Skocz do zawartości

INS Fireworks


INS-Fireworks

Rekomendowane odpowiedzi

Skusiłem się na zrobienie zamówienia gdyż wpadło mi w oko kilka produktów, zaraz po złożeniu zamówienia na mailu informacja o braku produktu, na drugi dzień bezproblemowy kontakt telefoniczny ze sklepem w celu ustalenia czego brakuje i zaproponowali w zamian to co mnie akurat interesowało :laugh:. Paczka w miarę dobrze zapakowana, trochę wypełniacza i wszystko spakowane tak że nic nie latało. Paczka wysłana nieznanym mi kurierem ( Delta Kurier) z tragiczną opinią na opiniach google, jednak w moim przypadku Kurier jak najbardziej w porządku, czas dostawy też ok. ( patrząc na sporą odległość to 2 dni dostawy w pełni zrozumiałe). I pierwszy kurier od pół roku, który do mnie w ogóle zadzwonił, że zaraz dostarczy paczkę :laugh:. Tak więc mimo złej opinii w internecie o firmie kurierskiej wszystko jak najbardziej ok. Ze strony sklepu też wszystko dobrze.

 

Jedyne, czego mogę się przyczepić, to wspomniany przez innych fakt, że produkt, który był w moim zamówieniu już niedostępny nadal widniał na stronie z możliwością zakupu. Jest to drażniąca sprawa, jednak nic nie stoi na przeszkodzie monitorować swoje zamówienie od początku i w razie informacji o braku produktów od razu wyjaśnić sprawę telefonicznie :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Czy faktycznie jest u Państwa dostępna wyrzutnia Jw417 czy Jw418?

Witam,

 

wyżej wymienione wyrzutnie, są dostępne tylko na koncesję. (100strzałów)

 

Pozdrawiamy,

Zespół INS Fireworks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła przesyłka z INS. Na plus: Atrakcyja cena i bardzo dobry kontakt. Na minus: Wyrzutnie były trochę poobijane i poszarpane ale ogólnie ok. Napewno jeszcze coś w przyszłości kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Przed chwilo złożyłem zamówienie w Państwa sklepie.Przy numerze zamówienia jest wyświetlony napis"Brak towaru".Mogę rozumieć,że automatycznie zamówienie zostało anulowane w związku z brakiem produktu/produktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, damian7878 napisał:

Witam!Przed chwilo złożyłem zamówienie w Państwa sklepie.Przy numerze zamówienia jest wyświetlony napis"Brak towaru".Mogę rozumieć,że automatycznie zamówienie zostało anulowane w związku z brakiem produktu/produktów?

Najprawdopodobniej jutro się z tobą skontaktują i zaproponują inny towar w zamian za brakujący, ja tak przynajmniej miałem jak zamawiałem 2 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jestem zadowolony z zakupów,bo po pierwsze rewelacyjna przecena niektórych produktów,po drugie świetny kontakt z sklepem,po trzecie bardzo szybka wysyłka,po czwarte produkty w dobrym stanie.Mam tylko małą uwagę odnośnie pakowania.Mieszkam nie daleko Ełku,sklep jest w Krakowie,czyli paczka ma kawał drogi do przebycia.Pakunek przechodzi przez wiele rąk po drodze,czasem pewnie nawet jest rzucana z wysoka,więc musi być dobrze zabezpieczona,a w niej nie było żadnych elementów zabezpieczających.Mam nadzieję,że przy następnym zamówieniu tak nie będzie.Pozdrawiam sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, damian7878 napisał:

Powiem tak jestem zadowolony z zakupów,bo po pierwsze rewelacyjna przecena niektórych produktów,po drugie świetny kontakt z sklepem,po trzecie bardzo szybka wysyłka,po czwarte produkty w dobrym stanie.Mam tylko małą uwagę odnośnie pakowania.Mieszkam nie daleko Ełku,sklep jest w Krakowie,czyli paczka ma kawał drogi do przebycia.Pakunek przechodzi przez wiele rąk po drodze,czasem pewnie nawet jest rzucana z wysoka,więc musi być dobrze zabezpieczona,a w niej nie było żadnych elementów zabezpieczających.Mam nadzieję,że przy następnym zamówieniu tak nie będzie.Pozdrawiam sklep.

Dziękujemy za cenną uwagę.

Stale pracujemy nad ulepszaniem naszego sklepu. Przekażemy informację do naszego magazynu.

Staramy się, aby każda przesyłka była solidnie zabezpieczona.

 

Pozdrawiamy!

