Skocz do zawartości
  • 0

kostka do 100zł bigfun promocja


Hubert

Pytanie

Witam,

poszukuję kostki na 18-stkę do ok. 100zł, która jest na promocji w BigFun. Muszę ją zakupić do 10 stycznia (koniec promocji).

Kostka powinna mieć wielokolorowe efekty, by trwała tak przynajmniej 40s, lekko dynamiczna, może być kątowa i przede wszystkim cena/jakość.

 

Podobają mi się:

JW4001(J),

JW49(J) (za krótka),

PXB3702 (miałem podobną na sylwestra, nawet ładna),

TXB456(T) (ciekawa),

TXB761(T) (za krótka),

TXB909 (za słabe efekty).

 

Proszę o podanie lepszych propozycji dot. kostki wg. kryteriów podanych powyżej oraz szybkie odpowiedzi (do 10 stycznia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z co najmniej 40-o sekundowym czasem i budżetem ok. 100zł zakładając jednocześnie że ma to być lekko dynamiczna kostka - trzeba szukać spośród wyrzutni 0,8 lub 1". Z większym kalibrem, z fajną dynamiką i minimum 40-o sek. czasem raczej nie ma co szukać wśród 30mm.

 

- JW5002 - Jedna z najlepszych setek w rozmiarze 20mm jakie pojawiły się kiedykolwiek w sprzedaży. Ponadto lekko dynamiczna, robi małe zamieszanie, przede wszystkim opłacalna w takiej cenie.

 

Zakładając taką kwotę można się pokusić o dwie fajne wyrzutnie, które w połączeniu dadzą fajny efekt:

- PXB2401 x2 (odpalone jednocześnie) - 128shotów

- Imagine 53954 + Solar 53955 (odpalone jedna po drugiej dla wydłużenia czasu) - 50shotów 1,2" !

- Hit JW5023 + PXB2306 (odpalone jednocześnie/obie mają podobny czas ekspozycji więc powinny się zgrać w czasie) - 131shotów

- PXB2412 + PXB2306 (odpalone jednocześnie/podobny czas ekspozycji z tego co podaje na filmach producent Piromax. Nie wiem jak jest z tym czasem w rzeczywistości bo nigdzie nie widzę amatorskich filmików z tymi kostkami) - 130shotów

- PXB2412 x2 (odpalone jednocześnie) - 160shotów !

- PXB2412 + PXB2401 (odpalone jednocześnie) - 144shotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję wszystkim za propozycje. Po długim namyśle podjąłem decyzję zakupu dwóch mniejszych kostek:

- Hit JW5023 + PXB2306 (odpalone jednocześnie/obie mają podobny czas ekspozycji więc powinny się zgrać w czasie) - 131shotów

:fireworks::fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...