Skocz do zawartości

INS Fireworks


INS-Fireworks

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.01.2023 o 22:40, BumBumBang napisał(a):

Do mnie dziś napisali, tydzień po moim mailu i dwa tygodnie od zakupu :D Zamawiałem u nich już kilka razy i zawsze towar dostałem, więc jestem dobrej myśli ;)

No i paczka doszła. Czas wysyłki długi, ale ceny robią swoje. Mimo nagonki w tym roku na ten sklep, ja polecam. Jak nie zależy wam na czasie, a na cenach to można brać. Jak ktoś się boi, to bezpieczniej jest zamówić za pobraniem. Zamawiam tam już któryś rok i zawsze dostałem towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem u nich bardzo dużo razy, ceny mają fajne. Przy zamówieniach dodatkowo otrzymujemy punkty rabatowe do wykorzystania w następnych zamówieniach.
Masz rację, często paczki idą długo, ale kto z Forum Fajerwerki kupuje towar tydzień przed sylwestrem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
31 minut temu, Moloch napisał(a):

Ja zamawiałem u nich bardzo dużo razy, ceny mają fajne. Przy zamówieniach dodatkowo otrzymujemy punkty rabatowe do wykorzystania w następnych zamówieniach.
Masz rację, często paczki idą długo, ale kto z Forum Fajerwerki kupuje towar tydzień przed sylwestrem :)

Ja zrobiłem zakupy za 1500 zł (częściowo powinien być zwrot z powodu braku towaru) 06.01.2023 (sobota). Dziś jest 26 i nie otrzymałem jeszcze ani zwrotu pieniędzy, ani towaru. Nie ma teraz sylwestra więc zwłoka nieuzasadniona. Co do cen to zapłaciłem za rakiety Super Bomben 11 złotych więcej niż tydzień później w fajerwerki.shop. Za zestaw rakiet Jumbo czy jakoś tak 15 złotych więcej niż później były na arkafajerwerki. Także ceny wcale nie jakieś super. Ale te parę złotych to nic w porównaniu do całej kwoty, którą zapłaciłem po złożeniu zamówienia. Także piszcie co chcecie, ale jeśli dalej będą tak przeciągać to skończy się to sprawa w sądzie i zgłoszeniem do UOKiK -u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone w sobotę a paczka była już u mnie we wtorek, więc nie mam na   co narzekać.  Zamówienie za pobraniem 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
5 godzin temu, domel napisał(a):

Zamówienie złożone w sobotę a paczka była już u mnie we wtorek, więc nie mam na   co narzekać.  Zamówienie za pobraniem 

Jeśli to prawda to znaczy, że naprawdę to są oszuści. Ludziom, którzy im płacą od razu nie wysyłają nic, a tym za pobraniem w ciągu kilku dni. Dlatego ja nie zamierzam pozostawić tego bez echa. Jeśli w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia nie otrzymam towaru/zwrotu pieniędzy to zgłaszam sprawę na Policję, do Inspekcji Handlowej, do UOKiKu i do Rzecznika Praw Konsumenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 23:37, SztywnyPalAzji napisał(a):

Jeśli to prawda to znaczy, że naprawdę to są oszuści. Ludziom, którzy im płacą od razu nie wysyłają nic, a tym za pobraniem w ciągu kilku dni. Dlatego ja nie zamierzam pozostawić tego bez echa. Jeśli w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia nie otrzymam towaru/zwrotu pieniędzy to zgłaszam sprawę na Policję, do Inspekcji Handlowej, do UOKiKu i do Rzecznika Praw Konsumenta. 