Zespół INS Fireworks.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Dnia 22.01.2018 o 10:19, INS-Fireworks napisał:

Witam,

 

wyżej wymienione wyrzutnie, są dostępne tylko na koncesję. (100strzałów)

 

Pozdrawiamy,

Zespół INS Fireworks.

Wy i koncesja puk puk wakcje sie skonczyly drogi INS Zmiencie wyglad strony aktul. PRODUKTY NOWOSCI POPRAWDZCIE KONTAKT Z LUDZMI .POZDRAWIAM  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość

Tutaj to już trochę bekowo ? 

Sklep daje super promo, wysyła jakiś tam katalog sylwestrowy gdzie wszystko jest niby dostępne i ma podane dość atrakcyjne ceny, jednak gdy przychodzi do składania zamówienia to okazuje się, że z wybranych dostępnych produktów nie ma NIC na stanie. 

I w zamian za to w tej samej cenie dostajemy jakieś inne propozycje, które ni jak się mają do tego co chcieliśmy kupić... Podejrzewam, że jakieś zalegające magazyn starocie. 

 

Szkoda. Bo asortyment bogaty. Ceny zachęcające. Super promocje. 

A towaru brak... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamówiłem w sklepie 3 wyrzutnie PXB3801 Demony Ognia,  JW31-1 (nowa wersja) oraz  Dum Bum C253QD. W paczce otrzymałem PXB3801 Achtung, JW31 (stara wersja) i zgodnie z zamówieniem Dum Bum C253QD. Tylko jedna wyrzutnia była zgodna z zamówieniem. W wyrzutni PXB3801 Achtung z trzech zatyczek sypał się gips na tyle (miałem go w pudełku i na podłodze) że musiałem zatyczki gipsowe uzupełnić. Ceny produktów dużo obniżone i wszystko byłoby fajnie gdyby nie wyżej wymienione pomyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak strzela w innym tempie to jednak nie to samo. Na finał  PXB3801 Achtung już byś jej nie dał. Gips może się sypać, ale to zależy w jakim stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja dzisiaj chciałem odebrać na miejscu zamówienie złożone już w czwartek... I tysiąc pięćset sto dziewięćset problemów i się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo doceniam sklep,że robi takie fantastyczne akcje wyprzedażowe.Chwała wam za to.Jednak przywiażcie wagę do pakowania.Rozumiem,że nic nie zarabiacie na takich akcjach ale nawet kiedy piro jest ponad 30% taniej, my wydajemy jednak pieniądze....Kiedy odebralem paczkę dzis od kuriera to mialem wrażenie,że odebralem kosz z posuwającymi się w w nim piłkami.Zero zabezpieczenia a przecież paczka jedzie świat drogi.Wystarczy,że ktos rzuci pare razy i może uszkodzic rury... Nikt nie chce uszkodzonej pirotechniki a przez brak zaangażowania w zabezpieczeniu można takie otrzymać...

Edytowane przez damian7878
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asortyment na stronie internetowej nie ma zbyt wiele wspólnego z asortymentem rzeczywistym... Byłoby dużo lepiej gdyby ktoś zajął się tą stroną, bo to co jest teraz wprowadza konsumentów w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Złożyłem 3 zamówienia i nie miałem żadnego problemu w ostatnim miesiącu. 

Nie zdarzyło mi się żeby nie mieli czegoś na stanie. 

Za to komunikacja ze sklepem zerowa...

Żadnej odpowiedzi na zapytanie, żadnego maila o wysyłce, żadnego trackingu. 

Paczka tak sobie z zaskoczenia zawsze przychodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ti u mnie wyglądało, W pierwszą sobotę 2 dni po zamówieniu 17 stycznia w czwartek nic nie było gotowe a dzwoniłem, pytałem, za to 100 problemów i tłumaczeń dlaczego nie ba dla konsumenta bez większego sensu... Więc odpuszczam bo w nxt tygodniu miałem znowu jechać do Krk a zamówienie miało być na środę gotowę. Więc w sobotę wbijam na miejsce I oczywiście nie ma nic gotowego, rozpierdziel totalny... Na stanie realnie całkowicie co innego niż na necie, z 5 rodzajów oetard które zamówiłem nie było żadnego a za C4 proponowanie FP3 z CE ? także no, po tym jak udało się kilka kostek dorwać okazuje się że trzeba zapłacić ponad 120zł za towar bez promek warty około 100, więc pytam dlaczego, wszystkie produkty wybrane były na promocji na stronie i nadal są... Po blisko 30min czekania i kilku telefonach udało się kupić te 5 małych kostek i paczkę petard za jakieś 80zł w cenie jak na necie... Komentarz pozostawiam Wam :/

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...