Skocz do zawartości

INS Fireworks


INS-Fireworks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie wiem co wy macie z tym Krakowem jak ja od nich paczki ze Szczecina dostaje i w sumie każda przychodzi innym kurierem ? No chyba, że sami ogarniaja temat w innych hurtowniach. 

U mnie problemów z brakami nie było, ale kontakt niestety zerowy. 

Jednak mimo wszystko z cen i produktów jestem zadowolony bo nic nie przyszło rozwalone czy coś. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę jak było, na necie nie ma nic że mają oddział w Szczecinie i na miejscu też się tego nie dowiedziałem więc dziwna sprawa, za to kilka sklepów jest pod ich szyldem :D Tak czy inaczej mieli 10 dni żeby towar ogarnąć do zamówienia.

4 godziny temu, FANATYK napisał:

Nie wiem co wy macie z tym Krakowem jak ja od nich paczki ze Szczecina dostaje i w sumie każda przychodzi innym kurierem ? No chyba, że sami ogarniaja temat w innych hurtowniach. 

U mnie problemów z brakami nie było, ale kontakt niestety zerowy. 

Jednak mimo wszystko z cen i produktów jestem zadowolony bo nic nie przyszło rozwalone czy coś. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
10 minut temu, k4n4li4 napisał:

Wbrew opiniom szybko się uwinęli z moją paczką do tego zapakowane solidnie.

Pewnie akurat mieli na stanie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A wiec i ja coś napisze. Obsługa sklepu fatalna. Panie maja bujną wyobraźnię aby zbyć klienta. Ale do rzeczy. Zamówienie zrobione 6.12 i zaraz opłacone. Zaksięgowana kaska 9.12 i status wyslane...po tygodniu znowu status wyslany. Staram sie dodzwonic. Oczywiscie bardzo cieżko. Odbieraja telefon chyba tylko przez pomyłkę. Ale udaje sie dzięki Kamilowi co podał jakiś inny nr którego na stronie nie ma. Pani odebrala... i mówi że wyjaśni sytuacje. Mijaja dwa dni i cisza... kolejny tel z mojej strony i z ciężkim bólem idzie się dodzwonić.. i pytam co z moim zamówieniem a pani skomentowala ze "zadzwoni pan później bo koleżanki nie ma". Oczywiście z ich strony tel sie nie spodziewałem. Po kolejnym moim tel poprosilem o nr listu przewozowego. Otrzymalem a po sprawdzeniu info ze nie wyslane...no szlak mnie trafil i kolejny tel... do ins i rozmowa. Pani stwierdziła ze kurier zabral paczki i nie skanowal ich.... chcial bym tak zabrac bez potwierdzenia paczki, tak apropo. W koncu poprosilem o anulowanie zamówienia i zwrot kasy. A pani ze wyjasni moja sytuacje... chyba nie bardzo rozumie co czlowiek mowi... zwrot kasy a nie wyjasnianie paczki. I teraz czekam na zwrot.... zobaczymy co z tego wyniknie. A jeśli się nie ma towaru to się nim nie handluje. I o tym sie powinno informować. Inne sklepy z tym nie maja problemu. I zasłanianie sie ze sezon to bzdura. W kilku sklepach zamówione i w ciągu kilku dni paczki byly na miejscu.... można? Ins powinien się jeszcze wiele nauczyć chodź by od Piroart. 

Reasumując zamówić paczkę można w styczniu lutym marcu żeby na grudzień dotarlo... ale ogolnie to obsluga fatalna. Nawet niskie ceny tego nie sa w stanie zrekompensowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecą w kulki ostro..
I ja walczę z nimi od blisko tygodnia bo zamienili mi jedną z wyrzutni, wszystko było by cacy gdyby nie fakt że owa wyrzutnia jest 2-3 dychy tańsza...
Parokrotnie dzwoniłem, zawsze ta sama historia "proszę podać numer zamówienia, sprawdzimy co się stało i oddzwonimy" A jak mówię, proszę przysłać kuriera po wyrzutnię i zwrócić mi pieniądze to słyszę, "ja za chwilę zadzwonię do drugiego magazynu i zapytam czy jest wyrzutnia którą Pan zamawiał, wyślemy w piątek, najpóźniej w poniedziałek"
Nie spodziewam się kontaktu a więc z mojej strony będzie ostatni telefon w poniedziałek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również od nich zamawiałem i to w takim okresie co nie ma ruchu.

