Skocz do zawartości

INS Fireworks


INS-Fireworks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam tego sklepu, ogólnie nie mają towaru, którym handlują tak przynajmniej wynikało z rozmowy z pracownikiem.
Więc czas oczekiwania spory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mario120 napisał:

Nie polecam tego sklepu, ogólnie nie mają towaru, którym handlują tak przynajmniej wynikało z rozmowy z pracownikiem.
Więc czas oczekiwania spory...

Nie mogę się z Tobą zgodzić, zamawiałem w tym roku jakieś 4 paczki w październiku i listopadzie, ceny bardzo dobre, wszystko co zamawiałem przyszło, nie było żadnych zamienników, a i gratisy się znalazły, kontakt również bezproblemowy, z mojej strony mogę polecić akurat ten sklep ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu bo zawsze miałem problemy z tym sklepem takie tam nie wiedzą co się dzieje z towarem czy tam 3/4 tygodnie opóźnienia a tu w niedziele zamawiane dziś kurier o 10 dzwoni że przesyłka jest no prawie się zrehabilitowali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem tam kilka razy i zawsze wszytko było bez problemu nawet czasami jakieś gratisy wpadały. Przy ostatnim zamówieniu zabrakło tylko jednej wyrzutni ale zaraz szybko się skontaktowałem ze sklepem i sprawa się wyjaśniła :) Kostka już do mnie jedzie. Pozdrawiam miłą Panią z biura z którą fajnie można się dogadać :D

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakupy zrobione na VI edycji akcji Wspólne Kupowanie właśnie do mnie dotarły, okazało się że jedna z wyrzutni jest inna niż w zamówieniu  - nie byłem o tym informowany, ale nie mam też na co narzekać, bo zamiennik jest praktycznie identyczny z zamawianą  - ta sama ilość strzałów, kaliber, jak i efekty ?. Paczka dobrze zabezpieczona.

Informacja w akcji Wspólne Kupowanie:

W dniu 8.12.2020 o 12:09, INS-Fireworks napisał:

Dodatkowo do każdego zakupu powyżej 200 zł dorzucamy GRATIS!

Aby skorzystać z promocji, w koszyku należy wpisać kod „wspolnekupowanie2020”

Zapraszamy do zakupów!

Zakupy zrobione powyżej 200 zł  i gratisu brak . Nie pierwszy sklep który coś takiego obiecuje i się tego nie trzyma.

Mimo niedociągnięć ze strony sklepu mogę polecić?.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, x0rysiu0x napisał:

Zakupy zrobione na VI edycji akcji Wspólne Kupowanie właśnie do mnie dotarły, okazało się że jedna z wyrzutni jest inna niż w zamówieniu  - nie byłem o tym informowany, ale nie mam też na co narzekać, bo zamiennik jest praktycznie identyczny z zamawianą  - ta sama ilość strzałów, kaliber, jak i efekty ?. Paczka dobrze zabezpieczona.

Informacja w akcji Wspólne Kupowanie:

Zakupy zrobione powyżej 200 zł  i gratisu brak . Nie pierwszy sklep który coś takiego obiecuje i się tego nie trzyma.

Mimo niedociągnięć ze strony sklepu mogę polecić?.

 

W gratisie zamienili ci wyrzutnię ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodią w tym sklepie jest wyszukiwarka. Wpisuje np funke i wyskakuje brak prodkutów. A szukamy normalnie po kategoriach to są ;D Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam, nie wiem czy to pomoże ale spróbuję. W 2020 roku zrobiłem zakaz na 700+zł i wszystko dobrze dotarło oraz komunikacija byla. Teraz w 2021 roku 1 grudnia zrobiłem zakaz na 600+zł i od razu zrobiłem przelew bankowy... ale jeszcze nie mam żadnej informacji o zakazie... w sklepie internetowym pisze że czekają jeszcze na przelew bankowy.... chociaż jest zrobiony... komunikacji 0.. a ni w emailu, facebooku nawet do telefonu nie mogę dodzwonić się.... chciałbym chociaż jakiej informacji dostać... numer zakazu 003892