Nie mam powodów aby kłamać.Wiem jaka jest opinia o tym sklepie ,stąd zamówienie za pobraniem aby nie zostać bez pieniędzy.Sam byłem w szoku,że tak szybko doszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
2 godziny temu, domel napisał(a):

Nie mam powodów aby kłamać.Wiem jaka jest opinia o tym sklepie ,stąd zamówienie za pobraniem aby nie zostać bez pieniędzy.Sam byłem w szoku,że tak szybko doszło

Ja nie twierdzę, że tak nie jest. I z jednej strony dobra wiadomość, że paczki dochodzą, z drugiej zła bo ja zapłaciłem łącznie ponad 1500 zł i zaraz będzie miesiąc i nic. I czuję, że w przyszłym tygodniu też nic nie będzie. Także trzeba sobie zadać pytanie ile jest warta firma, w której przesyłkę należy zamawiać za pobraniem i sprawdzać przy kurierze. Gdybym wcześniej przeczytał negatywne komentarze to nawet za pobraniem bym tam nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SztywnyPalAzji napisał(a):

Ja nie twierdzę, że tak nie jest. I z jednej strony dobra wiadomość, że paczki dochodzą, z drugiej zła bo ja zapłaciłem łącznie ponad 1500 zł i zaraz będzie miesiąc i nic. I czuję, że w przyszłym tygodniu też nic nie będzie. Także trzeba sobie zadać pytanie ile jest warta firma, w której przesyłkę należy zamawiać za pobraniem i sprawdzać przy kurierze. Gdybym wcześniej przeczytał negatywne komentarze to nawet za pobraniem bym tam nie kupił.

Wiedząc jakie są opinie zamówiłem towar na tzw.luzie ,albo dojdzie albo nie i doszedł.Życzę Tobie abyś odzyskał pieniądze bo suma spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Im dłużej czekam tym nabieram coraz większego przekonania, że są to zwykli oszuści, a 99% pozytywnych komentarzy w internecie piszą oni sami lub osoby wynajęte za pieniądze. Pracowałem kiedyś w firmie, która nie miała dobrych opinii, ale opłaciła jednego gościa, który pod różnymi nickami pisał totalne bajki o tej firmie. Tu jest podobnie. W następnym tygodniu zgłaszam sprawę do wszelkich możliwych instytucji. Jestem pewien, że dopóki sprawa nie zostanie zgłoszona nie zobaczę ani towaru ani pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko masz do nich ? Ja gdybym miał 1h drogi autem podjechałbym z wizytą  ;)

 

O ins słyszałem w tamtym roku i gdy już miałem kupować spr opinie,  NIC więcej nie potrzebowałem,  wycofałem się  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 18:33, SztywnyPalAzji napisał(a):

Im dłużej czekam tym nabieram coraz większego przekonania, że są to zwykli oszuści, a 99% pozytywnych komentarzy w internecie piszą oni sami lub osoby wynajęte za pieniądze. Pracowałem kiedyś w firmie, która nie miała dobrych opinii, ale opłaciła jednego gościa, który pod różnymi nickami pisał totalne bajki o tej firmie. Tu jest podobnie. W następnym tygodniu zgłaszam sprawę do wszelkich możliwych instytucji. Jestem pewien, że dopóki sprawa nie zostanie zgłoszona nie zobaczę ani towaru ani pieniędzy. 

Czytając opinie na temat tej firmy INS, o ile to w ogóle firma sam nie chciałem ryzykować :)  zamówiłem u nich kilka pozycji ze strony w poniedziałek, a dziś odebrałem paczkę tylko dlatego bo nie było to pakowane przez INS Fireworks a przez "Pol-Expance - Hurtownia fajerwerków" i co najważniejsze było to za pobraniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
W dniu 9.02.2023 o 21:06, SpideX napisał(a):

Czytając opinie na temat tej firmy INS, o ile to w ogóle firma sam nie chciałem ryzykować :)  zamówiłem u nich kilka pozycji ze strony w poniedziałek, a dziś odebrałem paczkę tylko dlatego bo nie było to pakowane przez INS Fireworks a przez "Pol-Expance - Hurtownia fajerwerków" i co najważniejsze było to za pobraniem. 