Paczka zamówiona w sobotę, więc myślałem, że w poniedziałek wyślą. W środę paczki nie ma, więc dzwonię, ale nie mogłem się dodzwonić. Dodzwoniłem się dopiero w czwartek i okazało się, że paczki jeszcze nie wysłali. Wysłali dopiero w czwartek i w piątek doszło.

Pomimo promocji z super niskimi cenami, radziłbym omijać. Albo tak jak napisał @Piotrek007 zamówić początkiem wiosny, żeby doszło przed Sylwkiem. Najlepiej tylko kilka artykułów, aby nie pomylono towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę z czystym sumieniem polecić 6 paczek z tego 3 w grudniu czekałem max 4 dni na przesyłkę do tego gratisy i mega promocje na samych rzymiakach zaoszczędziłem 800 zł że nie wspomnę o wyrzutniach Szczerze Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DawidPirotechnik napisał:

Wy to macie pecha ? ja za każdym razem mam paczkę max po tygodniu bez dzwonienia i pisania ;)

To jesteś szczesliwcem jednym z niewielu ze Ci sie udalo. To bylo 4 zamowienie u nich i o ile wcześniejsze doszły (zamowione w styczniu i lutym wiec czadu było sporo) to ta z grudnia ma pod górkę. A jeśli nie ogarniaja tematu to może czas zmienić profesje i zacząć żółwie hodować. Nad nimi powinni nadążyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie że osoby najbardziej aktywne tu na forum są obsługiwani ekspresem bo opinia a RESZTA ? Problem był w ubiegłych latach i jak widać sklep się wcale niczego nie nauczył. Niestety ale wśród innych konkurencyjnych sklepów INS traci reputację mydleniem oczu i podejściem do klienta. NIE POLECAM .

Edytowane przez piromen29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem dwa kolejne zamówienia, wszystko wporzo, na czasie mi nie zależało, a ceny bardzo konkurencyjne ✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny ok, problemy z wysyłką (wyslali pobraniem) chociaz miałem zapłacone przez co musiałem płacić drugi raz kurierowi a oni mi przelali kase zwrotną.
Drugi raz zamawiałem to dałem opis, że chcę NO LIMITS RAKIETY ale tylko jeśli jest to 63mm wersja to i tak wyslali mi 52mm... tak to nie chcę w ogóle to i tak wyslali 52mm, to jest własnie lipa z tym sklepem. Dodam, że w opisie i na zdjęciu jest 63mm czyli wprowadzanie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ode mnie opinia 

 

Zamówiono 6.12.19r piątek, przelew zrobiony 10.10.12 wtorek zaakceptowali przelew dopiero po moim telefonie, nr przesyłki otrzymałem sms po prośbie z mojej strony także w miarę, przesyłka od zaksięgowania pieniędzy i w okresie tym najgorętszym przedświątecznym szła 2 dni ? jak pamiętam. Paczka jest u mnie otwieram i towar luźno wrzucony bez wypełniaczy w tym petardy c4 po rozwalane rozsypany proch fotobłyskowy w paczce, parę rakiet ma deko ponadrywane kijki ale to się da zrobić, oraz  dwa zamienniki zamiast wyrzutni 16sh/20mm otrzymałem 25mm/20sh co jest na plus

 

Ogólnie nie polecam to był mój ostatni raz w tym sklepie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam sklep szybka wysyłka bardzo dobrze zabezpieczony towar i atrakcyjne ceny z pewnością nie raz jeszcze zawitam. ;)

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Polecam sklep. Zamówienie złożone wieczorem ,a wysłane następnego dnia. Paczka dobrze zabezpieczona. Jednany minus to ze nie każdy produkt jest widoczny. Trzeba go ręcznie wyszukać i dopiero wtedy dodać do koszyka.

Aha i mają teraz jakieś promocje. Może znajdziecie coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W niedziele złożyłem zamówienie. W czwartek paczka była już u mnie. Wszystko fajnie zapakowane i towar taki jak zamówiłem. Faktem jest, że o tym, iż paczka jedzie już do mnie dowiedziałem się dopiero smsem od firmy kurierskiej. Wcześniej zero kontaktu ze strony sklepu także to jedyny minus. Ale poza tym tak jak napisałem wszystko ok. Także z mojej strony pozytywna ocena i nie wykluczam ponownie zakupów w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...