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czekam od kilku tygodni na paczkę, po 2 tygodniach ktoś łaskawie odebrał telefon i dostałem info, że paczka jest spakowana tylko czeka na odebranie przez kuriera - okres przed świetami więc kurierzy mają za dużo pracy.

po kilku dniach nagła zmiana - towaru nie ma na stanie i nigdy nie było, to jakiś błąd na stronie internetowej :)

żenada i kpina - te dwa słowa pasują idealnie do @INS-Fireworks

nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wyybuchowyy napisał:

czekam od kilku tygodni na paczkę, po 2 tygodniach ktoś łaskawie odebrał telefon i dostałem info, że paczka jest spakowana tylko czeka na odebranie przez kuriera - okres przed świetami więc kurierzy mają za dużo pracy.

po kilku dniach nagła zmiana - towaru nie ma na stanie i nigdy nie było, to jakiś błąd na stronie internetowej :)

żenada i kpina - te dwa słowa pasują idealnie do @INS-Fireworks

nie polecam

Po co w grudniu brać u nich towar i się denerwować? Jest tyle negatywnych opini o tym sklepie ze szkoda gadać. Nie ogarniaja tego burdelu i sa strasznie bezczelni. Tak jak pisal @Marek 003892 paczka była juz spakowana i ....paczki juz nie ma i towaru też nie ma:) rozplynela sie. Żenujące tłumaczenia ze wyjaśniają można sobie jako bajki uznać bo zero z nimi kontaktu. Inne sklepy nie majaz tym problemu. Kurierzy też dostarczaja paczki. Tylko INS omijaja szerokim lukiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wypowiem, bo miałem z nimi miłą i nie miłą styczność... Gdzieś we wakacje zamawiałem 100 paczek TP5 i 10 paczek DB Middle (mieli na promce, jedno i drugie w bardzo dobrej cenie) Od zamówienia( gdzieś w środku nocy), do doręczenia, minęło 3dni(pomimo, że paczka o dziwo przyszła ze Szczecina?).

Drugi kontakt, tak z miesiąc później, już mniej miły, to sytuacja, gdzie na INS TP5 poszły z 9.70 na 12.7, ale na StefaPiro.pl (Jedno i to samo, jakby ktoś nie wiedział) dalej była cena 9.70, więc zamówiłem 80 paczek. Na drugi dzień dostaję @, że moje zamówienie zostało anulowane z "powodu braku towaru" Nie ładnie, nie ładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie polecam tego sklepu.

Długo trzeba czekać na wysyłkę. Kontakt prawię zerowy, lecz teraz zaczęli odbierać telefony. Za jedną wyrzutnię nie chcą oddać pieniędzy, kontaktowałem się kilku krótkie i ciągle odpowiedź że pieniądze zostaną już zwrócone. Chyba będę musiał to zgłosić na policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prawdę mówiąc zamawiałem na początku grudnia, 22 szt. jednej wyrzutni, dostałem telefon, że jej nie będzie, zamieniliśmy na coś innego, paczkę odebrałem jeszcze przed świętami, trochę długo ale każda hurtownia przed sylwestrem ma armagedon. Lepiej zamawiać wcześniej niż na ostatnią chwilę i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku postanowiłem skorzystać z tego sklepu internetowego. Oczywiście wszystko szybko doszło, towar zgodny z opisem  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem, opłaciłem poczekałem 4 dni robocze i paczka dotarła. Nie ma co ukrywać że cenami niektórych produktów po prostu wygrywają. Warto zwrócić uwagę że mówimy tutaj o zakupach w styczniu czyli sezon na tego typu artykuły niedawno się skończył. Zasługują na plusika :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapytałem o dostępność towarów. Do tej pory cisza. Nie chciałem skreślać tego sklepu po jednym incydencie, ale teraz to już dam sobie całkiem z nimi spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, LucazFires napisał:

Ja się zapytałem o dostępność towarów. Do tej pory cisza. 

