumiem tego wieszania psów owszem sklep może nie jest idealny ale oferuje najniższe możliwie ceny najprawdopodobniej w Polsce. Złożyłem zamówienie dnia 7.04.2023 (Piątek) i dziś 11.04.2023 (Poniedziałek) zamówienie zostało wysłane oczywiście były też święta i weekend dni wolne od pracy. Wysyłka przebiegła w bardzo szybkim czasie jako dowód dla osób które nie wierzą poniżej zamieszczam screen shoty. Zauważyłem też że P.Bożena ostatniego czasu najwidoczniej dostrzegła problem z wysyłką otrzymanych zamówień i sklep najwidoczniej się zmienił. Pozdrawiam i oby tak dalej. :) jzN6vVq.jpgsMZLYR1.jpg

Moim skromnym zdaniem te negatywne oceny pisze o INS konkurencja :) Jakimś dziwnym trafem od czasu gdy Lachony niby nie otrzymał paczki z INS pojawia się tu sporo nowych kont hejtujących INS. Czyżby naczelny pirotechnik Polski tworzył multikonta aby piroshit nie miał konkurencji? :) 

Każdy na forum wie jaka jest opinia o INS, każdy sobie zdaje sprawę, że mają wpadki. Ale wiele osób również nie miało problemów z tym sklepem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SztywnyPalAzji napisał(a):

Dziś widzę, że na tym forum są tylko obrońcy oszustów. Żenada

Nie przesadzaj chlopie. Kazdy zna opinie o INS. Sam zamawialem u nich i od momemtu kiedy na paczke czekalem miesiac (przedplata) teraz zamawiam za pobraniem. Nie ma towaru nie ma zaplaty, po co sie stresowac. Ogarnij sie chlopie i zrob cos zeby kase zwrocili. Na forum pisza ludzie co sa zadowoleni jak i rowniez Ci co zostali oszukani. Ceny robia cuda - mogles kupic drozej i bez spiny by bylo. Wiec kazdy wybiera gdzie kupuje i zna opinie o sklepach. Duzo ludzi pisze ze za pobraniem jest ok. To wyrwales sie z przedplata. 

Trzeba umiec z forum korzystan z szukania itp a nie oczerniac, ze wszyscy to obroncy oszustow.

Koniec i kropka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SztywnyPalAzji napisał(a):

Człowieku z jakiej choinki ty się urwałeś? Zamówienia złożyłem na POCZĄTKU STYCZNIA, a dziś jest prawie połowa KWIETNIA i do tej pory nie odzyskałem swoich pieniędzy (ponad 1500 zł), a ty będziesz tu wypisywał jakieś dyrdymały o wieszaniu psów? Nie masz pojęcia o takich sytuacjach, to nie pisz głupot, bo tylko wkurwiasz ludzi, którzy zostali oszukani. Poza tym twoje screen shoty są dla mnie tyle warte co nic. Sam mam przy swoim zamówieniu status wysłane, a towaru nie otrzymałem więc w d*pę sobie wsadź to zdjęcie. Dopóki nie zobaczę filmu jak wyglądało złożone zamówienie oraz otwieranie paczki razem z adresem nadawcy, paragonem i zapakowanym towarem, to wasze screeny gówno znaczą. Sam mam nakupionych sporą ilość fajerwerków z innych sklepów i jakbym chciał kogoś wybielić, to żaden problem zrobić zdjęcie tych fajerwerków i powiedzieć, że to ze sklepu X lub Y. I co z tego, że ceny na stronie są najniższe, skoro towar istnieje tylko w teorii. 

Kiedyś naiwnie myślałem, że na forum spotykają się ludzie, którzy mają wspólne zainteresowanie. Dziś widzę, że na tym forum są tylko obrońcy oszustów. Żenada

Jeżeli zostałeś oszukany to zgłoś sprawę na policje ja podzieliłem się swoimi doświadczeniami z drugiej strony jest masa opinii różnych o tym sklepie od pozytywnych po negatywne powinna lampka ci się zaświecić by nie opłacać zamówienia z góry tylko wybrać opcje za pobraniem. A co do moich screenów nie musisz wierzyć ja interesu w tym nie mam żadnego. dalej już nie skomentuje bo wylewasz swoją frustracje na mnie. Pozdrawiam życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kamil911 napisał(a):

Jeżeli zostałeś oszukany to zgłoś sprawę na policje ja podzieliłem się swoimi doświadczeniami z drugiej strony jest masa opinii różnych o tym sklepie od pozytywnych po negatywne powinna lampka ci się zaświecić by nie opłacać zamówienia z góry tylko wybrać opcje za pobraniem. A co do moich screenów nie musisz wierzyć ja interesu w tym nie mam żadnego. dalej już nie skomentuje bo wylewasz swoją frustracje na mnie. Pozdrawiam życzę miłego dnia

To nie zmienia faktu że INS robi ludzi w konia i jest firmą mało wiarygodną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Cytat

Ceny robia cuda - mogles kupic drozej i bez spiny by bylo. Wiec kazdy wybiera gdzie kupuje i zna opinie o sklepach. Duzo ludzi pisze ze za pobraniem jest ok. To wyrwales sie z przedplata. 