Ale oni wysyłają przez Pol-Expance bo sami nie posiadają towaru. Problem jest tylko taki, że paczki za pobraniem dochodzą od razu, bo pieniądze trafiają (tak podejrzewam) bezpośrednio do Pol-Expance i oni rozliczają się z INS, natomiast ja płacąc od razu przelałem pieniądze do INS, a oni do Pol-Expance nie. A jak hurtownia nie otrzymała zapłaty tylko samo zamówienie to nie jest głupia i nie wyśle paczki. Na Facebooku Pol-Expance masz oświadczenie kiedy wysyłają paczki. A to oznacza, że firma INS skasowała moje 1500 złotych i mają w d*pie. Dla mnie są to oszuści i tyle. Ostatnio jakimś cudem się dodzwoniłem, a pani przez telefon udawała głupią, że ona nie wie dlaczego paczka do mnie nie dotarła i że to nie ich wina bo dodzwoniłem się do Krakowa, a paczka jest w Szczecinie (Pol-Expance). I ona nie wie, że nie zapłacili bo się tym nie zajmuje. Takie kity to można dziecka na dobranoc opowiadać. W poniedziałek idę zgłosić zawiadomienie na policję i do prokuratury. Wyśle też zgłoszenie do UOKiKu, Inspekcji Handlowej i do Rzecznika Praw Konsumenta. Takie pseudo firmy powinny być zlikwidowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SztywnyPalAzji napisał(a):

Problem jest tylko taki, że paczki za pobraniem dochodzą od razu, bo pieniądze trafiają (tak podejrzewam)

Nie bronie ich i też czytałem opinie żeby nie ryzykować utraty kasy więc wziąłem za pobraniem, obawiałem się czy tylko wszystko będzie z zamówienia. 

 

Szczerze? więcej chyba nie zamówię tak czy siak ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Gdybym przeczytał opinie o tym sklepie wcześniej, to nawet za pobraniem bym u nich nie zamówił. Po co się stresować. To już wolę zapłacić te parę złotych więcej i być spokojnym, że nikt mnie nie wykiwa. Zresztą jak pisałem wcześniej kilka produktów było później dostępnych u innych sprzedawców po lepszych cenach więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
3 godziny temu, sQbaniec napisał(a):

A ja zamawiam co roku. Co roku paczka jest i wszystko się zgadza i oczywiście w tym roku też zamówię 

Tak? To zamów i zapłać od razu przelewem zamiast za pobraniem i zobaczymy czy też paczka dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
7 minut temu, Moloch napisał(a):

Ja zawsze płaciłem w INS przelewem i 0 problemów :)
Mam wrażenie, że na siłę szukasz sensacji z tym sklepem.

A ja mam wrażenie, że kłamiesz. Szukam sensacji? Sklep przez ponad miesiąc trzyma moje pieniądze, a ostatni mail od nich pochodzi z 23 stycznia. Zrezygnowałem z zamówienia 17 stycznia. 2 tygodnie na zwrot minęło 31 stycznia. Jak się dodzwoniłem do nich po miesiącu to baba udawała głupią, że nie wie czemu paczka do mnie nie doszła (mimo iż napisałem maila, że rezygnuję), ale jakoś nie potrafiła wytłumaczyć czemu w takim razie (jeśli wina leży po stronie Pol-Expance) do tej pory nie oddali mi reszty pieniędzy czyli ponad 250zł za towar, którego nie mieli na stanie (nie chciałem żadnych zamienników). Gdyby oddali te 250 zł to bajka o złym Szczecinie byłaby bardziej wiarygodna. Zresztą jak jest z tym sklepem wystarczy wejść na ich Facebooka czy na Google i poczytać komentarze. Ci ludzie też szukają sensacji? Jak dla mnie wszyscy broniący takiej firmy to ich znajomi, oni sami albo opłacani komentujący. Pracowałem kiedyś w firmie, która też olewała klientów i miała kupione komentarze, także nic mnie tu nie zdziwi. Takie firmy powinny zostać zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem zamówienia po 1000-2000 w INS wszystko przelewem i nie było żadnego problemu z dostarczeniem zamówienia. Tomku wracaj na Elitę tam narzekać ;)
Tyle sklepów w PL z pirotechniką i z dobrą opinią gdzie można kupować towar przecież i są nawet promocje gdzie cena jest lepsza niż w INS. Nikt nie każe kupować u nich przecież :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Godzinę temu, Moloch napisał(a):

Robiłem zamówienia po 1000-2000 w INS wszystko przelewem i nie było żadnego problemu z dostarczeniem zamówienia. Tomku wracaj na Elitę tam narzekać ;)
Tyle sklepów w PL z pirotechniką i z dobrą opinią gdzie można kupować towar przecież i są nawet promocje gdzie cena jest lepsza niż w INS. Nikt nie każe kupować u nich przecież :) 

Tak tak. I pewnie zrealizowali je w ciągu 48, tylko ja mam pecha albo sobie to wszystko wymyśliłem, no nie? I to tak dla checy bo nie mam co robić w wolnej chwili.