Nie jesteś w tym osamotniony. U mnie też cisza na zapytanie. A chciałem przypomnieć ze chwalili sie ze na wszystko odpowiadają.... tylko gdzie???

 panienki z obsługi wymienić i będzie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miał ktoś problem z odzyskaniem pieniędzy od nich? Zamówiłem i opłaciłem ze 3 tygodnie temu 3 wyrzutnie, po paru dniach dostałem info że jednak nie mają żadnej z nich. Poprosiłem o zwrot gotówki, wyslalem numer konta o który prosili i od 2 tygodni cisza. Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się nie zdarzyło aby nie odebrali telefonu. Fakt, składałem zamówienie 11.01 i znając życie nie było oczywiście wyrzutni Fireball 16s PXB2203 ale w zamian zaproponowali Stachelrose 16s AC30-16-5. W międzyczasie domówiłem 2x Px-pro 6 i chciałem aby wysłali jedną przesyłką. Przyszło tylko pierwsze zamówienie i do dnia dzisiejszego drugiego brak. Po telefonie okazało się, że przesyłka przyjdzie z Kobylanki ale niestety cały zeszły tydzień z Kobylanki nic nie wysyłali. Mieli wysyłać w tym tygodniu. Dziś dzwoniłem i powiedzieli mi że Kobylanka od poniedziałku zaczęła wysyłać przesyłki. Nie wiem jak ze zwrotem pieniędzy, ja u nich zamawiam za pobraniem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem u nich 3 razy. 2 razy bez zarzutów z szybką wysyłką i gratisami. Ostatnie zamówienie to tragedia. Nie mieli 2 produktów, które zamówiłem, zaproponowali wymianę na coś innego. Jak się okazało tego co chciałem też nie mieli (choć na stronie dostępne). W końcu po kilku mailach wybrałem coś innego na podmianę. Cała operacja trwała ponad 2 tygodnie!!!

Mieszane uczucia po tym ostatnim zamówieniu. 

Na minus: dostępność towaru, kontakt z klienrem.

Na plus ceny i jakość pakowania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Drugi zakup na przestrzeni dwóch lat i drugi udany. Owszem, nie mieli jednego produktu który zamówiłem, ale przed wysłaniem skontaktowali się ze mną przez emaila i wszystko zostało załatwione tak jak trzeba.Wszystko dobrze zapakowane. Fajne ceny i póki co pozytywne wrażenia z zakupów w tym sklepie!

Edytowane przez Pelson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sklep @INS-Fireworkswysłał do mnie uszkodzony produkt

sklep został poinformowany o tym fakcie ale nie odpowiedział na maila, nikt nie odbiera telefonu i ogólnie mają to głęboko w du.. że produkt który wysłali stwarza zagrożenie dla ludzi

zawsze był problem z kontaktem z tym sklepem - nie odbierali telefonów, nie zmieniali statusów przesyłek, paczki były wysyłane po 2-3 tygodniach, często im brakowało towaru który wystawiali na swojej stronie  ale  to że ignorują reklamację i nie obchodzi ich to że przez ich rozwalony produkt komuś może stać się krzywda to już porażka totalna, liczą na to że ktoś zapłacił za coś  a teraz wyrzuci to do kosza bo nie nadaje się do użycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, xandek said:

sklep @INS-Fireworkswysłał do mnie uszkodzony produkt

sklep został poinformowany o tym fakcie ale nie odpowiedział na maila, nikt nie odbiera telefonu i ogólnie mają to głęboko w du.. że produkt który wysłali stwarza zagrożenie dla ludzi

zawsze był problem z kontaktem z tym sklepem - nie odbierali telefonów, nie zmieniali statusów przesyłek, paczki były wysyłane po 2-3 tygodniach, często im brakowało towaru który wystawiali na swojej stronie  ale  to że ignorują reklamację i nie obchodzi ich to że przez ich rozwalony produkt komuś może stać się krzywda to już porażka totalna, liczą na to że ktoś zapłacił za coś  a teraz wyrzuci to do kosza bo nie nadaje się do użycia?

Pokaż jeśli to nie problem co jest uszkodzone cyknij fotkę kolego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...