Skocz do zawartości

TOP Setki


ponczo12496

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

ze względu na to. że od 2017 prawdopodobnie pożegnamy 100-strzałowe baterie chciałbym, aby ludzie z doświadczeniem wypowiedzieli się, które kostki z tej kategorii są godne uwagi. Oczywiście chodzi mi o kaliber 30mm . Tylko błagam, nie wypisujcie tu kostkek typu Achilles z 2013 roku, bo prawdopodobieństwo znalezienie takiej kostki jest coraz mniejsze.

Jeżeli temat się nie podoba lub jest według was zbędny proszę o usunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P7750 Oregon
Miałem tą kostke w tym roku i naprawde polecam :) Efekt bardzo duzy kostka nie strzela za szybko ani za wolno tak akurat :)
Kostka ma tez ciekawie ułożony układ strzałów najpierw strzały lecą pojedynczo pózniej po 4 strzały a na koniec serie (podobnie jak tajfun)

W tym roku oglądam sie za kostkami tej seri typu P7707

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GWM6101 Magic World importera Maxsem. Świetna wyrzutnia. Efekt trwa ponad minutę. Rozpryski są bardzo duże jak na 30 mm. Jak najbardziej polecam ! :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeppelina mogę polecić, JW 419 Exclusive Collection, Seta która trwa ponad 2 minuty na piro arcie za 450 zł nie kojarzę symbolu.

 

Terminator również coś fajnego- innego.

To 150tka co trwa ponad 2 minuty.Jej symbol to Txb653 a koszt ok 460zł.Wydaje się,że to może być jedna z najlepszych wyrzutni,które można nabyć bez koncesji.W tym roku obowiązkowo muszę ją kupić

 

Oprócz niej najładniejsze wydają się być:txb184,Txb693,P7663,yhw901,yhw902,jw415,zapellin i jw418

Polecam też yhw100,którą miałem.Coś wspaniałego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie trzeba nikomu przedstawiać tej kostki. P7881 - w tym roku pójdzie w powietrze :biggrin: Ale czy setki ID: 30 znikną całkowicie? Wątpliwa sprawa. Będzie się liczyła głównie zawartość NEC, która nie będzie mogła przekroczyć maxymalnej, ustalonej według ram przepisów CE - wagi mieszanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...