Powtórzę się po raz kolejny. Ja nie czytałem opinii o tym sklepie, ani nigdy o żadnym innym sklepie z fajerwerkami. Zamawiałem już w fajerwerkilider, fajerwerki.shop, arkafajerwerki, taniefajerwerki, biegunfajerwerki. Nigdy nie czekałem dłużej niż 3-5 dni. W INS zrobiłem zakupy tylko dlatego, że w tym czasie (przez dosłownie kilka dni) mieli lepsze ceny od innych (nie było wtedy innych promocji). Gdybym przeczytał komentarze lub poczekał na inne promocje nie kupiłbym nic w INS. I nigdy więcej nic tam nie zamówię, a dodatkowo będę ostrzegał innych i odradzał zakupów w tym bagnie. Sprawa jutro trafia na policję i do prokuratury, a jeśli poszkodowanych jest znacznie więcej będę dążył do tego, żeby nagłośnić sprawę, bo takie firmy nie powinny funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SztywnyPalAzji napisał(a):

Tak tak. I pewnie zrealizowali je w ciągu 48, tylko ja mam pecha albo sobie to wszystko wymyśliłem, no nie? I to tak dla checy bo nie mam co robić w wolnej chwili.

Powtórzę się po raz kolejny. Ja nie czytałem opinii o tym sklepie, ani nigdy o żadnym innym sklepie z fajerwerkami. Zamawiałem już w fajerwerkilider, fajerwerki.shop, arkafajerwerki, taniefajerwerki, biegunfajerwerki. Nigdy nie czekałem dłużej niż 3-5 dni. W INS zrobiłem zakupy tylko dlatego, że w tym czasie (przez dosłownie kilka dni) mieli lepsze ceny od innych (nie było wtedy innych promocji). Gdybym przeczytał komentarze lub poczekał na inne promocje nie kupiłbym nic w INS. I nigdy więcej nic tam nie zamówię, a dodatkowo będę ostrzegał innych i odradzał zakupów w tym bagnie. Sprawa jutro trafia na policję i do prokuratury, a jeśli poszkodowanych jest znacznie więcej będę dążył do tego, żeby nagłośnić sprawę, bo takie firmy nie powinny funkcjonować.

Jak najbardziej twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone. Gdy byś do 200zł coś kupił w tej firemce to policja by sobie ich oszustwem głowy nie zawracała bo to jest jedynie wykroczenie. Ale powyżej 200zł, a 1500zł to już przestępstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SztywnyPalAzji napisał(a):

Tak? To zamów i zapłać od razu przelewem zamiast za pobraniem i zobaczymy czy też paczka dojdzie.

To napisz na PW prześlę ci dowód przelewów i pokaże ci że wszystkie zamówienia były brane w przedpłatnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sQbaniec napisał(a):

To napisz na PW prześlę ci dowód przelewów i pokaże ci że wszystkie zamówienia były brane w przedpłatnosci

U mnie to samo, zawsze płatne z góry, dostawa docierała po tygodniu albo dwóch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak czytam i czytam Wasze posty i zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłem robiąc tam zakupy po raz kolejny.  Płatność z góry. Co prawda do tej pory było wszystko ok,ale teraz.... Zakupy zrobione 16 lutego,paczka wysłana 18. Na mailu żadnej informacji o nadaniu paczki, brak numeru przesyłki do śledzenia,  dodzwonić się jest równe osiągnięciu prędkości światła (jeden numer nieaktywny, jeden nikt nie odbiera. Napisałem wiadomość w zakładce kontakt i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...