Ja się wyrwałem? Twój komentarz jest kolejnym dowodem na potwierdzenie mojej wcześniejszej wypowiedzi. To jest wybielanie firmy, która oszukuje ludzi. Co do cen - fakt mieli niektóre rzeczy taniej, ale jak pisałem wcześniej po jakimś czasie były promocje na innych sklepach, gdzie ceny większości towarów były niższe niż w INS. Zrobiłem tam zakupy, dlatego, że kilka produktów było dostępnych tylko u nich, a mi na nich zależało. Co do opinii, to ostatni raz kiedy czytałem opinie o sprzedawcy, to było jak zacząłem robić zakupy przez internet czyli kilkanaście lat temu. I do tej pory nigdy nikt mnie nie oszukał. Nawet przez OLX czy allegro lokalnie było ok. Co do kupna za pobraniem, to w moim przypadku odpada. Pracuję na dwie zmiany i nie wiedząc kiedy kurier przyjedzie nie mam możliwości odbioru paczki od niego. A sąsiadów nie znam i nie ufam im na tyle, żeby dać im 1500 zł. Pomyślałeś o tym? 

 

Cytat

Jeżeli zostałeś oszukany to zgłoś sprawę na policje ja podzieliłem się swoimi doświadczeniami z drugiej strony jest masa opinii różnych o tym sklepie od pozytywnych po negatywne powinna lampka ci się zaświecić by nie opłacać zamówienia z góry tylko wybrać opcje za pobraniem. A co do moich screenów nie musisz wierzyć ja interesu w tym nie mam żadnego. dalej już nie skomentuje bo wylewasz swoją frustracje na mnie. Pozdrawiam życzę miłego dnia

Sprawa już dawno jest zgłoszona i to nie tylko na Policji. Odnośnie opinii to już się wypowiadałem, a poza tym nie ma to kompletnie żadnego znaczenia. Liczy się to jak firma traktuje klienta, a nie to czy przeczytał on wcześniej opinie...

Cytat

Moim skromnym zdaniem te negatywne oceny pisze o INS konkurencja :) Jakimś dziwnym trafem od czasu gdy Lachony niby nie otrzymał paczki z INS pojawia się tu sporo nowych kont hejtujących INS. Czyżby naczelny pirotechnik Polski tworzył multikonta aby piroshit nie miał konkurencji? :) 

Gówno mnie obchodzi co ktoś twierdzi. Ja zakupy zrobiłem przed nim więc znów wchodzi wybielanie firmy. Jakoś dziwnym trafem ta zła konkurencja ma dużo lepsze opinie niż INS. Na pewno wszyscy się zmówili przeciwko nim i specjalnie ich oczerniają, żeby pozbyć się jednego gównianego sklepu spośród kilkunastu dobrych. Na 100%

To forum to już parodia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze zglosiles sprawe:)

Wszyscy sie zmowili a Ty biedny zostales sam z ta sprawa. Dla mnie wazniejsze by bylo dostanie towaru po drozszych cenach niz "bujanie sie" teraz z odzyskaniem kasy. Jednym sie udaje dostac a inni czekaja dluzej na towar-sytuacja losowa i kazde o tym wie siedzacy na forum.

10 godzin temu, SztywnyPalAzji napisał(a):

To forum to już parodia

Pozostawiam bez komentarza...

Na sile nikt nie trzyma:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz złoto, nic dodać nic ująć.

Każdy wie jaka jest renoma i opinia o sklepie INS.

Paczki długo idą, czasem nie dochodzą i jest jeszcze wiele innych problemów.

Ale jak widać nadal ludzie chętnie kupują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Po trzech dniach od zamowienia nie otrzymalem potwierdzenia. Nikt nie odbiera obu telefonow. Zaczynam sie martwic ze to jest wałek. Poczekam jeszcze dwa dni i sprawa trafia do odpowiednich służb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sevento napisał(a):

Ja się dziwię, że dopiero w tym roku przejrzeliście na oczy. Ten sklep od pięciu lat śmierdzi trupem

wcześniej większość paczek dochodziła. Niektóre po miesiącu, niektóre z jakimiś zamiennikami ale paczki wysyłali. Od zeszłego roku mają już kompletnie wyjebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zlewają totalnie klienta to nie ma możliwości by w końcu kontrola UOKiK zamknęła ten pseudosklep z towarem widmo?

Edytowane przez piromen29
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.a012c593125217414c2b47bf71db7e9e.png

Wygrałem chyba jakaś loterię, ale przyjdzie (za pobraniem). Oczywiście odpakuję paczkę w obecności kuriera co by mi cegły nie wysłali :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Myślałem, że w tym roku nie przyjdzie" to akurat byłby najmniejszy problem 😅 Mimo wszystko miło że dotarło, oby to nie była jednorazowa akcja ze strony sklepu. ZA POBRANIEM ALBO WCALE.

Edytowane przez Grvby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...